zápasy

Stěžery - Vrchlabí A 1:3 (1:1)

sestava: Douděra - P.Smetiprach (56.Polanský), Formánek, Novák, Černý (61.Exner) - Drahovzal (73.Chvojka), Doležal, Pospíšil, Jeřábek (56.T.Klouček) - Tyrych, Jedlička
gól: Tyrych

V prvním zápase jsme si chtěli dokázat, že nebudeme v krajském přeboru pouze do počtu. Soustředili jsme se na poctivou obranu a chtěli jsem využít rychlých hráčů v přední linii. Zezačátku nám to vycházelo. Obrana si dokázala poradit s útočníky Vrclhabí i s těžkým terénem. Radek Tyrch proměnil svůj brejk a vedli jsme 1:0. Potom začali být hosté nebezpeční, hlavně po stranách hřiště. Jednu příležitost proměnili ve vyrovnání, Po přestávce jsm see už soustředili více na obranu, soupeř nás  tlačil před naši branku. Škoda zaváhání, kde se nepodařilo uklidit  míč vyražený brankářem Matějem Douděrou. Třetí branku jsme obdrželi v samém závěru zápasu.  -mt

Kostelec/častolovice - Stěžery 4:2 (2:0)

sestava: Gonos (46.Douděra) - Freiburg (46.T.Klouček), Doležal, Drahovzal,  Černý - Novák, Pospíšil, Tyrych, Chvojka - Douděra (46.Gonos (60.Polanský)), Formánek
góly: Doležal, Tyrych
fotky: ZDE
 Ani ve druhém zápase jsme body nezískali. Soupeř byl lepší. Trvá nám bohužel velice dlouho, než se začneme soustředit na zápas. V brance nastoupil starší žák David Gonos, když absenici Jedličky a Smetipracha v poli  pomáhal ulehčit první gólman Matěj Douděra. Domácí promělili v první půli dvě šance, my svoji jednu bohužel ne. Radek Tyrych překonal gólmana, na brankové čáře zachraňoval obránce domácích. Po přestávce, kdy šel do branky Matěj, domácí tlačili,, zvýšili brzy na 3:0. Pak přišlo snížení, Pepa Formánek trefil břevno a Jirka Doležal lehko dorazil do prázdné branky. Domácí ale opět utekli na 3 branky. Další změnu zařídil Radek Tyrych po chybném odkopu obrany. Ve druuhé části druhého poločasu začali kluci konečně makat a domácí byli trádi, že se skóre už více neměnilo.

Stěžery - FC Slavia HK 0:1 (0:1)

sestava: Douděra - Drahovzal, Doležal, Formánekm Novák - Poalnský (59.Klouček), Pospíšil (88.Freiburg), Jedlička (69.Jeřábek), Chvojka - Tyrych, Smetiprach (79.Černý)
góly: -

komentář

Týniště - Stěžery 7:0 (3:0)

sestava: Smetiprach - Exner, Formánek, Drahovzal, Černý - Novák, Pospíšil, Jeřábek, Chvojka - Tyrych, T.Klouček
góly: -
fotogalerie: ZDE

V jedenácti lidech bez tří opor byl soupeř nad naše síly. Domácí si vytvářeli v první půli šanci za šancí. Proměnili pouze 3 z nich. Výborně navíc zachytal náhradník Pavel Smetiprach. Škoda našich tří tutovek, které jsme si vypracovali. Hra domácích stála na vysokém útočníkovi Kosovi, který už hraje u za "A" tým. Brzy po přestávce nám došly síly. Domácí navíc hráli velice ostře,  a za tohoto stavu už naši neměli na to se s nimi popasovat. Upřímně jsme tentokrát na soupeře neměli. -mt

