Ospalý vstup do utkání a neúspěšné dotahování.

02.10.2017 11:14

Třebeš B - Stěžery A 4:1 (1:0), 8.kolo okresního přeboru

Úvod zápasu stěžerskému týmu nevyšel podle jeho představ. Zakřiknutý styl fotbalu potrestali domácí v 25. minutě. Až poté se hosté probudili do zápasu, avšak do gólových šancí se dostávali jen sporadicky. Do kabin se šlo o poločase s jednogólovým mankem. Jenže krátce po změně stran se hráči Třebše prosadili v rychlém sledu dvakrát a zdálo se, že je po zápase. Nicméně střídající Kája Vácha vykřesal v 58. gól naděje, který mohl Gabriel podpořit čtvrt hodiny před koncem z pokutového kopu. Domácí gólman ale jeho střelu k pravé tyči vyrazil, čímž výrazně pomohl svým spoluhráčům ke třem bodům.V závěrečných minutách už hráli svěřenci trenéra Rolka vabank s otevřenou defenzivou, což domácí jedním z brejků potrestali na konečných 4:1. . - zdroj fcb/stěžery fotbal

Stěžery B  - Malšova Lhota B 1:0 (1:0), 8.kolo IV.třídy
Opět se potvrdilo, když se sejde sestava, hraje se docela pěkný fotbal. Škoda jen spousty nedotažených akcí, kdy se lekneme ve vápně a naše akce končí bez zakončení. Tým táhli tentokrát Bleha a Pešl, kteří hráli na obou křídlech a z jejich rychlých náběhů se utvářely již zmiňované šance. Gól si ale museli dát hosté sami... -mt