všechny odehrané zápasy

 
17.3. 18:00 ml.žáci Stěžery - Dohalice 7:5




18.3.
12:00 ml.přípravka Malšova Lhota - Třebeš B 24:2
13:00 ml.přípravka FC HK dívky - Třebeš A 15:2
14:00 st.přípravka  Předměřice - Stěžery  10:5
15:00 ml.žáci  Olympia HK - Třebechovice B 20:1
16:00 ml.žáci  Chlumec - Třebechovice A 6:10
17:00 ml.žáci  Třebeš B - Černilov 7:6



19.3.
10:00 ml.žáci   Malšova Lhota - Třebeš dívky 15:3
11:00 ml.přípravka Chlumec B - Olympia HK 11:6
12:00 ml.přípravka Stěžery A - Černilov A 16:6
13:00 ml.přípravka Černilov B - RMSK Cidlina 24:6
14:00 st.přípravka Chlumec - Olympia HK 2:14
15:00 st.přípravka Černilov B - Malšova Lhota 15:11
16:00 st.přípravka Černilov A - RMSK Cidlina 13:10
 




11.3.
11:00 ml.přípravka Chlumec A - Třebeš A 14:0
12:00 st.přípravka Dohalice - FC HK dívky 2:12
13:00 st.přípravka Předměřice - Třebeš dívky 20:2
14:00 st.přípravka  Stěžery - Třebechovice  6:20
15:00 ml.žáci  Černilov - Stěžery  7:6
16:00 ml.žáci  Třebeš A - Olympia HK 3:18
17:00 ml.žáci  Chlumec - Třebeš B 7:17



12.3.
11:00 ml.žáci   FC HK dívky - Třebeš dívky 5:3
12:00 ml.přípravkai  FC HK dívky - Stěžery B 5:3
13:00 ml.žáci  Třebechovice A - Dohalice 21:2
14:00 st.přípravka Malšova Lhota - Olympia HK 3:25
15:00 st.přípravka RMSK Cidlina - Chlumec 7:12
16:00 st.přípravka Černilov B - Černilov A 15:8




 4.3.
11:00 ml.přípravka RMSK Cidlina - Stěžery A 7:12
12:00 st.přípravka Třebechovice - Dohalice 1:11
13:00 st.přípravka Třebeš dívky - FC HK dívky 2:13
14:00 ml.přípravka  Malšova Lhota - FC HK dívky 9:4
15:00 ml.přípravka Olympia HK - Černilov A 9:15
16:00 ml.přípravka Chlumec B - Černilov B 4:9
17:00 ml.přípravka Stěžery B - Chlumec A 3:12



 5.3. 
11:00 ml.přípravka  Třebeš B - Třebeš A 2:16
12:00 ml.žáci  Třebeš A - FC HK dívky 4:4
13:00 ml.žáci  Stěžery - Chlumec 5:8 opr.
14:00 ml.žáci Třebechovice B - Malšova Lhota 6:2
15:00 ml.žáci Třebechovice A - Černilov 14:1
16:00 ml.žáci Třebeš B - Dohalice 17:5




25.2. 
11:00 ml.žáci FC HK dívky - Třebechovice B 2:6
12:00 ml.žáci Malšova Lhota - Třebeš A 2:1
13:00 ml.žáci Olympia HK - Třebeš dívky 21:1
14:00 st.přípravka  Chlumec - Černilov B 9:18
15:00 st.přípravka Černilov A - Olympia HK 5:16
16:00 ml.přípravka Olympia HK - RMSK Cidlina 0:31
17:00 ml.přípravka Černilov B - Černilov A 15:5




26.2.
10:00 st.přípravka Malšova Lhota - RMSK Cidlina 5:16
11:00 st.přípravka  Třebeš dívky - Třebechovice 13:6
12:00 st.přípravka  Dohalice - Předměřice 7:6
13:00 st.přípravka  Stěžery - FC HK dívky 5:5
14:00 ml.přípravka Chlumec A - Malšova Lhota 6:11
15:00 ml.přípravka  Stěžery A - Chlumec B 13:3
16:00 ml.přípravka Třebeš B - Stěžery B 1:4
  7.2. 17:00 st.přípravka Olympia HK - Třebechovice 10:3



