Zasadil - Brom, Jak.Vácha, Samšeňák (70.Formánek), J.Špicar - Tuček, Korenčík, Paulů (59.Patoraj), Miček (88.Sehnoutek) - Havlberštár, Hušek
góly: Halberštát 3, Tuček 2, Paulů, Korenčík, Miček, Havlíček

Slavia HK B - Stěžery A  5:0 (1:0)

sestava:
Zasadil - Brom, Jak.Vácha, Samšeňák , Tušic - Tuček, Hušek (46.K.Vácha), Paulů (46.Patoraj), Miček (46.Gabriel) - Halberštát, Havlíček
góly: -
Jednoznačný výsledek se zrodil na hřišti v Orlické kotlině, kam zajížděli stěžerští v rámci prvního kola nové sezony.
Domácí od úvodních minut diktovali tempo hry a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy se jedna z akcí přetaví ve vedoucí branku. To se sešívaným povedlo v 37. minutě, kdy se po zpětné přihrávce prosadil Václavíček.
Jednobranková ztráta byla pro Falcons ještě přijatelná a dávala jakousi naději s utkáním něco udělat. Po změně stran však Slavia zefektivnila své útočné snažení a dalšími čtyřmi trefami stanovila na konečných 5:0.
J. Šlégr, trenér Slavie:
„Úvodní utkání sezóny se nám na našem hřišti podařilo. První poločas jsme měli územní převahu a velké procento držení míče. Chyběla nám ale lepší finální přihrávka a v několika případech nás vychytal hostující brankář. Druhý poločas jsme ještě stupňovali tempo a začali padat i branky. Dobrý vstup do soutěže nepřeceňujeme a víme, že spousta práce je ještě před námi. Poděkování patří i fanouškům za skvělou diváckou kulisu, ke které výrazně přispěli hostující diváci.“  - zdroj FCB Stěžery Fotbal

Stěžery A  - Kostelec nad Orlicí  1:3 (1:1)

sestava:
Zasadil - Štěpánek, Jak.Vácha, Formánek, Tušic - Brom (78.T.Babák) , Korenčík, Paulů (46.K.Vácha), J,Špicar (58.Špičan) - Halberštát, Havlíček (68.Šimůnek)
góly: Paulů
fotogalerie: ZDE
Po slibném začátku přišel opět útlkum. Na soupeře jsme vlétli ve velké stytu. Dvě šance hned v 1.minutě zápsu nevyužity. V 17.minutě byl faulován Halberštát ve vapně, Paulů proměnil penaltu doprostřed branky. Od této chvíle bylo vše špatně. Soupoeř převzal iniciativu. Začali jsme jen nakopávat a odkopávat. Soupeř měl jednoho nebezpečného útočníka a to jim stačilo. Ve 24.minutě potrestal špatný výběh gólmana, Po přestávce rozhodčí posoudil jeho souboj s gólmanem penaltou. 1:2. Po třetí brance v naší síti v 67.minutě bylo jasno, že zůstaneme bez bodu.
Pavlík Radim - trenér (domácí):
Za náš škoda, hrozná škoda. Prvních 25 minut jsme dominovali a měli využít nejen tutové šance, ale i si lépe poradit se slibnými situacemi, do který jsme se zaslouženě dostávali. Neproměnili, nevyužili, a tak jsme hostům doslova darovali body. Naše chyba a budíš nám to ponaučením. Neuhlídat jediného (i když výborně hrajícího) hráče soupeře, to se již nesmí opakovat, pokud chceme bodovat.

Kamil Kaplan, statutární zástupce klubu (hosté):
Do utkání jsme vstoupili vlažně a domácí se ujali vedení z pokutového kopu. Postupem času jsme si začali vytvářet možnosti ke skórování a výsledek otočili. Vítězství z venkovního utkání si ceníme.

