Třetí přátelák = třetí výhra

06.08.2018 11:21

Stěžerské áčko sehrálo v sobotním dopolední poslední přátelské utkání před startem okresního přeboru. Svěřenci dua Pavlík & Urban sice rohrávali 0:1, ovšem třemi góly dokázali vývoj utkání obrátit ve svůj prospěch. V závěru už pouze korigoval hostující Paulů. Úvodní dvacetiminutovka přitom mohla naznačit, že by utkání mohlo mít jednoznační průběh. "Falcons" drželi míč na svých kopačkách, hru přelévali zleva doprava a zase zpět, ale byli to paradoxně hosté, kteří šli do vedení, když Janouškův pokus šajtlí propadl překvapivě až do stěžerské stě - 0:1. Ještě do poločasu však stihli "domácí" odpovědět. Soóky vyslal geniální průnikovkou do samostatného úniku Jedličku, jenž kličkou ustlal brankáři AFK Slavoj Podolí Praha a do prázdné branky vyrovnal. Ten samý hráč měl na svědomí i branku na 2:1, když se dravě prosadil hlavičkou z hranice velkého vápna po centru Adama Mlatečka. Mladý forvard měl prsty i ve třetím branku Sokola. Dvacet minut před koncem byl totiž faulován v pokutovém území, což z puntíku potrestal přesnou střelou k tyči Gabriel. Čtvrt hodiny před koncem pak hosté snížili na 2:3 zásluhou Tomáše Paulů, který zakončil hezkou kombinaci přízemní střelu k tyči.

Man of the Match: Jakub Jedlicka

Příští víkend už čeká stěžerské první kolo okresního přeboru. V neděli 12. 8. vyzvou Sokol Třebeš!