Osm gólů v síti Vysoké!

09.09.2019 09:58

V pátém kole okresního přeboru si Stěžery jednoznačně poradily s rezervou Vysoké vysoko 8:2!  Domácí byli jednoznačně lepším celkem, ale na gólový koncert si sto přihlížejících muselo počkat až do druhé půle. Úvodní branku střetnutí obstaral Jedlička, jenž do sítě uklidil přízemní pas ze strany. Ještě před změnou stran Falcons navýšili vedení, když Gabrielovo přiklepnutí poslal do sítě Kajda Vácha! 2:0.  Z hrozby tzv. “Csaplárovy pasti” se domácí poučili a do druhého dějství vstoupili velkolepě. Po pár sekundách hry se střelou z hranice vápna prosadil přízemní trefou Jedlička, který odšpuntoval gólostroj. V 52.min se prosadil Halberštát, chvíli po něm navyšoval na 5:0 Gabriel.  Po hodině hry se prosadili i hosté, nicméně o pouhou minutu později se prosadil Jakub Vácha. V 70. minutě se podruhé radoval Halberštát a pět minut po něm i střídající Tyrych.  V samotném závěru jen hosté korigovali na konečných 8:2 pro Stěžery!  Nadcházející utkání nás čeká opět na domácím hřišti, kde v neděli 15. září přivítáme Prasek. - zdroj FCB Stěžery-Fotbal