RMSK Cidlina B - Stěžery A 3:3 (2:1)

sestava:
Zasadil - Jak.Vácha, Formánek, Samšeňák, Štěpánek - Šimůnek (46.Gabriel), Korenčík, Paulů (90.T.Babák), J,Špicar (66.Trojovský (83.Sehnoutek)) - Halberštát, Havlíček
góly: Halberštát 2, Havlíček
V Hlušicích předvedli kluci nejlepší podzimní výkon.  Třkkrát se povedlo srovnat skore. Další šace zůstal\ nevyužity, Zápas blebec měl stoper Pepa Formánek. Dvě sporné situace rozhodl rozhodčí v náš neprospěch. Faul ve vápně, penalta. Červená karta v  74.minutě. Fandové Stěžer viděli vždy nejdříve hru míček od Pepy, pak až naražení útočícího hráče do Pepka. Jsme zvědavi na videozáznam ze zápasu. Za bojovnost po celý zápas , který se hrál v tropickém vedru zaslouží pochvalu všichni. O naše branky se podělili útočníci. Nejdříve Havlíček potrestal zaváhání domácího gólmana, pak dvakrát Halberštát. Jednou z toho z penalty,

Karel Průcha, asistent trenéra (domácí):
Dnes to určitě nebyl zápas krajské úrovně. Stále se nemůžeme přizpůsobit náročnější soutěži. Svoji roli sehrál i náročný týdenní program. Nemohu napsat, že remíza je zasloužená, protože největším naším nepřítelem jsme si byli sami.

Stěžery A - Dobruška 3:3  p.k. 3:5 (0:2)

sestava:
Zasadil - J.Špicar (68.J.Smetiprach), Jak.Vácha, Samšeňák, Tušic - Brom, Korenčík, Paulů , Štěpánek (37.Patoraj) - Havlberštát, Havlíček
góly: Korenčík, J.Smetiprach, Tušic
 Zajímavý zápas do poslední minuty. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:2. Pak se hra vyrovnala. Do přestávky jsme své šance ještě neproměnili (Havlíček, Halberštát). Po přestávce se hrálo nahoru - dolů a po zásluze jsme v 85.minutě srovnali skore na 3:3. Trefili se postupně Filip Korenčík, Jára Smetipracha  a Tomáš Tušic. Hosté po vystřídání střelce všech branek Haška byli zxela bezzubí a nakonec se strachovali... Zbytečně, v penaltovém rozstřelu byli bezchybní na rozdíl od  nás. Dobruška tak postupuje do 2.kola Poháru hejtmana.

Stěžery A - Miletín  3:1 (2:1)

sestava:
Zasadil - Jak.Vácha, Formánek, Samšeňák, Tušic - Brom, Korenčík, Paulů (65.J.Smetiprach), Tuček (65J,Špicar) - Halberštát, Havlíček (77.Patoraj)
góly: Halberštát 2, Tuček
V dohrávce se hrál zajímavý útočný fotbal. My jsme si vytvořili více šancí a po zásluze na podzim poprvé vyhráli. První gól dali hosté po rohu, My jsme si vytvářeli šance rychlými průniky po obou stranách. Rychlou rozehrávku do rozhozené obrany využil ve 26.minutě  zleva hrající Jáchym Tuček. Těsně před koncem první půle šel zprava do vápna Petr Halberštát a protože s ním nikdo další nešel, rozhodl se překonat gólmana Miletína hokejovým blafákem. Povedlo se, 2:1. Po přestávce tempo hry opadlo a my jsme se strachovali o výsledek, Až v 83.minutě rozhodl o 3 bodech svým druhým gólem Petr Halberštát. Další šance zůstaly nevyužity. Tentokrát to nemrzelo.
Antonín Kraus vedoucí mužstva (hosté): Předem hodnocení zápasu bych rád poděkoval domácím za to že nám vyšli vstříc při odůložení zápasu který kolidoval s našim zájezdem do Německa. Co se týče samotnéno zápasu byl to z naší strany nejhorší výkon z dosavadních utkání. Domácím gratuluji k zaslouženému vítězství.

Třebeš B - Stěžery A 1:0 (1:0)

sestava:
Zasadil - Tuček, Formánek, Samšeňák, Tušic - Brom, Korenčík, Paulů, Špicar (68.Šimůnek) - Halberštát, Havlíček (8.Jak.Vácha)
góly: -
V Třebši se nám už dlouhodobě nedaří a potvrdilo se to i tuto neděli. Po celý zápas jsme si vytvořili jednu šanci, Mladý domácí tým určitě byl k poražení. Naše nemastná-neslaná hra nemohla slavit úspěch. Nedařilo se hrát podobně jako minule po stranách hřiště. navíc odstoupil ze hry již v 8.minutě David Havlíček. Pokud jsme se dostali na dostřel brány soupeře, vše jsme řešili zbrkle. Když se k tomu přidá ještě zbytečná nervozita hráčů, výsledek se nemohl dostavit.
Lukáš Michal - trenér (domácí): Utkání plné osobních soubojů mnoho krásy nepřineslo. A tak diváci viděli jedinou branku, naštěstí v síti soupeře. I přes vítězství máme na čem pracovat.

