Novinky

SportFotbal CUP 2019, Roudnice

24.06.2019 08:37

  Naše mladší přípravka pod vedením trenéra Petra Ulíka se zúčastnila na závěr sezóny turnaje v Roudnici. Za účasti deseti týmů skončili na pěkném 5.místě, když jim chyběl jediný bod k umístění na "bedně". Turnaj v Roudnici je každoročně perfektně pořadatelsky připravený. Letos přijeli týmy až z Prahy a Českého Brodu. Český Brod se stal vítězem celého turnaje před "ostaršenými" Předměřicemi a Kunčicemi. Naše sestava: Vojta Seidl, David Švasta, Adam Holzknecht, Ondra Novák, Míša Potáč, Adam Dvořáček, Lukáš Balcar, Vojta Hlavatý, Matěj Částka a Filip Jeřábek.   

3. a 8.místo minipřípravek z 5.ročníku Memoriálu J.Součka

10.06.2019 10:43

  Z loňského ročníku jsme obhajovali 1. a 3. místo. Opět jsme měli dva týmy a nevedli si vůbec špatně. Žlutý tým ve složení Vašek Zachata, Mates Částka, Mates, Trojovský, Vojta Kulhánek, Vítek Dvořáček. Bruno Sitta a Kuba Ježek skončil na krásném 3.místě, když kluci vyhráli všechny zápasy v základní skupině. Ve finále již nestačili na domácí FC Hradec a stejně výborný Chlumec. Oranžoví (Páťa Potočný, Matěj Košťál, Vojta Košťál, Standa Vig, Jirka Zasadil, Danek Brandejs a Matouš Pácal) skončili ve skupině přesně uprostřed, třetí. I v zápasech o konečné pořadí jednou vyhráli a jednou prohráli a skončili tak na pěkném 8.místě. Celkem se zúčastnilo 14 týmů. 

 

Zlatý hattrick starších žáků

06.06.2019 07:36

  Našim starším žákům se povedlo něco nevídaného! V letošní sezóně vyhráli všechny soutěže pořádané OFS Hradec Králové, které mohli. Již v prosinci získali titul halového okresního přeborníka v Předměřicích. Minulý týden, v úterý 28.května porazili v Třebechovicích ve finále Poháru Jaroslava Míchala tým souklubí Dohalice/Probluz. Včera si výhrou nad dalším souklubím Červeněves/Skřivany pojistili 1.místo v okresním přeboru. Tým vedený trenéry Jardou Musilem a Honzou Kloučkem tak může slavit "zlatý hattrick".   

fotogalerie Luboše Douděry

Záznamy: 1 - 3 ze 100
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>