Opět čtyři branky v síti soupeře

01.08.2018 09:58

Předměřice - Stěžery 2:4 !

Jako na soustředění v Egyptě si připadalo 22 odvážných, kteří se v 18:00 postavili na vzorně připravený pažit předměřického hřiště. Vstup do utkání sokolům vyšel. Po dvaceti minutách hry se Jedlička efektivně prodral po pravé straně, načež předložil přesný míč na pokutový puntík na osamoceného Šulce. Ten ještě poslal gólmana domácích kamsi do zapomnění a do prázdné brány otevřel stav utkání. Uplynuly sotva tři minuty, kdy se stěžerští prezentovali další pohlednou akcí. Havlíček našel přesným centrem na vápně Gabriela, který si přehodil posledního obránce a stejným způsobem si poradil i s brankářem, ze kterého udělal bezradného muže se zakloněnou hlavou - 2:0! “Falcons” se do poločasu radovali ještě jednou. Bílek z pozice posledního hráče geniálním pasem na čtyřicet metrů vyslal Pešla do úniku, a ten elegantní střelou na zadní tyč upravil na 3:0. Domácí se však zmohli na odpověď gólem do šatny, kdy Polanský se štěstím proklopýtal do vápna a střelou k tyči snížil na 1:3. Druhá půle už byla od domácích lepší, ale opět to byli stěžerští, kteří se radovali. Tušic našel “Payetovskou” prostrkávačkou Havlíčka, který technickou střelouk pravé tyči vrátil tříbrankové vedení na správnou stranu. Domácí Praizker ještě korigoval z dorážky na 2:4, to ovšem neměnilo nic na tom, že si z druhého přáteláku odvezli Pavlík & Urban boys cennou výhru nad soupeřem z vyšší třídy. Sestava: Švehlík (46. Slach) - Štosek, Bílek, Spielvogel, Tušic - Jedlička, Gabriel, Havlíček, Pešl - Šulc (70. Tluka), Mokrejš.