Stěžery A - Vrchlabí A 2:0 (1:0)

sestava:
Zasadil - Brom, Formánek, Samšeňák, Tušic - Tuček, Korenčík, Jak.Vácha, Štěpánek (60.Špičan) - K.Vácha (87.Patoraj), Havlíček (79.T.Babák)
góly: Tuček, Korenčík
Naše výhra byla vybojovaná, ze soupeře jsme měli samozřejmě respekt. Důležité bylo udržet čisté konto a dát první gól. To se povedlo. Ve 29.minutě Jáchym Tuček dohrál souboj s gólmanem a míč se dokutálel do branky.  Dále měl soupeř iniciativu ale kromě jedné gólovky si nic nevytvořil. Naopak vzniknul prostor pro naše nebezpečné brejky. Z nich největší neproměnili Karel Vácha a Lukáš Brom. Pojistka tak přišla až v samém závěru pěkným lobem Filipa Korenčíka z 25 metrů.

MFK Trutnov B - Stěžery A 5:1 (4:1)

sestava:
Procházka - Tuček, Formánek, Samšeňák, Tušic - Štěpánek (83.T.Babák), Korenčík, Paulů (71.Š.Trojovský), Brom - Halberštát, Havlíček (61.Špičan)
góly: Tušic
fotogalerie: -
Zcela nevyvedené utkání. První poločas jsme se jen koukali, jak domácí mladíci běhali a dávali góly. Všude jsme byli pozdě, nedostupovali soupeře. Obrana nechávala ohromný prostor pro kombinaci soupeřovývh hráčů a pak samozřejmě nestíhala. Nebyli jsme schopni zastavit soupeřovi akce v počátku. Vepředu chybí hráč, který dokáže podržet míč a hlavně střelec. Co je platné, když kapitán Tomáš Tušic snížíl  krásně z volného kopu na 1:3, když hned vzápětí dostaneme další gól,,, Po přestávce jsme byli na míči lepší my. Soupeři asi stačil náskok a nechal nás hrát. Zajímavých šancí bylo dost, Žádná však nevedla k zlepšení výsledku. Naopak domácí rychle rozehráli z levé strany a technickou střelou překonali našeho gólmana Zdeňka Procházku, který zastupoval tři naše chybějící gólmany, popáté.

Stěžery A - Roudnice A 1:5 (1:2)

sestava:
Zasadil - Štěpánek, Formánek (83.Patoraj), J.Špicar, Tušic - Tuček, Korenčík, Gabriel (46.Paulů), Brom - Halberštát, Sehnoutek (46.Havlíček)
gól: Sehnoutek
Zápas k oslavám 110 let založení TJ Sokol Stěžery nám vůbec nevyšel. Sice jsme se ujali brzy náhodně vedení, pak už slavili 5x pouze hosté. Byli lepši ve všech fotbalových dovednostech. A tak pomalu a jistě klesáme k samému dnu tabulky.

Rejl Tomáš, sekretář (hosté):
Celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

Broumov - Stěžery A 2:5 (0:3)

sestava:
Zasadil - J.Špicar (65.Šimůnek), Formánek,Samšeňák  (46.Havlíček), Tušic -  Korenčík, Štěpánek (84.P.Musil) - Tuček, J.Vácha, Brom - Halberštát
góly: Halberštát 5
fotogalerie: -
Zápas štísko. I když jsme nebyli fotbalovější, vše nám vycházelo. První penalta už ve 2.minutě, postupně se náš náskok navyšoval na 5:0. Když o všechny  góly se postaral Petr Halbeštát. 3 z nich dal z pokutových kopů. Až v samém závěru se domácím podařilo částečně zkorigovat konečný výsledek. Zápas měl  slušnou fotbalovou kulisu  o kterou se postarali fanoušci obou týmů!

