Jaroměř/Stěžery - Nový HK/Černilov 8:26
Jaroměř/Stěžery - Slavia HK 11:3

sestava: D.Sajkršmíd, V.Balcar, D.Broulík, S.Kraják, D.Lounek, F.Pácal, T.Pavlík, M.Procházka, A.Šmíd, M.Zadrobílek, Š.Zoubek
góly: D.Lounek 3, M.Procházka, A.Šmíd

První zápas první půle (proti NHK) jsme se rozkoukávali, a než jsme pořádně otevřeli oči, byl konec, celkově to nebylo úplně beznadějné, ovšem výsledek 1:5. První zápas druhé půle (proti Černilovu) nás soupeř jednoznačně přehrával, byl silnější v osobních soubojích i kombinaci, takže jsme se nezmohli k žádnému odporu, výsledek 0:8. Druhý zápas první půle (proti Slavia HK první sestavě) to byla radost, kluci měli chuť se prát o míč, najednou jim narostla křídla a soupeře pěknou kombinací a střelami s přehledem přehráli, výsledek 4:0. Druhý zápas druhé půle (proti Slavia HK druhé sestavě) se nám ona křídla proti zhruba stejně silné sestavě jako v první půli nějak polámala, brzy jsme dostaly gól na 0:1 nedůrazem před naší bránou a přestože jsme měli územní převahu, opět kvůli nedůrazu v osobních soubojích a neschopností si naběhnout do volného prostoru a nahrát míč jsme nedokázali zápas otočit, výsledek 0:1.  - Pavel Balcar

Stěžery - Třebeš dívky 5:3 a 2:0

sestava: J.Doležal, Š.Balcar, J.Broulík, D.Hlavatý, A.Louda, M.Špicar, K.Trojovská. J.Veldon, T.Pavlík,  Š.Zoubek, D.Lounek, A.Šmíd, V.Balcar
góly: ?

Oba zápasy byli celkem povedené. V koncovce nám chybělo občas trochu štěstí a důrazu, abychom dali více gólů a zápas měli více pod kontrolou. Nadruhé straně nás velmi podržel Kuba Doležal v brance, díky němuž jsme udrželi příznivé skóre. Dále se nám nedaří kvalitněji sehrát rohy, přímé kopy a auty.
- Jan Kotlář

Libčany - Stěžery 1:1 a 1:1

sestava: D.Sajkršmíd, Š.Balcar, J.Broulík, D.Hlavatý, S.Kraják, A.Louda, F.Pácal, M.Procházka, M.Rolín, M.Špicar, K.Trojovská.
góly: M.Procházka, K.Trojovská

Soupeř z Libčan hrál v šesti hráčích, ale naši kluci toho bohužel nedokázali využít. Na skvěle chytajícího gólmana domácích vyzrál pouze Míša s Kateřinou. To stačilo na dvě plichty, z kterých byli spokojenější domácí borci.
- Pavel Procházka
Celým dvojzápasem nás provázela nesoustředěnost a nerespektování rad. Znovu velké problémy s rozehrávkou rohů a autů. Rohy stále kopeme vzduchem a auty házíme doprostřed hřiště. Dále míč dlouho držíme na noze, a tak běháme pořád tam a zpátky místo toho, aby běhal míč. Tyto nedostatky nás provádějí už dost dlouho a kluci si bohužel pořád nedají poradit. A abych jenom nekritizoval. Dan Sajkršmíd odchytal velmi povedený zápas, a tak svůj tým podržel. Pár hezkých akcí se v zápasech také vyskytly. Bohužel málo a chybělo štěstí a důraz v koncovce.

Jaroměř/Stěžery - Slavia HK  10:4
Jaroměř/Stěžery - Rasošky 21:5

sestava: J.Doležal, Š.Balcar, D.Broulík, S.Kraják, A.Louda, D.Lounek, F.Pácal, T.Pavlík, M.Procházka, A.Šmíd, M.Zadrobílek
góly: D.Lounek 5, Š.Balcar 3, M.Zadrobílek, M.Procházka, S.Kraják, D.Broulík

V neděli kluci hráli velmi dobře a to soupeři podali také dobré výkony. Po dlouhé době hráli kluci kompaktně a měli z toho radost. Nechci moc jmenovat. Brána - Kuba dobrý výkon, Obrana - výborně jsme se vraceli dozadu a tím hlídali soupeře daleko od branky. Útok - kombinační hrou s naší obranou jsme si vytvořili moc pěkných šancí, některé šance skončili gólem. Naše střídačka povzbuzovala hrající hráče. To vše se projevilo ve výsledcích.
Stěžery - Slávia HK .............. 3:2, 2:2
Stěžery - Raso/Smiř .............. 3:1, a 4:3
..... ještě musíme rychleji a přesněji nahrávat. Nebát se osobních soubojů a trošku více přemýšlet na hřišti a bude to dobré.
- Tomáš Zadrobílek

Jaroměř/Stěžery - Rasošky 30:4
Jaroměř/Stěžery - Olympia HK 9:11

sestava: Sajkršmíd, Š.Balcar, Trojovská, J.Broulík, S.Kraják, D.Lounek, T.Pavlík, M.Procházka, A.Šmíd, M.Špicar, M.Zadrobílek

Stěžery - FC HK dívky 2:3 a 5:7

sestava: D.Sajkršmíd – J.Doležal, M.Procházka, D.Hlavatý, T.Pavlík, M.Rolín, A.Šmíd, J.Veldon, Š.Zoubek, T.Šanc, K.Trojovská, M.Špicar
góly: A.Šmíd 3, J.Doležal, Š.Zoubek,T.Šanc, T.Pavlík

?
- ?

