DERBY JE NAŠE!

09.04.2018 13:19
Probluz - Stěžery A 1:3

Sestava: Tomek - Samšeňák J., Brendl, Vácha J., Ducháček - Mokrejš (65. Pešl), Gabriel, Soóky, Borovský - Vácha K., Bílek (46. Štěpánek).

góly: Klouda - Borovský, Gabriel, Soóky
ČK: Pleskot (Probluz)

Utkání, které mělo všechno! Parádní otočku, emoce, červenou kartu a nakonec tři body na správné straně!

  Ovšem ani tentokrát nevyšel vstup do utkání stěžerským na jedničku. Zakřiknutý výkon potrestali domácí brankou, kdy se z dorážky prosadil ex-stěžerský Klouda! Hosté však s odpovědí přispěchali zanedlouho. Kája Vácha povedl míč podél vápna, předložil Borovskému, který p

řesnou střelou z první na bližší tyč vyrovnal. Důležitý gól! 35. minuta přinesla zlomový okamžik utkání. Po jednom z ostřejších zákroků na hranici stěžerského vápna neunesl emoce probluzský Pleskot, jenž viděl z rukou rozhodčího Ikizgüla přímou červenou kartu! 


  Po změně stran byl míč především na kopačkách stěžerských hráčů, kteří dokázali nabídnutou přesilovku zužitkovat. Do vedení šli “Rolko boys” v 51. minutě, kdy se ze standardky zpoza vápna trefil chytrou střelou na zadní tyč Gabriel video. Hosté v “barcelonských” dresech i nadále udávali tempo hry, přelévali hru z levé strany na pravou a dočkali se dvoubrankového vedení. Centrovaný míč si na penaltě přebral dravý Soóky a v obležení domácí defenzivy poslal druhým dotykem míč za záda bezmocného Brambory.
Stěžery tak zvládly otočit vývoj vypjatého derby a minimálně do zítřka jim patří první příčka tabulky! Kosičky ovšem mají v neděli zápas k dobru.