Ondřej Zinke (domácí):
Utkání se nám vůbec nepovedlo, od samého začátku bylo vše špatně.Výborná byla jen divácká kulisa . Rychle musíme zapomenout i takový je fotbal.Soupeři blahopřejeme.

Stěžery A - Nový Hradec Králové A 4:2 (3:2)

sestava:
Zasadil - J.Špicar, Formánek,Samšeňák, Tušic -  Korenčík, Štěpánek - Tuček (75.Paulů), J.Vácha (75.J.Smetiprach), Brom (86.Gabriel) - Halberštát
góly: Halberštát 2, Brom, Jak, Vácha
Prvních 30 minut jako na houpačce. Ve 12.minutě utekl Lukáš Brom a překonal gólmana hostů. 26' vyrovnáno, 28' Jakub Vácha 2:1, 30' opět vyrovnáno, 32' Petr Halberšát 3:2. Pak se hra uklidnila. Šance si vytvářeli hosté, bez využití. Po přestávce se už hrálo opatrněji, oba týmy zlepšily defenzívu a tak rozuzlení přišlo v 66.minutě, kdy po pěkné akci zleva překonal Sedláčka opět Petr Halberštát. Pak ještě mohl skórovat uzdravený Jarda Smetiprach, situaci však řešil špatnou nahrávkou.

Ondřej Kolář - trenér (hosté): tkání mnoho fotbalové krásy nenabídlo. Na těžkém terénu padlo sice 6 branek, ale stejný počet souvislých přihrávek by divák hledal jen těžko. My jsme propadli na obou stranách hřiště, defenziva si vybrala volno a ofenzíva své vypracované šance zahazovala..

Stěžery A - Nové Město nad Metují 4:1 (3:1)

sestava:
Zasadil - Tuček, J.Špicar, Jak.Vácha, Tušic (68.Zvěřina) -  Korenčík, Havlíček (49.Patoraj) - Brom, J.Smetiprach (68.Sehnoutek), Štěpánek - Halberštát
góly: Halberštát 2, J.Smetiprach, Tuček
Stále bezbodoví hosté nepřijeli pouze bránit. V poli byli lepší nežli naši. Kromě nastřeleného břevna byli naštěstí jaloví, Naopak naše protiútoky skončili v prvním poločase brankami Petra Halberštáta a Jardy Smetipracha, Třetí přidal hlavou Jáchym Tuček. Po přestávce  si oba týmy moc šancí nevytvořily. Hostům se podařilo snížit ranou zdálky. Po chvilce Petr Halberštát vrátil rozdíl skóre na 3 branky. Tak se měl zápas dohrát. Bohužel  v 82.minutě frustrovaný hráč NMnM č.9 brutálně trefil unikajícího Lukáše Broma. Vyvolal tím incident, kde na konci byli tři vyloučení, Brom, faulující č.9 a kapitán hostů...

Janeček Ivo - trenér (hosté):
Do utkání jsme vstoupili aktivně. Nicméně jsme naše brankové příležitosti nedokázali proměnit a soupeř rychlými protiútoky skóroval. Ve svých komentářích se nevyjadřuji negativně k rozhodčím,většinou je chválím,jejikož vím,že to nemají lehké.Ale to co dnes předvedl hlavní rozhodčí spolu s AR1, je naprosto nepřijatelné a tzv. zářez našeho družstva v přímém přenosu.Neodpískaný jasný PK za ruku v pokutovém uzemí a další neskutečně chybná rozhodnutí ve prospěch domácích je naprosto skandální.

Vysoká nad Labem - Stěžery A 0:1 (0:0)

sestava:
Zasadil - M.Babák, J.Formánek, Tuček, J.Špicar -  Korenčík, Paulů - Halberštát, Havlíček, Patoraj - J.Smetiprach
góly: Havlíček
fotogalerie:  -
Tentokrát budou stačit pouze komentáře obou trenérů!

Josef Bouček - trenér (domácí):My jsme v tomto utkání urazili snad vše co šlo, včetně paní štěstěny. Místo toho, aby utkání skončilo 6-1, tak musíme zkousnout domácí porážku. Nic, hlavy nahoru a jdeme dál. Hlavně se musíme z takových momentů i zápasů poučit.

