Chlumec B - Stěžery A 0:2

04.09.2017 07:33

Dvougólový Mokrejš, neprůstřelný Tomek a zodpovědný týmový výkon = tři body z Chlumce!

Konečně výhra, a zasloužená. Na mokrém terénu jsme do utkání vstoupili dobře. Po čtvrt hodině hry rozehrál rychle standardní situaci Bílek na Gabriela, jehož pas za obranu našel Mokrejše, který překonal domácího gólmana a poslal Stěžery do vedení! Na rozdíl dvou branek mohl navýšit Vácha, ovšem jeho průnik podél vápna zastavila až tyč chlumecké svatyně. Po změně stran se naše hra na chvíli odmlčela, ovšem včas probudila. V 72.minutě vyslal milimetrovou přihrávkou za obranu Jakub Vácha na Mokrejše, který křižnou střelou uklizenou přesně k tyči navýšil vedení na 2:0! V závěrečných minutách mohli navýšit skóre J.Vácha, jehož střelu zastavila tyč, a posléze Gabriel, jehož pokus o přehození přelétl branku.
Stěžerští tak po dvouzápasové přestávce opět naplno bodovali!
sestava:Tomek - Tušic, Brendl, Bílek, Bleha - Jedlička, Gabriel, Vácha J., Štěpánek - Vácha K. (42. Samšeňák), Mokrejš.
góly: Mokrejš 2
ŽK: Bleha.