  4.2. 
12:00 ml.přípravka Stěžery B - Černilov A 2:9
13:00 ml.přípravka Olympia HK - Černilov B 0:21
14:00 ml.žáci  Malšova Lhota - Třebechovice A 4:13
15:00 ml.žáci  Dohalice - Třebechovice B 9:2
16:00 st.přípravka Černilov B - Třebechovice 16:2
17:00 st.přípravka Stěžery - Černilov A 9:14



  5.2. 
11:00 st.přípravka  FC HK dívky - Předměřice 5:12
12:00 ml.přípravka  Třebeš B - FC HK dívky 1:4
13:00 ml.přípravka  Třebeš A  - Malšova Lhota 9:6
14:00 ml.žáci Třebeš dívky - Černilov 5:12
15:00 st.přípravka  Dohalice - Chlumec 0:17
16:00 ml.žáci Třebeš B - Stěžery 13:3





 28.1.
 9:00 ml.žáci Třebechovice B   Třebeš dívky 10:4
10:00 ml.žáci Třebechovice A - FC HK dívky 11:2
11:00 ml.žáci  Stěžery - Malšova Lhota 9:4
12:00 ml.žáci Černilov - Dohalice 21:5
13:00 ml.žáci  Třebeš A - Chlumec 2:11
14:00 st.přípravka  Třebechovice - RMSK Cidlina 4:16
15:00 st.přípravka RMSK Cidlina - Olympia HK 12:5
16:00 st.přípravka Předměřice - Olympia HK 1:14




 29.1.
10:00 ml.žáci Chlumec - Černilov 5:10
11:00 ml.přípravka  Černilov A - Třebeš A 27:4
12:00 ml.přípravka  Černilov B - Třebeš B 10:4
13:00 ml.přípravka  Malšova Lhota  - RMSK Cidlina 4:10
14:00 st.přípravka Třebeš dívky - Malšova Lhota 3:7
15:00 ml.přípravka  RMSK Cidlina - Chlumec B 24:3
16:00 ml.přípravka Stěžery A - Chlumec A 5:5




 21.1.
11:00 ml.přípravka Chlumec B   Stěžery B 4:3
12:00 ml.přípravka Chlumec A - Olympia HK 2:8
13:00 ml.žáci  Chlumec - Dohalice 12:7
14:00 ml.žáci  Černilov - Třebeš A 8:8
15:00 ml.žáci  Olympia HK - Třebeš B 2:12
16:00 st.přípravka Chlumec - Třebeš dívky 12:4
17:00 st.přípravka Malšova Lhota - Stěžery 11:10



 22.1.
11:00 st.přípravka  Černilov A - Dohalice 19:6
12:00 st.přípravka  Olympia HK - Černilov B 10:6
13:00 st.přípravka  RMSK Cidlina  - Předměřice 9:6
14:00 ml.přípravka Černilov A - RMSK Cidlina 8:14
15:00 st.přípravka  RMSK Cidlina - FC HK dívky 14:5
16:00 ml.přípravka FC HK dívky - Stěžery A 3:7





 14.1.
10:00 ml.žáci FC HK dívky   Olympia HK 3:7
11:00 ml.přípravka Stěžery B   RMSK Cidlina 15:2
12:00 ml.žáci Malšova Lhota - Třebeš B 4:14
13:00 ml.žáci Třebeš dívky - Chlumec 3:15
           
15:00 st.přípravka FC HK dívky - Černilov B 0:16
16:00 st.přípravka Třebeš dívky - Černilov  A 1:31
17:00 st.přípravka Dohalice - Stěžery 5:9