Pavlík Radim - trenér (hosté):Ztráta jednoho z klíčových hráčů při rozcvičce naše kluky spíš nakopla, než úplně dorazila. V takové sestavě myslet na body mohl jen málokdo. A přeci. Jeden z nejzodpovědnějších defenzivních výkonů, který jsem kdy u nás viděl, důraz a chuť spolu s vynikajícím golmanem nám přinesl čisté konto. A to že jsme ze tří akcí dokázali i skórovat, to už byl jen sen. Obrovské poděkování všem, za odvedený výkon.

Stěžery A - Třebechovice pod Orebem 4:1 (3:1)

sestava:
Zasadil - J.Špicar (61.Gabriel), J.Formánek, Tuček, Šimůnek -  Korenčík, Paulů (75.Gonos) - Havlíček, Jak.Vácha, Patoraj - Halberštát
góly: Paulů, Halberštát, Korenčík, Tuček
fotogalerie:  ZDE
Těžký terén způsobený nejspíš pozdním vypnutím nových závlah a deštěm v uplynulém týdnu, moc nepřidal na možnosti hrát pohledný fotbal. I přesto se nám dařilo stejně jako v předešlých týdnech. Hned ve 2.minutě se trefil zcela volný Tomáš Paulů a ve 14.minutě se prosadil individuálně Petr Halberštát. V 16.minutě hosté snížili abychom si za další 2 minuty náskok vrátili. Trefil se Filip Korenčík. Po přestávce se hosté snažili a vytvořili si tlak na naši branku. Jejich snahu utnul v 63.minutě gólem přímo z rohu Jáchym Tuček.

Bīl Karel, vedoucí mužstva (hosté):
Sice jsme se ujali vedení (???), ale to bylo vše. Domácí šli do šaten a vedli 3:1. Ve druhé půli přidali ještě jeden gól a utkání tak skončilo 4:1.

Železnice - Stěžery A 5:0 (4:0)

sestava:
Zasadil - J.Špicar (61.Šimůnek), J.Formánek, Jak. Vácha, Tuček -  Sirotek (61Patoraj), Korenčík, Paulů, Havlíček - K.Vácha, Halberštát
góly: -
Počasí si s námi zahrálo stejně jako důrazní hráčí Železnice. Přijeli jsme za příjemného sluníčka, během   chvilky se zatáhlo a celý první poločas pršelo. Stejně tak na hřišti. Úvod patřil nám,  prvních 10 minut se hrálo na půlce domácích, vytvořili jsme si dvě slibné šance. V 11. a 13. minutě jsme obdrželi 2 branky po nedůrazu v obraně a následné penaltě. Do poločasu jsme se už neprobrali a na ukazateli skóre bylo už  4:0. Domácí hrozili vždy po standrtrkách, zde platilo roh půl gólu. Naše hra se zcrela rozpadla, do zakončení jsme se vlastně nedostali. Tak na nás platil důraz domácích, tolerovaný rozhodčím, který se asi zahleděl v nedávno proběhlém mistrovství světa v ragby:-)
Vladimír Blažej, trenér Železnice: (domácí):
"Český hydrometeorologický ústav tentokrát neudělal chybu a po začátku zápasu okamžitě začalo pršet. Na velmi těžkém terénu jsme cítili z našeho týmu velkou energii i určitou urputnost. Hráli jsme opět v módu "povolit, přitáhnout", velmi dobrou návštěvu jsme zřejmě potěšili hrou a ty domácí fandy i výsledkem. Před kluky dnes smekám, hráli podle představ všech okolo hřiště. Skvělá reprezentace, v tabulce opět posun".

Stěžery A - Kunčice 2:2 (2:1)

