Novinky

Sedm gólů v první půli přineslo další Stěžerskou výhru! Falcons se osamostatnili na druhé příčce.

16.09.2019 07:39

6.kolo OP mužů

Stěžery  A - Prasek 4:3 (4:3)

Vše důležité se odehrálo v 1.poločase. Do utkání lépe vstoupil soupeř, podporovaný značnou diváckou návštěvou. Z přímého kopu k bližší tyči otevřel skóre Martin Štayr. Zápas tím nabral obrátky, hrálo se svižně od branky k brance. Ruku ve vápně hostů v 11.minutě potrestali naši hráči až dorážkou penalty. Střílel Jirka Gabriel, dorážel Roman Štěpánek. Vzápětí se trefil ze střední vzdálenosti přesně k tyči po zemi Jakub Jedlička, 2:1. V 18.minutě se pálí  "krásně" technicky obloukem přes gólmana útočník hostů Václav Brett, 2:2.. Ten pak narazil do Martina Bílka a po přestávce musí střídat, Ve 26.minutě skóruje Jirka Gabriel nezvykle hlavou a vedeme 3:2. Ve 36.minutě ze stejného místa jako u prvního gólu hosté z přímého kopu vyrovnávají. Tentokrát pálí do vzdálenější šibenice Dominik Nový. Naštěstí těsně před přestávkou Jirka Gabriel bere zpět naše vedení. Po přestávce už toho k vidění moc není. Pár závarů před brankou Praseku, které nedokážou naši útočníci využít. Výhra 4:3 nás osamostatňuje na 2.místě tabulky okersního přeboru za dosud suverenní Malšovou Lhotou. - mt

fotky ZDE

Předání cen OFS za individuální výkony

12.09.2019 08:17

V úterý 10.9.2019 se předávaly ceny Okresního fotbalového svazu Hradec Králové za minulý soutěžní ročník v individuálních výkonech. Oceňovali se nejlepší střelci v jednotlivých kategoriích, nejlepší brankář, jedenáctka roku a taky tipér roku. Mezi střelci jsme měli letos zastoupení v benjamínkovi rodu Váchových. Honzík vyhrál s přehledem soutěž mladších žáků. Tipérem se stal rovněž náš Jirka Gabriel mladší. A to za správné uhodnutí největšího počtu zápasů z nabídky v následujícím kole poté, když byl určen Mužem kola okresního přeboru. Cenu za něj převzal při jeho neúčasti Karel Vácha starší, který dělal doprovod Honzíkovi. Ceny předávali předseda a místopředseda OFS HK Martin Zbořil a Vladan Haleš spolu s partnery OFS HK v Hostinci u Jelena. Fotili jako obvykle Lubomír Douděra a Miloš Kittler. Ostatní fotky možno shlédnout ZDE.

Osm gólů v síti Vysoké!

09.09.2019 09:58

V pátém kole okresního přeboru si Stěžery jednoznačně poradily s rezervou Vysoké vysoko 8:2!  Domácí byli jednoznačně lepším celkem, ale na gólový koncert si sto přihlížejících muselo počkat až do druhé půle. Úvodní branku střetnutí obstaral Jedlička, jenž do sítě uklidil přízemní pas ze strany. Ještě před změnou stran Falcons navýšili vedení, když Gabrielovo přiklepnutí poslal do sítě Kajda Vácha! 2:0.  Z hrozby tzv. “Csaplárovy pasti” se domácí poučili a do druhého dějství vstoupili velkolepě. Po pár sekundách hry se střelou z hranice vápna prosadil přízemní trefou Jedlička, který odšpuntoval gólostroj. V 52.min se prosadil Halberštát, chvíli po něm navyšoval na 5:0 Gabriel.  Po hodině hry se prosadili i hosté, nicméně o pouhou minutu později se prosadil Jakub Vácha. V 70. minutě se podruhé radoval Halberštát a pět minut po něm i střídající Tyrych.  V samotném závěru jen hosté korigovali na konečných 8:2 pro Stěžery!  Nadcházející utkání nás čeká opět na domácím hřišti, kde v neděli 15. září přivítáme Prasek. - zdroj FCB Stěžery-Fotbal

Záznamy: 1 - 3 ze 111