VÝHRA! Fantastický vstup do nové sezóny!

12.08.2019 07:52

Stěžery A - Roudnice B 4:1. 1.kolo okresního přeboru mužů.

Takhle by to šlo! Poctivý výkon, čtyři vstřelené branky a 200 spokojených fanoušků.

Za úmorného vedra se hrál na okresní poměry nadstandardní fotbal. Domácí šli do vedení již v šesté minutě, kdy se na hranici vápna uvolnil Kája Vácha a překvapivou střelou na přední tyč poslal “Falcons” do vedení. Hosté ale záhy vyrovnali, když využil zaváhání domácí obrany Jakub Šiška.  Ještě do poločasové přestávky si ale vzaly Stěžery vedení zpět. Přesný centr Tušice ze standardní situace uklidil precizní hlavičkou Jan Samšeňák - 2:1!  Po změně stran došlo k navýšení vedení. Rychlou akcí na dvě přihrávky po ose Doležal - Gabriel se míč dostal až k Davidu Havlíčkovi, který vykýval hostujícího obránce a střelou na zadní tyč uzmul dvoubrankové vedení na stranu "Falcons".  Definitivní stvrzení výhry přinesla dalekonosná "raketa" z kopaček kapitána Tomáše Tušice, který si míč převzal a z 25 metrů poslal míč do pravého vikýře. Ochozy šílely.  Spokojenost na všechny strany. Hoši, děkujem!

Nadcházející neděli nás čeká jeden z nejtěžších soupeřů v soutěži, a to Chlumec nad Cidlinou. Hrajeme venku, výkop v 17 hodin.