sobota 27.1.2024, 13:40, UMT Pardubice, Na Hůrce

Moravany - Stěžery 4:3 (2:2)

sestava: M.Babák, J.Špicar, Tuček, Zvěřina, Šimůnek, Brom, Jak.Vácha, Jan Vácha, Jančura, Halberštát, Sehnoutek (V.Špicar, Paulů, Gonos)

góy: Tuček 2, V.Špicar

V sestavě, která naznačovala zimní spánek dospělých fotbalistů Stěžer, se odehrál zajímavý zápas. Soupeř z Moravan, hrající krajský přebor pardubicka se do naší oslabené ekily pustil zhurta. Prvních 10 minut se hrálo pouze před naší brankou. Za stavu 2:0 pro soupeře jsme se osmělili i my. Nejdřív přehodil Jáchym Tuček gólmana po přesné přihrávce Jakuba Váchy za obranu, pak uklidil Vašek Špicar míč do prázdné branky po akci Petra Halberštáta. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, více šancí skórovat jsme měli my. Nakonec jsme prohráli, když po naší vyrovnávací brance v poslední minutě z přímého kopu stačil ještě soupeř dát vítěznou branku. To ale byl náš gólman Babák otřesen po srážce pár minut  před tím. -mt