Hody, hody, hody, dneska za tři body!!!

02.04.2018 11:55

Jak se rodilo velikonoční vyšupání chlumecké rezervy? 

Prvních dvacet minut patřilo kupodivu hostům. Ti v úvodu zahrozili ze standardky z hranice vápna, ovšem stěžerský čaroděj s jedničkou na zádech změnu stavu nepřipustil. Na druhé straně stěžerští udeřili z první šance. K.Vácha vedl míč na střed, posunul Gabrielovi, ten prodloužil na Vejchodu, který střelou na přední tyč otevřel skóre utkání. Po první brance již domácí břebrali iniciativu a do poločasu ještě navýšili stav na rozdíl tří branek. Druhý gól utkání přidal z dorážky Gabriel, na 3:0 navyšoval chytrou střelou ála Robben Sooky.
Změna stran přinesla také tři branky. Čtvrtý gól a uklidnění na naše kopačky přinesl brejk, na jehož konci byla klička brankáři v podání K.Váchy a setkání míče s chlumeckou sítí. Pátý gól přidal Gabriel, který se vyčerpáním akrobaticky položil do centrovaného míče a překonal chlumeckého gólmana popáté.  
Pět gólu? Stačí? Kdepak! V závěrečných minutách byla stovka přihlížejících pošesté na nohou! Brendl na pravé straně přesprintoval dva hráče ve stylu Biabianyho, přesným centrem oslovil K.Váchu, který přesnou hlavičkou stanovil na tenisových 6:0!
Sestava: Tomek - Samšeňák J., Brendl, Bílek, Štosek - Štěpánek (65. Pešl), Soóky, Vácha J., Vejchoda (70. Mokrejš) - Gabriel (75. Šulc), Vácha K