Novinky

Zápas blbec. Zbytečné chyby a neproměněné šance nás stály body

17.09.2018 07:37

  Lovčice A - Stěžery A 3:2.

Vstup do zápasu byl z naší strany odfláknutý. Už po čtvrt hodině totiž stěžerské áčko prohrávalo 0:2.  Po dvacetiminutovém mikrospánku se tým probral a dostal se do hry snižující brankou Mokrejše, pod níž se přesným pasem podepsal Roman Štěpánek. Nicméně i vstup do druhé půle byl z hostující strany tristní, neboť se domácí snadno dostali znovu do dvoubrankového vedení. Statistika držení míče na našich kopačkách přesahovala zcela jistě 70%. Vytvářeli jsme si dobré příležitosti, ale kulatý nesmysl jsme za záda lovčického brankáře nemohli dostat. Frustrující.  Ujala se až výstavní trefa pod břevno z kopaček Soókyho. Byl to zápas blbec, který jsme si prohráli sami. Bohužel zbytečně ztracené body. Zdroj FCB/Stěžery-fotbal.

Zahájení disciplinárního řízení

13.09.2018 08:36

JAKO OP A1A0505 Stěžery – Roudnice B:
DK OFS zahajuje disciplinární řízení z důvodu incidentu po utkání. DK OFS zastavuje činnost od 10. 9. 18 hráčům Sokola Stěžery: Jakub Pešl (ID 91121418) a Filip Švehlík (ID 87021585) – oba hráči se závazně dostaví na příští DK OFS ve středu 19. 9. 18 v 16.30 hodin. Dále se na příští DK OFS 19. 9. 18 v 16.30 hodin závazně dostaví rozhodčí Gernát, Smolko a Čožík. Rozhodčí Gernát doloží lékařskou zprávu o ošetření. Oddíl TJ Sokol Stěžery se do 17. 9. 18 písemně vyjádří k incidentu po utkání před nastoupením rozhodčích do auta a k neoznačení pořadatelské služby při utkání.

Týmový výkon v oslabení a vyrovnávací gól v nastaveném čase oslavence Gabriela!

10.09.2018 09:52

 

 Vstup do utkání byl z pohledu domácího celku velmi nešťastný. Již ve třetí minutě si centrovaný míč nechtěně srazil do sítě Brendl. Nutno říci, že pro roudnické hráče to byla jediná šance na nadcházejících zhruba 65 minut. Domácí byli častěji na míči, ale střelecké pokusy Mokrejše, Gabriela ani Jedličky si cestu za Hopkova záda nenašly. Po změně stran se obraz hry nezměnil. “Falcons” zatlačili svého soupeře, nicméně střelecky se prosadit nedokázali. Zajímavý moment přišel v 70. minutě. Hrdopýšek Gernát v rozhodcovském dresu bez lítosti vyloučil Samšeňáka za hru rukou 40 metrů od brány u postranní čáry a následné slovní ohodnocení. Shodou náhod jde o stejného sudího, jenž stěžerskému celku neuznal vyrovnávací gól pět minut před koncem v Myštěvsi. Just sayin’. „Tak se mi to povedlo,“ okomentoval situaci rozhodčí po zápase... K tomu nemáme slov a necháváme to bez komentáře, abychom nedostali další červenou kartu nebo nekvalitní pojištění... Nicméně domácí borci se i v oslabení nedali! Hosté sice hrozili z brejkových situací, neboť Stěžery už vložily vše do ofenzivy, ale vyplatilo se! V první minutě nastavení se na Štěpánkův centr vyhoupl oslavenec Gabriel, který hlavičkou poslal míč za záda brankáře Hopka. Stěžerští tedy v deseti lidech vybojovali bod proti Roudnici! Zdroj: FCB/Stěžery-fotbal.

Záznamy: 1 - 3 ze 86
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>