ČTYŘGÓLOVÁ DEMOLICE KOSIČSKÝCH VĚŽÍ

16.04.2018 08:59

Vyhrocený šlágr kola, kterému přihlíželo ČTVRT TISÍCE diváků, zvládli lépe stěžerští!
Stěžery A  - Kosičky A 4:1 (1:1)
  Hosté, jejichž taktika byla postavená na výrazné výškové převaze, sázeli především na dlouhé míče do vápna. Tam však byla vystavěna skálopevná stěžerská hradba, v čele s rytířem Tomkem.
Světelná tabule ukazovala osmou minutu, když šli domácí do vedení. Štěpánek se chytře uvolnil na malém vápně a střelou na zadní tyč rozvášnil skandující fanoušky na hlavní tribuně. Levonohý šikula se ještě v první půli pokusil o chytrý lob ála Poborský, ovšem s gólmanem Žarnovským přehodil i hostující branku.
  Černou kaňkou zápasu je nešťastné zranění kolene kosičského Milana Černého z 37.minuty, jemuž přejeme co nejrychlejší uzdravení!
Idea domácích do druhé půle byla jasná. Neinkasovat brzy gól, ideálně navýšit vedení. Hostující režisér Jakub Černý však tento scénář nepřijal. Dvě minuty po změně stran se k němu odrazila zablokovaná střela a nikým neobsazený vyrovnal šlágr kola.  Hosté byli rázem na koni. Dlouho na něm však nevydrželi, neboť K.Vácha se v 54.minutě jal míče za půlící čarou, pohrál si s hostující defenzivou a střelou na přední tyč srazil kosičské bojovníky z jejich ořů.  A bylo ještě veseleji. Střídající Jakub Mokrejš vysunul Gabriela podél kosičského obránce, načež stěžerská šestnáctka ve skluzu přehodila vyběhnuvšího muže v rukavicích - 3:1!
  Domácí hráli obětavě, padali do střel, a byli odměněni počtvrté! Jakub Vácha se na levé straně zbavil elegantním přehozením svých strážců, následně poslal ostrý centr do vápna, kde ho nekompromisní střelou z první proměnil Kuba Pešl v definitivní zbourání kosičských věží. Výhra nás posunula na druhé místo, kde ztrácíme jeden bod na nového lídra soutěže z Myštěvse!