sestava:
M.Babák - J.Špicar (85.Šimůnek), J.Formánek, Tuček, Tušic -  Korenčík, Samšeňák - Havlíček (46.J.Smetiprach), Jak.Vácha (85.Gabriel), Štěpánek (67.Paulů)  - Halberštát
góly: Halberštát, Jak.Vácha
Kunčice byli herně lepší, my jsme měli vyhrát! V první půli slavila naše taktika, rychlé protiútoky zakončené dvěmi brankami Petra Halberštáta a Jakuba Váchy. Škoda obdržené branky těsně před přestávkou. Druhý poločas se spíše bojovalo než hrálo a rozhodl "excelentní  tah kunčického trenéra postavit sám sebe. Nevím z jakého důvodu rozhodčí  posoudíl jeho perfektní judistický chvat, kdy si chytil našeho obránce za ruku a přehodil si ho přes záda. K údivu všech přítomných se pískala  penalta !?!.  Ještě jedna poznámka, nevím kde se bere agresivita kunčických hráčů vůči Stěžerám. Minule napadl hráč Zákravský loktem mimo hru našeho obránce (byl za to po zásluze potrestán po shlédnutí videa disciplinární komisí), nyní pošlapal a ještě pěstí dorazil na zemi našeho ležícího hráče další borec kunčického mančaftu. Přitom si myslím, že vycházíme s vedením kunčického fotbalu dobře, viz, například televizní zápas z minulého podzimu,,, Vše je samozřejmě na videu.
M.Tuček, sekretář (domácí):
V podstatě musím souhlasit se zhodnocením utkání od Zdeňka Šulce. Kunčice herně byli lepší, výsledek by byl takto spravedlivý. Myslím si ovšem, že druhý gól Kunčic by nepadl, kdyby hlavní rozhodčí zvládl konec zápasu. Kdy místo faulu útočícího hráče se píská penalta, nemluvě o dalších situacích, které do fotbalu nepatří...

Z.Šulc, sportovní ředitel (hosté):
V posledním zápase podzimu jsme si odvezli ze Stěžer bod,vzhledem k průběhu zápasu jsme pomýšleli na tři,ale tu třetí branku jsme již dát nedokázali. Zavěrem bych chtěl poděkovat všem našim příznivcům za podporu a hráčům včetně realizačního týmu poděkovat za podzimní sezónu,kterou jsme po nevydařenám začátku nakonec jak takž zvládli.

Kostelec n.O. - Stěžery A 9:1 (4:1)

sestava:
M.Babák (46.Jan Vácha) - J.Špicar (12.Zvěřina), Jak.Vácha, Tuček, Tušic - Brom, Netolický, Štěpánek, Paulů - Jančura (46.Havlíček), Halberštát
góly: Tušic
Kamil Kaplan, statutární zástupce klubu (domácí):
Do jarní části soutěže jsme vstoupili výborně. Již po úvodní patnáctiminutovce nebylo o vítězi dnešního utkání pochyb. Hráli jsme aktivně, v pohybu, vytvářeli si šance a také jsme byli schopní je proměňovat.

Pavlík Radim - trenér (hosté):
Všechno špatně (to abych nemusel platit pokutu, kdybych to nazval správně). Taktika nám nic neříká, realizační tým si může plácat játra jak chce, pokud to hráči nepřenesou na hřiště. Po 14 minutách OneMan Show bylo po zápase. Gratulace domácím.

Stěžery A  - RMSK Cidlina B 1:4 (1:2)

sestava:
P.Smetiprach  - J.Špicar, Tuček, Samšeňák (72.V.Špicar), Brom  - Halberštát,  Jak.Vácha, Netolický (61.Zvěřina), Štěpánek, Sehnoutek (46.Paulů) - Havlíček, Jan Vácha (46.Štěpánek)
góly: Halberštát
Bohužel naše rozjímání po zimním spánku trvá. Body si po zásluze odvezli hosté. Herně ani fyzicky jsme nestačili po celý zápas. Když se nám podařilo herně se srovnat se soupeřem ve druhé půli, tak přišla třetí branka v naší síti a konec našim nědějím.

Karel Průcha, asistent trenéra (hosté):
První poločas se hrál dle plánovaného scénáře. My se snažili o kombinaci a domácí se soustředili na rychlé brejky. Nám se nedařila finální fáze, hosté byli chvílemi nebezpeční útoky dvojice Halberštát-Vácha. Ve druhém poločase se hra změnila v systém „kopni, utíkej, bojuj, padej a diskutuj“. A protože jsme přeci jen vyšší kvalitu ukázali my, považuji vítězství za naprosto zasloužené.

Miletín - Stěžery A 2:3 (1:1)

sestava:
P.Smetiprach  - J.Špicar (68.Sehnoutek), Tuček, Jan Vácha, Tušic - Brom, Jančura (46.Gabriel), Paulů (46.Havlíček), Štěpánek - Jak.Vácha, Halberštát
góly: Halberštát 2, Jak.Vácha
Kraus SK Miletín (domácí):
Další zbytečně prohraný zápas. Nejsme schopní proměnit ani ty nejvyloženější šance a naopak z ničeho inkasujeme. Nedá se nic dělat musíme bojovat dál.