Stěžery - Nová/Stará Paka 4:3 (1:2)

sestava: Douděra (46.Gonos)- Exner, Formánek, Drahovzal, Černý (20.Jeřábek) - Polanský (54.Chvojka), Pospíšil (88.Freiburg), Jedlička (85.Procházka), Novák - Drahovzal, T.Klouček (46.Douděra)
góly: Drahovzal 2, Douděra 2
 První body v krajském přeboru, přiznejme si - těžce vybojované. Soupeř  byl důraznější a to i před naší brankou. Brzy jsme prohrávali 0:2. Do přestávky se povedla akce Jedlička - Drahovzal. Honza Drahovzal snížil na 1:2. Po přestávce, kdy gólman Matěj Douděra posílil útok, jsme byli lepší. Nejdříve Douděra hlavou využil nepřímý trestný kop za kritiku rozhodčího. Potom Drahovzal  sebral míč bránícímu obránci, udělal drzou kličku gómanovi a míč uklidil do prázdné branky. Zaváhání přišlo i na naší starně. Výborně chytající starší žák David  Gonos chtěl rozehrát nohou konstruktivně. To se mu nepovedlo a soupeř chybu potrestal. Už to vypadalo na penaltový rozstřel, když dotírajícího Döuděru podrazil nesmyslně (asi neúmyslně) obránce Paky a nařízenou penaltu sám Douděta s přehledem proměnil. Kluci se hodně nadřeli. Pochvala za druhý poločas  díky disciplíně a soustředění na fotbal . -mt

Jaroměř - Stěžery 9:0 (7:0)

sestava: Gonos (46.Douděra) - Novák, Formánek, Fischer,  Exner - Drahovzal, Doležal, Pospíšil, Polanský - Procházka, Douděra (46.Gonos)
góly: -
 Odevzdaný 1.poločas. Všichni jen koukali na valící se útoky domácích. Po přestávce začali naši bojovat. Dokázali si vytvořit i 3 šance. Soupeř prostřídal, to my jsme mohli vysřídat pouze brankáře s hráčem v poli.... -mt

Borohrádek - Stěžery 3:1 (2:1)

sestava: Smetiprach - Novák, Formánek, Doležal, Polanský  - Freiburg (72.Gonos), Pospíšil, Jedlička, Jeřábek - Tyrych, Douděra
gól: Douděra
 Opět jsme prospali začátek, domácí se lehce dostali do vedení 2:0. Pak snížil po pěkné akci střelou z vápna Matěj Douděra. Po přestávce jsme hráli zodpovědněji, začali si vytvářet další šance. Ani jednu  se nepovedlo proměnit. Soupeřovi jsme nakonec pomohli my, když jsme nedokázali odklidit míč po rohu z dosahu naší branky, naopak... -mt

Stěžery - Nové Město nad Metují 2:3 (2:2)

sestava: Douděra (46.Smetiprach) - Novák (46.Polanský), Doležal, Drahovzal, Exner  - Jeřábek, Jedlička (46.Tyrych), Chvojka (46.Pospíšil), Klouček (80.Freiburg) - Formánek, Smetiprach (46.Douděra)
góly: Formánek, Jedlička
 Hned z prvního útoku dáváme gól. Soupeř dává dva góly. Ještě do poločasu srovnáváme. Po přestávce  máme šance ale naopak inkasujeme my a na další obrat už nejsou síly. . -mt

Červený Kostelec/Hronov - Stěžery 4:2 (3:2)

sestava: Douděra - Exner, Doležal, Formánek, Drahovzal  - Novák, Pospíšil, Tyrych, Jeřábek (72.Polanský) -  Smetiprach, Klouček (35.Chvojka)
góly: Tyrych, Drahovzal

Stěžery  - Broumov 3:2 (1:0)

sestava: Douděra - Exner, Doležal, Formánek, Polanský  - Novák, Pospíšil, Tyrych, Drahovzal -  Klouček (60.Friburg), Smetiprach
góly: Formánek, Doležal, Douděra
Zasloužená výhra. První poločas jasně v naší režii. Jedinou branku dal Papa Formánek z přímého kopu. Škoda, že po dvou rychlých brankách po přestávce (obě z penalt) jsme nevyužili útlum soupeře a naopak umožnili snížení výsledku a strachování až do konce.. -mt

