Skupinová jízdenka na Emergency a prohra v Opočně

11.10.2021 08:56

Opočno - Stěžery 4:3 (3:3)

Před výtečnou kulisou tvořenou z naprosté většiny stěžerskými diváky jsme sledovali mistrovství světa ve faulované, na jehož konci kupodivu nebyla ani jedna červená karta, nýbrž “pouze” 9 žlutých karet. Od samotného začátku povolil hlavní rozhodčí Vlatislav Kiezler drsnou hru, za kterou by se nemuseli stydět ani stopeři sestupujícího týmu z páté anglické ligy.
Výsledkem toho jsou ČTYŘI STĚŽERSKÝCH STŘÍDÁNÍ KVŮLI ZRANĚNÍ. Popáté jsme již střídat nemohli, takže Halberštát dohrával utkání “na jedné noze”.
Co se týče výsledku, ještě jsme brzy dokázali adekvátně zareagovat na inkasovanou branku a během 10 minut jsme vývoj hry otočili ve vedení 3:1 po trefách Samši, Halbiho a Havlise.
Bohužel vinou individuálních chyb při řešení defenzivních úkolů jsme soupeře vrátili zpět do hry, což vyústilo v remízový poločas 3:3.
Po změně stran jsme sice byli o něco aktivnější, ovšem po faulu ve vápně šli do vedení z penalty znovu opočenští. Na to jsme již nedokázali odpovědět.
Závěrem děkujeme všem stěžerským fanouškům za neuvěřitelnou podporu, kterou sportovně ocenili i domácí hráči.
Zraněným přejeme co nejkratší dobu rekonvalescence a ať se brzy vrátí na hřiště. - zdroj FCB Stěžery - fotbal