Marcel Tuček, sekretář (hosté):
Domácí byli aktivnější v nástupech do obou poločasů. Postupně ale uvadali a druhé půlky patřili nám. Po vyloučení domácího obránce se nám podařilo utkání vyhrát nejtěsnějším výsledkem.

Stěžery A - Třebeš B 3:3 (2:0)

sestava:
P.Smetiprach  - J.Špicar (81.Šimůnek), Formánek, Tuček, Tušic - Brom (81.Sehnoutek), Netolický (46.Sirotek), Paulů (46.Bakota), Havlíček - Jak.Vácha, Jan Vácha (46.Gabriel)
góly: Paulů, Tušic, Bakota
Skóre zápasu se dvakrát přelilo na obě strany  a nakonec asi bereme bod za remízu. V první půli jsme hráli pozorně v obraně a podnikali nebezpečné kontry. Po jednom z nich akci benjamínka rodu Váchových Jendy zakončil přesně Tomáš Paulů. Těsně před přestávkou se trefil z volného kopu Tomáš Tušic. Po přestávce se nám podařilo dát ještě jeden gól. Volný kop Tušice zakončoval ze "sporného" ofsajdu Jakub Vácha. Praporek byl bohužel nahoře. Video ukazuje spíše regulérní gól... Od tohoto okamžiku se nám přestalo dařit. Z pravé strany se trefil hostující špílmachr z volného kopu přesně do protilehlého rohu branky. Za další 2 minuty po rohu prostřelili naší stojatou obranu podruhé. Škoda neproměněné tutovky Jirky Gabriela. Když jsme v  70.minutě dostali třetí gól, vypadalo to špatně. Teprve teď jsme opět zapnuli na vyšší obrátky. Vyšla rychlá akce, na jejimž konci byl nový hráč, Ivan Bakota. Stav 3:3 už zůstal  a oba týmy se rozešli smírně.
Lukáš Michal trenér (hosté):  po tragickém prvním poločase a bouři v kabině přišlo menší zlepšení, které znamenalo vyrovnání a otočení výsledku. Domácí stihli po našem nedůrazu vyrovnat. Myslím, že remíza je spravedlivá

Vrchlabí - Stěžery A 2:6 (1:3)

sestava:
Zasadil  - J.Špicar (62.M.Babák), Jan Vácha, Tuček, Tušic - Brom,  Paulů, Štěpánek, (73.Bakota), Havlíček - Jak.Vácha, Halberštát
góly: Halberštát 3, Havlíček, Jak.Vácha, Tušic
Pozorná obrana (sice s pár chybama) a smtící protiútoky. V 5.minutě se prosadil David Havlíček, v 13.a 21.minutě Petr Halbertštát. Ve 23.minutě se vykartoval na Halbym stoper domácích a vypadalo to na selanku. Dalšího obránce ušetřil pan rozhodčí... Naše aktivita opadla a pomohli jsme tím dostat se domácím do zápasu. V nastaveném čase 1.poločasu se trefili z volného kopu z 20metrů. Hned po přestávce dokonce snížili na 2:3 z penalty. Další vývoj už byl naštěstí opět v našich hlavách a nohách. Další góly přidali Jakub Vácha hlavou, Tomáš Tušic klasicky včelkou z volného kopu a účet uzavřel svým třetím gólem Petr Halberštát.
FC Vrchlabí (domácí):
Zápas se nám vůbec nepovedl. Nebylo nasazení a individuální chyby soupeř trestal. Již od 22. minuty jsme hráli o desíti. Ve třicáté minutě bylo prakticky rozhodnuto. Soupeř kontroloval hru, dále se soustředil na rychlé protiútoky a naše šance na korekci stavu jsme nevyužili. Hráči Stěžer si pohodlně došli pro tříbodový zisk a mám zbývá jen pořádně se nad výkonem zamyslet.

Letní počasí svědčilo více našim subtilním hráčům. Lépe se pohybovali, míč je více poslouchal. Když se k tomu přidá skoro 100% úspěšnost v zakončení, nedělní výlet do Krkonoš se vydařil.

