Pět fíků do sítě Chlumce!

03.09.2018 10:05

Dobře rozehraný duel za stavu 2:0 po trefách Havlíčka a Tyrycha zdramatizovala penalta přiřčená domácímu týmu, po které chlumečtí v 55.minutě snížili na 1:2. Na druhé straně hřiště se už také schylovalo k penaltě, nicméně hlavní rozhodčí po domluvě s videorozhodčím, Romanem Berbrem a Dášou Damkovou penaltu odvolal. Kupodivu neocenil jasné zmaření gólové příležitosti ani kartonkem žluté barvy, ačkoliv by se zde mohlo klidně červenat. Svět do rovnováhy tak dostala povedená střela Tušice ze standardky, která s přispěním teče zaplavala až do sítě - 3:1! Na rozdíl tří branek navyšoval po úniku Jedlička, načež pár minut později využil fantastickou pobídku od Pešla Formánek. Zdroj FCB/Stěžery-fotbal