Těžko na bojišti, lehko v hostinci!

25.09.2017 09:07

Stěžery A - Slavia HK B 2:1 (2:0), 7.kolo okresního přeboru

Jak praví staré slovanské přísloví: “Těžko na bojišti, lehko v hostinci.” Dnešní utkání bylo opravdu náročné. Hřiště vypadalo, že se na něm dopoledne konalo Mistrovství světa v orání traktorů, což se výrazně podepsalo na kvalitě výkonů.
Domácím však paradoxně první půle vyšla, když už v 7. minutě obdržel Mokrejšův centr Vejchoda, jenž míč ze vzduchu efektivně napálil za bezmocného gólmana sešívaných. Krátce před poločasovým hvizdem se navíc do míče opřel z třiceti metrů Jakub Vácha, který poslal na slávistickou branku takové rekomando pod břevno, že ho ani gólman nestihl podepsat - 2:0! V druhém poločase zvýšili hosté svoji aktivitu, což jim vyneslo snižující branku z kopaček Baťky, který ze standardní situace vyprášil vikýř pro změnu naší branky. Stěžery v závěrečných minutách zdatně bránily vítězství z kategorie nejtěsnějších, hrozily z brejků, avšak skóre se již neměnilo.
Odbojovaný výkon = tři body, dobrá práce!

Sendražice - Stěžery B 8:0 (4:0). 7.kolo IV.třídy, sk.A

Hosté přijeli pouze o devíti hráčích, a tak byl zápas otázkou skóre...