Sestava ála Herkules vybojovala bod

12.02.2018 10:20

Stěžery - Městec Králové 3:3 (1:0)

Branky: 2x Vácha K., Vejchoda

Někteří se neurvali z práce, jiní vylehávali s horečkou páteční noci, další si zase plnili obecní povinnosti a vedli masopustní průvod naší obcí. Ti ostatní, kterých však příliš nezbylo, museli za krutého mrazu vyběhnout na umělou trávu v Kobylicích do zápasu v rámci Zimní ligy.
Sestavu, kterou trenér Rolko lepí Herkulesem a Mamutem dohromady za dvě minuty dvanáct však soupeře dokonale zaskočila a po prvním poločase vedla po proměněné penaltě Vejchody 1:0.
Loď kapitána Morgena, jak by se dala druhá půle metaforicky označit, přinesla hned dvě zhoupnutí. Hosté nejdříve otočili vývoj utkání na 1:2 z našeho pohledu, ovšem zpět na správnou stranu strhl vedení dvěma góly Karel Vácha mladší.
Městec nakonec stihl vyrovnat, a tak si do Kobylické zimní ligy připisujeme bod za remízu 3:3.