Úspěšná předehrávka prvního jarního kola A týmu mužů

12.11.2018 09:22

14.kolo OP mužů, 10.11.2018

Třebeš B - Stěžery A 0:2 (0:2)

„Falcons“ vedení 2:0 z první půle zkušeně uhlídali a z posledního zápasu letošního roku vezou TŘI BODY!

1.kolo KP dorostu U19, 10.11.2018

Rychnov n.K. - Stěžery 3:1 (2:1)

Dorostenci po slušném výkonu na malé umělce v Rychnově na body nedosáhli.

10.kolo OP st.žáků, 10.11.2018

Stěžery - Dohalice/Probluz 1:0 (0:0)

V souboji o čelo tabulky naši kluci vyhráli a přezimují na 1.místě tabulky okresního přeboru.

Jen utrápený bod...

05.11.2018 11:27

13.kolo OP mužů, 3.11.2018
Stěžery A - Červeněves A 1:1 (0:1)

sestava: Slach - Mlateček, Štosek, Samšeňák,Tušic -  Tyrych (72.Jan Pešl), Karabinoš, Gabriel (85.Jan Pešl), Brom -  Havlíček, Jedlička (81.Formánek)

gól: Havlíček

Dominantní držení míče bohužel zápasy nevyhrává. V posledním domácím zápase letošního roku jsme ztratili dva body za remízu 1:1 s Červeněvsí. Hosté šli do vedení trefou z pokutového kopu. Domácím se podařilo vyrovnat až 10 minut před koncem, a tak duel skončil nečekanou dělbou bodů.

13.kolo KP dorostu U19, 4.11.2017
Stěžery - Nový Hradec Králové 2:5 (1:1)
sestava: Douděra - Novák, Drahovzal, Formánek, Polanský (78.Černý)  - Exner, Tyrych (84.Freiburg), Pospíšil (70.Řehák), Jeřábek -  Smetiprach (60.Klouček), Jedlička
góly: Exner, Klouček
  Trocha štěstí a fotbalového umu nám scházela k navázání na minulý víkend. Hned zkraje Pavel Smetuprach přetlačil vyběhnutého gólmana ale nedokázal míč trefit do brázdné branky. Ze třech našich rohů, třikrát hlavičkujeme, ale vždy míč letí těsně vedle. David Exner dává svoji první branku a ujímáme se vedení. Těsně před přestávkou kopou hosté první roh, volný hráč prostřeluje vše, srovnáno. Hned po přestávce kopou hosté další roh. Volný hráč hlavičkuje přesně do naší branky. A dostáváme další dva góly. Teprve teď začneme zase hrát. Tomáš Klouček snižuje hlavou na 2:4. Jakub Jedlička nedokáže trefit levačkou z dálky odkrytou branku. Pátý gól v naší síti v samém závěru utkání už jen upravuje skóre na konečných 2:5.

Výhra takřka rezervního týmu v Malšově Lhotě, Jirka Gabriel borcem kola. Dorostenci vezou body z Předměřic.

29.10.2018 12:23

12.kolo OP mužů, 27.10.2018
Malšova Lhota A- Stěžery A 3:4 (1:2)

sestava: Slach - Spielvogel, Hušek, Brom, Tušic -  Tyrych (46.Jedlička), Karabinoš (79.Formánek), Štěpánek, Gabriel (85.Jan Pešl) -  Havlíček, Mokrejš (63

.Bleha)
góly: Gabriel 3,  Havlíček
  Tři body putují do Stěžer díky střelecky disponovenému Jirkovi Gabrielovi. Tým složený opět z většín části z hráčů rezervního týmu podal velice slušný výkon.  Jirka se díky třem trefám stal borcem kola a zároveň tipérem dalšího kola OP. Ve středu by měl vyjít článek v Hradeckém deníku.

12.kolo KP dorostu U19, 28.10.2017
Předměřice - Stěžery 1:4 (0:1)
sestava: Smetiprach - Exner, Doležal, Formánek, Polanský  - Novák, Tyrych, Drahovzal, Jeřábek (70.Klouček)-  Douděra, Jedlička
góly: Doležal, Jedlička, Jeřábek Douděra
Domácí sice vetšinu zápasu na hřišti vládli, výsledek však zní zcela opačně. Zima, vítr, déšť, úporná obrana, smrtící protiútoky. Navíc trocha štěstí při první brance. Jirka Doležal zahrával nejspíš svůj první rohový kop v životě. Moc se mu nepovedl. Míč se k němu vrátil a další pokus Jirky skončil z téměř nulového úhlu v brane . Sílný vítr  v zádech domácím nevyhovoval, míče sbíral s přehledem Pavel Smetiprach v brance. Po přestávce jsme my naopak využili větru a naše přihrávky za obranu soupeře byli smrtící. Jakub Jedlička využíval svoji rychlost. Druhý  gól přidal  právě on, třetí Pavel Jeřábek. Pavel se dokázal dostat  také za obranu a po faulu na něj proměnil Matěj Douděra pokutový kop. To vše do 64.minuty.  Vzápětí domácí snižují hlavičkou po rohu. Na víc tentokrát domácí nedosáhnou. Velká pochvala celému týmu za bojovnost. V neděli nás čeká další soupeř z okolí Nový Hradec Králové.

Záznamy: 1 - 3 ze 92