Předměřice - Stěžery 1:4 (0:1)

sestava: Smetiprach - Exner, Doležal, Formánek, Polanský  - Novák, Tyrych, Drahovzal, Jeřábek (70.Klouček)-  Douděra, Jedlička
góly: Doležal, Jedlička, Jeřábek Douděra
Domácí sice vetšinu zápasu na hřišti vládli, výsledek však zní zcela opačně. Zima, vítr, déšť, úporná obrana, smrtící protiútoky. Navíc trocha štěstí při první brance. Jirka Doležal zahrával nejspíš svůj první rohový kop v životě. Moc se mu nepovedl. Míč se k němu vrátil a další pokus Jirky skončil z téměř nulového úhlu v brane . Sílný vítr  v zádech domácím nevyhovoval, míče sbíral s přehledem Pavel Smetiprach v brtance. Po přestávce jsme my naopak využili  větru a naše přihrávky za obranu soupeře byli smrtící. Jakub Jedlička využíval svoji rychlost. Druhý  gól přidal  právě on, třetí Pavel Jeřábek. Pavel se dokázal dostat  také za obranu a po faulu na něj proměnil Matěj Douděra pokutový kop. To vše do 64.minuty.  Vzápětí domácí snižují hlavičkou po rohu. Na víc tentokrát domácí nedosáhnou. Velká pochvala celému týmu za bojovnost.  -mt

Stěžery - Nový Hradec Králové 2:5 (1:1)

sestava: Douděra - Novák, Drahovzal, Formánek, Polanský (78.Černý)  - Exner, Tyrych (84.Freiburg), Pospíšil (70.Řehák), Jeřábek -  Smetiprach (60.Klouček), Jedlička
góly: Exner, Klouček
  Trocha štěstí a fotbalového umu nám scházela k navázání na minulý víkend. Hned zkraje Pavel Smetuprach přetlačil vyběhnutého gólmana ale nedokázal míč trefit do brázdné branky. Ze třech našich rohů, třikrát hlavičkujeme, ale vždy míč letí těsně vedle. David Exner dává svoji první branku a ujímáme se vedení. Těsně před přestávkou kopou hosté první roh, volný hráč prostřeluje vše, srovnáno. Hned po přestávce kopou hosté další roh. Volný hráč hlavičkuje přesně do naší branky. A dostáváme další dva góly. Teprve teď začneme zase hrát. Tomáš Klouček snižuje hlavou na 2:4. Jakub Jedlička nedokáže trefit levačkou z dálky odkrytou branku. Pátý gól v naší síti v samém závěru utkání už jen upravuje skóre na konečných 2:5.  -mt

Rychnov - Stěžery 3:1 (2:1)

sestava: Smetiprach - Novák, Formánek, Řehák, Polanský (71.Černý)  - Tyrych, Drahovzal, Jedlička, Jeřábek (71.Freiburg) -  Douděra, Klouček
góly: Douděra
  Na malé umělce v Rychnově jsme prohráli poslední podzimní zápas. Domácí tým využil znalost umělky. My jsem hráli složitě, ztráceli zbytečně balóny uprostřed hřiště. Na domácí gól se nám povedlo rychle odpovědět. Technickou střelu Radka Tyrycha do břevna dorazil hlavou podzimní střelec, jinak první gólman Matěj Douděra. Brzy jsme však inkasovali podruhé. Ve druhé půlce jsem hru již zjednodušili, hráli rychleji, ke kýženému zisku bodů to ale nevedlo. Naopak  v 76.minutě jsme dostali třetí branku. V brance nás tentokrát podržel  Pavel Smetiprach.  -mt