Rasošky - Jaroměř/Stěžery 5:20
Třebeš - Jaroměř/Stěžery 17:1

sestava: J.Doležal - Pavlík, Procházka,Kraják,Zoubek,Špicar,Veldon,Louda,Lounek,D.Broulík,Zadrobílek

Vysoká - Stěžery 14:1 a 13:1

sestava: J.Doležal - V.Balcar, D.Broulík, J.Broulík, S.Kraják, F.Pácal, M.Procházka, M.Rolín, M.Špicar, A.Vích
góly: F.Pácal, D.Broulík

?
- ?

Jaroměř/Stěžery - Rasošky 25:4
Jaroměř/Stěžery - Nový HK/Černilov 8:12

sestava: D.Sajkršmíd – V.Balcar,Š.Balcar,T.Pavlík,S.Kraják,D.Lounek,M.Procházka,F.Pácal,A.Šmíd,J.Veldon,M.Zadrobílek
góly: V.Balcar 4, J.Veldon 2, D.Lounek, M.Zadrobílek, S.Kraják, M.Procházka, A.Šmíd

Stěžery - Rasošky 2:3 a 5:0

Stěžery - Nový HK  2:4

Stěžery - Černilov 2:1

Stěžery - Třebeš C 7:4 a 4:8

sestava: D.Sajkršmíd - D.Broulík, J.Broulík, D.Hlavatý, D.Lounek, T.Šanc, M.Špicar, K.Trojovská, J.Veldon, A.Vích, Š.Zoubek
góly: ?

- ?

Třebeš - Jaroměř/Stěžery - Rasošky 15:7
Olympia HK - Jaroměř/Stěžery 6:21

sestava: J.Doležal – Š.Balcar, T.Pavlík, S.Kraják,A.Louda, M.Procházka, F.Pácal, A.Šmíd, J.Veldon, M.Zadrobílek, Š.Zoubek

Malšova Lhota - Stěžery 8:6 a 5:2

sestava: M.Procházka - J.Broulík, D.Hlavatý, D.Kotek, A.Louda, T.Pavlík, M.Rolín, M.Špicar, K.Trojovská,  A.Vích
góly: A.Louda 3, J.Broulík 2, Hlavatý, Trojovská, Procházka

- ?

Jaroměř/Stěžery - Olympia HK 8:16
Jaroměř/Stěžery - Nový HK/Černilov 12:21

sestava: J.Doležal – V.Balcar, D.Broulík, S.Kraják, D.Lounek, F.Pácal, A.Šmíd, J.Veldon, Š.Zoubek
góly: Lounek 3, Zoubek, Veldon

- ?

Třebeš - Jaroměř/Stěžery 18:6
Nový HK/Černilov - Jaroměř/Stěžery 20:5

sestava: D.Sajkršmíd – V.Balcar, Š.Balcar, S.Kraják, A.Louda, D.Lounek, T.Pavlík,  A.Šmíd, J.Veldon, M.Zadrobílek, Š.Zoubek
góly:?

- ?

Slavia HK - Jaroměř/Stěžery 10:13
Nový HK/Černilov - Jaroměř/Stěžery 33:4

sestava: J.Doležal – Š.Balcar, A.Louda, F.Pácal, T.Pavlík,  M.Procházka, A.Šmíd, M.Špicar, A.Vích, J.Veldon, M.Zadrobílek, Š.Zoubek

Slavia HK - Jaroměř/Stěžery 4:7

sestava: J.Doležal – T.Pavlík,M.Procházka,S.Kraják,D.Kotek,D.Lounek,M.Špicar,F.Pácal,D.Sajkršmíd,A.Louda
góly: D.Lounek 3, F.Pácal 2, A.Louda, T.Pavlík

Rasošky:Stěžery 0:2

Rasošky:Stěžery 1:3

Kluci byli v obou poločasech aktivnější a zaslouženě vyhráli. Škoda nevyužitých gólových šancí.

Slávia HK:Stěžery 3:0

Slávia HK:Stěžery 0:2

První poločas nám vázlo zakončení, věkově starší soupeř nás trestal z rychlých protiútoků. Druhý poločas už kluci odjezdili a soupeře přehráli. Byl to asi nejlepší poločas z celého turnaje. Chválím kluky za velkou bojovnost a předvedenou hru. V brance nás mnohokrát podržel skvěle chytající Kuba Doležal.
Získali jsme celkově šest bodů a v tabulce nám bude patřit třetí místo !