11.09.2017 09:36

5.kolo OP mužů
Stěžery  A – Probluz A 3:0 (2:0)
góly: Vejchoda, Tušic, Borovský
V tradičním sousedském duelu se z výhry radovali domácí. Stěžery pokračovaly ve výkonu z minulého kola, kdy porazily dosud neporažený Chlumec B na jejich hřišti. Od začátku utkání se hrálo převážně na půlce Probluze. Do poločasu se podařilo dát dva góly, po přestávce další a o výsledku bylo rozhodnuto. Výborný výkon podal domácí středopolař Rado Vejchoda, na straně Probluze byl nejlepší Filip Neumann..

5.kolo IV.třídy
Lhota pod Libčany B – Stěžery B 1:2 (0:0)
góly: Borovský, Brom
Zajímavý zápas IV.třídy. Díky našim rchlíkům na křídlech se stále něco dělo. Škoda že většina akcí směřovala k rohovým praporkům nežli raději přímo na branku. Na druhé straně podržel tým gólman Martin Samšeňák. Dobývání domácí branky se nakonec povedlo. Hlavou otevřel skóre Míra Borovský. Domácí se nechtěli obrat o body a povedlo se jim dát hlavou vyrovnávací gól. Už to vypadalo na smír. Nad hřištěm se už smrákalo. V 90.minutě se odhodlal vystřelit  Lukáš Brom a povedlo se mu to náramně. 2:1!