sestava: Cudlín, Gonos, Trojovský, Fischer, D.Král, Bažata, J.Vácha, Jeřábek, Valenta, P.Procházka, T.Klouček
góly: P.Procházka, T.Klouček
fotogalerie
video

Úvodní zápas jsme odehráli na umělce FCHK v improvizované sestavě. Naši borci zápas rozhodli až v samém závěru.
Trenéři chválí kluky za bojovnost a nasazení.
- pp

Stěžery - Nové Město/Chlumec B 5:0 (4:1)

sestava: Cudlín, Gonos, Trojovský, Fischer, D.Král, J.Špicar, Freiburg, Jeřábek, Valenta, P.Procházka, T.Klouček
góly: P.Procházka 3, D.Král 1,T.Klouček 1

V prvním domácím zápasu jsme přivítali obávaného soupeře z Chlumce a Nového Města. Hosté nám však dost usnadnili vstup do zápasu. Po školáckých chybách obrany hostí  jdeme rychle do vedení 3:0 ! Hattrick si připsal po dlouhé době Prochy. Soupeře dále skvěle napadáme a nutíme k chybám. Po pěkné akci se trefuje na 4:0 David Král. Ke konci poločasu soupeři vyjde brejk a sníží na 4:1.
 V druhém poločasu pokračujeme v dobrém výkonu a zápas pevně držíme ve své moci. Po krásném brejku Davida Krále a prudké střele, kterou gólman pouze vyráží, pečetí Klouda dorážkou na konečných 5:1.
 Zápas jsme zvládli bravurně a všem patří pochvala za předvedenou hru a bojovnost.
- pp

Třebeš B - Stěžery 1:0 (1:0)

sestava: Cudlín - Fischer, Jeřábek, Špicar, Gonos, Vošmik, Špičan, D.Král, Valenta, Procházka, Chvojka, J.Vácha, Trojovský
góly: -

fotogalerie

V prvním poločasu svíráme soupeře na jeho polovině a máme několik gólových šancí. Ty však bohužel neskončí gólem. A jak to ve fotbale chodí,  soupeř nás v závěru poločasu potrestá z brejku 1:0. V druhé polovině se odehrává podobná hra.Kluci se snaží vyrovnat a soupeř dobře brání, navíc hrozí z brejkových situací. Vyrovnat se nám už nepodaří a zápas skončí těsným výsledkem 1:0 pro domácí.
 Soupeři gratulujeme ke třem bodům a kluky chválím za velkou snahu s výsledkem něco udělat
- pp

Stěžery - Slavia HK/Malšova Lhota 6:1 (1:0)

sestava: Gonos (J.Vácha) - Jeřábek,Fischer,Špicar,Král,Freiburg,Vošmik,Chvojka,T.Klouček,Procházka,Valenta,Bažata,Trojovský
góly: Klouček 2, Jeřábek,Valenta, Král,Chvojka

Kluci byli po celý zápas lepší a soupeře na těžkém terénu přehráli vysoko 6:1. Škoda jen šancí, které neproměníme.
Pochvala patří všem klukům za bojovnost a předvedenou hru.
- pp

Vysoká - Stěžery 0:5 (1:0)

sestava: Gonos – Jeřábek, Fischer,Špicar,Král,Freiburg,Vošmik,Valenta,Procházka,Klouček,Bažata
góly: Jeřábek 2,Procházka 2, Král

Kluci měli od první minuty zápas pod kontrolou a soupeře prakticky k ničemu nepustili. Naše obrana si vždy poradila s náznaky šancí. V brance skvěle vybíhal a četl hru David. Mohli jsme vyhrát  větším rozdílem, ale na těžkém terénu to bylo někdy nemožné trefit správně míč.
Trenéři chválí kluky za bojovný výkon a nasazení v zápase.
- pp

Stěžery - Červeněves/Skřivany 6:2 (3:0)

sestava: Gonos/Vácha – Jeřábek,Fischer,Špicar,Valenta,Vošmik,Král,Klouček,Chvojka,Trojovský,Procházka
góly: Král 2, Procházka 2, Jeřábek, Chvojka

Předposlední zápas podzimu se hrál na těžkém terénu a občasného deště. Poločas byla jednoznačná záležitost pro naše borce, kteří si zajistili pohodlné vedení 3:0. V druhé polovině soupeř snižuje na 3:1, ale kluci okamžitě odpovídají na 4:1 a 5:1. Hosté pak ještě promění brejk, ale poslední slovo mají naši a upraví stav na konečných 6:2. Zasloužená výhra a pochvala klukům za zvládnutí zápasu.
- pp

Stěžery - FC HK dívky 2:0 (1:0)

sestava: Gonos, Jeřábek, Fischer, .Špicar Freiburg ,Král, Procházka, T.Klouček M.Klouček, Vošmik, Valenta, J.Vácha
góly: Procházka, Jeřábek

fotogalerie1, fotogalerie2video

Po měsíční herní pauze se kluci podruhé na podzim utkali s holkama z FCHK. První poločas holky zatlačíme na jejich polovinu hřiště, ale nejsme schopni za boha skórovat. V posledné minutě po zahrání asi šestého rohového kopu se míč dostal k Prochymu, který míč uklidí k tyči 1:0. Druhá polovina zápasu byla opět plná nepřesností.Míč na oranici nikoho moc neposlouchá. V 50 min. dostane krásnou přihrávku na pravé křídlo Martin Klouček a peláší do vápna. Tam je však nekompromisně složen k zemi stoperkou a je nařízena penalta. Míč si postaví Pavel Jeřábek a razantní střelou k levé tyči zvyšuje na konečných 2:0. Zápas byl pro nás velmi těžký, byla vidět dlouhá herní pauza.
Za velkou bojovnost chválíme celý tým a děkujeme klukům z mladších žáků za výpomoc.