Sedm gólů v první půli přineslo další Stěžerskou výhru! Falcons se osamostatnili na druhé příčce.

16.09.2019 07:39

6.kolo OP mužů

Stěžery  A - Prasek 4:3 (4:3)

Vše důležité se odehrálo v 1.poločase. Do utkání lépe vstoupil soupeř, podporovaný značnou diváckou návštěvou. Z přímého kopu k bližší tyči otevřel skóre Martin Štayr. Zápas tím nabral obrátky, hrálo se svižně od branky k brance. Ruku ve vápně hostů v 11.minutě potrestali naši hráči až dorážkou penalty. Střílel Jirka Gabriel, dorážel Roman Štěpánek. Vzápětí se trefil ze střední vzdálenosti přesně k tyči po zemi Jakub Jedlička, 2:1. V 18.minutě se pálí  "krásně" technicky obloukem přes gólmana útočník hostů Václav Brett, 2:2.. Ten pak narazil do Martina Bílka a po přestávce musí střídat, Ve 26.minutě skóruje Jirka Gabriel nezvykle hlavou a vedeme 3:2. Ve 36.minutě ze stejného místa jako u prvního gólu hosté z přímého kopu vyrovnávají. Tentokrát pálí do vzdálenější šibenice Dominik Nový. Naštěstí těsně před přestávkou Jirka Gabriel bere zpět naše vedení. Po přestávce už toho k vidění moc není. Pár závarů před brankou Praseku, které nedokážou naši útočníci využít. Výhra 4:3 nás osamostatňuje na 2.místě tabulky okresního přeboru za dosud suverenní Malšovou Lhotou. - mt