 15.1.
10:00 st.přípravka Chlumec - Malšova Lhota 14:1
11:00 ml.přípravka Třebeš A - Chlumec B 6:8
12:00 ml.přípravka Třebeš B - Chlumec A 2:4
13:00 ml.přípravka Černilov A  - Malšova Lhota 15:8
14:00 ml.přípravka Černilov B - FC HK dívky 9:4
15:00 ml.žáci Dohalice - Třebeš A 6:3
16:00 ml.přípravka Olympia HK - Stěžery A 5:12




 7.1.   
12:00 ml.přípravka FC HK dívky - Olympia HK 4:11
13:00 ml.žáci FC HK dívky - Stěžery 2:7
14:00 ml.žáci Třebechovice A - Olympia HK 19:2
15:00 ml.žáci Třebechovice B - Černilov 3:9
16:00 ml.žáci Třebeš A - Třebeš dívky 10:4
17:00 st.přípravka Stěžery - Třebeš dívky 10:6





 8.1. 
10:00 ml.přípravka RMSK Cidlina - Třebeš A 3:16
11:00 st.přípravka Černilov A - Chlumec 9:7
12:00 st.přípravka Černilov B - RMSK Cidlina 13:12 opr.
13:00 st.přípravka Olympia HK - FC HK dívky 12:1
14:00 st.přípravka Předměřice - Třebechovice 2:8
15:00 st.přípravka Malšova Lhota - Dohalice 17:5
16:00 ml.přípravka Stěžery A - Třebeš B 3:5


10.12.
12:00 ml.přípravka Černilov B - Stěžery A 1:7
13:00 ml.žáci Stěžery - Olympia HK 10:3
14:00 ml.žáci Chlumec - Černilov  
15:00 st.přípravka Chlumec - Stěžery 13:2




11.12.
 9:00 ml.přípravka Třebeš A - Stěžery B 3:19
10:00 ml.žáci Třebechovice A - Třebeš B 5:8
11:00 ml.žáci Třebechovice B - Třebeš A 23:3
12:00 ml.žáci FC HK dívky - Malšova Lhota 7:11
13:00 ml.přípravka Chlumec A - FC HK dívky 2:9
14:00 ml.přípravka Chlumec B - Malšova Lhota 9:10
15:00 st.přípravka Černilov A - Malšova Lhota 13:9




17.12.
11:00 ml.přípravka Malšova Lhota - Stěžery B 11:8
12:00 st.přípravka Třebeš dívky - Dohalice 3:8
13:00 ml.žáci Třebeš dívky - Dohalice 3:19
14:00 st.přípravka FC HK dívky - Třebechovice 4:17
15:00 ml.žáci Třebeš B - FC HK dívky 17:1
16:00 ml.žáci Chlumec - Třebechovice B 8:3
17:00 ml.žáci Stěžery - Třebechovice A 8:6



18.12.
10:00 st.přípravka Černilov B - Předměřice 16:6
11:00 ml.přípravka Chlumec A - Černilov B 5:9
12:00 ml.přípravka Chlumec B - Černilov A 9:5
13:00 ml.žáci Olympia HK - Malšova Lhota 6:4
14:00 ml.přípravka Třebeš B - Olympia HK 0:33

 

 
 



 4.2. 
12:00 ml.přípravka Stěžery B - Černilov A 2:9
13:00 ml.přípravka Olympia HK - Černilov B 0:21
14:00 ml.žáci  Malšova Lhota - Třebechovice A 4:13
15:00 ml.žáci  Dohalice - Třebechovice B 9:2
16:00 st.přípravka Černilov B - Třebechovice 16:2
17:00 st.přípravka Stěžery - Černilov A 9:14



 5.2. 
11:00 st.přípravka  FC HK dívky - Předměřice 5:12
12:00 ml.přípravka  Třebeš B - FC HK dívky 1:4
13:00 ml.přípravka  Třebeš A  - Malšova Lhota 9:6
14:00 ml.žáci Třebeš dívky - Černilov 5:12
15:00 st.přípravka  Dohalice - Chlumec 0:17
16:00 ml.žáci Třebeš B - Stěžery 13:3