Tři body, tři vstřelené góly a čisté konto = první výhra v nové sezoně!

26.08.2018 23:27

Stěžery A - Dohalice 3:0, 3.kolo OP mužů

Tahle rovnice se nám líbí! Stěžerští hře dominivali, avšak do vážnějších se nedostávali. Naopak v jediné příležitosti Dohalic se vytasil s parádním zákrokem debutantem ve stěžerském dresu Jan Slach. „Střílet, střílet, střílet,“ zaznělo o poločase v kabině, což si krátce po změně stran vzal k srdci David Havlíček, jehož skákavá střela zapadla až za Chmelaře. Jednobrankové vedení domácím nestačilo, a tak Jedlička vysunul do samostaného úniku Havlíčka, který zkušenou přízemní střelou upravil na 2:0. Střeleckou smůlu nakonec protrhl i Jedličla , který v tutovce z 80. minuty selhal, avšak v nastaveném čase nadvakrát překonal dohalického brankáře a stanovil tak na konečných 3:0.  Man of the Match: David Havlíček. Zdroj FCB/Stěžery-Fotbal