Stěžery A  - Trutnov B 3:3 (2:0)

sestava:
Zasadil  - J.Špicar (73.Šimůnek), Jan Vácha, Tuček, Tušic - Brom (32.Havlíček),  Jančura (64.Sehnoutek), Štěpánek, Netolický - Jak.Vácha, Halberštát
góly: Halberštát, Jan Vácha, Netolický
Vynikající vstup do zápasu. Ve druhé minutě se prosadil po přihrávce Davida Jančury Petr Halberštát. Trutnov byl lepší na balónu, do šancí se ale nedostával., Ve 34.minutě se prosadil hlavou dorostenec Honza Vácha. Ve 40.minutě jsme přežili horkou chvilku, když obrana vyrobila minelu, Zdeněk Zasadil v brance zachrálil. Škoda tutovky Jáchyna Tučka, kdy nedokázal hlavou dostat míč do branky c posledních vteřinách 1.poločasu. Po přestávce jsme opět začali tahat za kratší konec, naše aktivita polevila a dovolili jsme soupeři ze standardních situací hlavou dvakrát skórovat. V 75.minutě se prosadil na malém vápně Ondřej Netolický a šli jsme opět do vedení. Spravedlivou remízu si ale hosté z Podkrkonoší vybojovali v 82.minutě po zaváhání naší pravé části obrany.
Sice jsme ztratili dvougólový naskok, ale vzhledem ke kvalitě soupeře, bereme i bod za remizu. Oba tymy si vytvořily další šance. Hosté hrozili hlavně ze standartek, my zase z rychlých akcí. K povedenému nedělnímu odpoledni přispěla svými výkony i trojice rozhodčích.

Michal Vlček, vedoucí mužstva (hosté):
Oproti předchozím dvěma utkáním jsme se tentokrát konečně mohli opřít o dobrou výstavbu hry a kombinační fotbal. Ani tentokrát jsme se však přes obranný val domácích nedokázali příliš prosazovat. Soupeři naše aktivita vyhovovala, neboť se nám většina našich akcí vracela v podobě rychlého protiútoku. Přesto jsme však největší problémy měli při standardkách, protože naše malé vápno nám tentokrát tak úplně nepatřilo a nedůrazem jsme se připravili o dva body. Návrat do zápasu je však nutno ocenit.

Roudnice - Stěžery A 2:2 (2:1)

sestava:
Zasadil  - J.Špicar (75.Zvěřina), Jan Vácha, Tuček, Tušic - Netolický (46.Bakota)  Jančura, Štěpánek (46.Macák (83.Šimůnek)), Havlíček - Jak.Vácha, Halberštát
góly: Tušic, Halberštát
Hra domácích založená na rychlém přechodu a individuální technice  nám příliš nevoní. Měli jsme hodně štěstí, ještě že jim koncovka nevycházela. Během jednoho útoku dokázali domácí trefit dvakrát břevno. Naštěstí úvodní branku obstaral svojí oblíbenou včelkou Tomáš Tušic z 20 metrů z přímého kopu. Gólman se hnul k tyčce a míč mu skončil uprostřed branky. Pak dvakrát zaváhala naše obrana i s  gólmanem, nedůraz v malém vápně při přímých kopech a domácí se dostali do vedení. Po přestávce si Zdeněk Zasadil v brance vše vynahradil, když vychytal vše co se dalo. A když domácí gólman nesmyslně atakoval v rohu velkého vápna našeho útočníka, z penalty vyrovnal Petr Halberštát. Za bod jsme rádi a těšíme se na vlídnější fotbalové počasí příští týden.
Tomáš Rejl, sekretář (domácí):
Derby utkání s početnou diváckou kulisou. Domácí byli určitě fotbalovějším týmem a o vítězství měli rozhodnout již 1. poločas, kdy k tomu měli dostatek příležitostí. Druhý již nebyl moc o fotbale a to vyhovovalo spíše bojovnému hostujícímu týmu. Rozhodcovská mise z Vysočiny se tentokrát příliš nepovedla.

Bojovné utkání příliš fotbalové krásy nepobralo. Domácí si vytvořili více šancí, trefovali břevno. Všechny góly ovšem padly ze standardek. Měli bychom se nad tím zamyslet.