13.kolo OP mužů, 3.11.2018
Stěžery A - Červeněves A 1:1 (0:1)

sestava: Slach - Mlateček, Štosek, Samšeňák,Tušic -  Tyrych (72.Jan Pešl), Karabinoš, Gabriel (85.Jan Pešl), Brom -  Havlíček, Jedlička (81.Formánek)

gól: Havlíček

Dominantní držení míče bohužel zápasy nevyhrává. V posledním domácím zápase letošního roku jsme ztratili dva body za remízu 1:1 s Červeněvsí. Hosté šli do vedení trefou z pokutového kopu. Domácím se podařilo vyrovnat až 10 minut před koncem, a tak duel skončil nečekanou dělbou bodů.

13.kolo KP dorostu U19, 4.11.2017
Stěžery - Nový Hradec Králové 2:5 (1:1)
sestava: Douděra - Novák, Drahovzal, Formánek, Polanský (78.Černý)  - Exner, Tyrych (84.Freiburg), Pospíšil (70.Řehák), Jeřábek -  Smetiprach (60.Klouček), Jedlička
góly: Exner, Klouček
  Trocha štěstí a fotbalového umu nám scházela k navázání na minulý víkend. Hned zkraje Pavel Smetuprach přetlačil vyběhnutého gólmana ale nedokázal míč trefit do brázdné branky. Ze třech našich rohů, třikrát hlavičkujeme, ale vždy míč letí těsně vedle. David Exner dává svoji první branku a ujímáme se vedení. Těsně před přestávkou kopou hosté první roh, volný hráč prostřeluje vše, srovnáno. Hned po přestávce kopou hosté další roh. Volný hráč hlavičkuje přesně do naší branky. A dostáváme další dva góly. Teprve teď začneme zase hrát. Tomáš Klouček snižuje hlavou na 2:4. Jakub Jedlička nedokáže trefit levačkou z dálky odkrytou branku. Pátý gól v naší síti v samém závěru utkání už jen upravuje skóre na konečných 2:5.