sobota 27.1.2024, 13:40, UMT Pardubice, Na Hůrce

Moravany - Stěžery 4:3 (2:2)

sestava: M.Babák, J.Špicar, Tuček, Zvěřina, Šimůnek, Brom, Jak.Vácha, Jan Vácha, Jančura, Halberštát, Sehnoutek (V.Špicar, Paulů, Gonos)

góy: Tuček 2, V.Špicar

V sestavě, která naznačovala zimní spánek dospělých fotbalistů Stěžer, se odehrál zajímavý zápas. Soupeř z Moravan, hrající krajský přebor pardubicka se do naší oslabené ekily pustil zhurta. Prvních 10 minut se hrálo pouze před naší brankou. Za stavu 2:0 pro soupeře jsme se osmělili i my. Nejdřív přehodil Jáchym Tuček gólmana po přesné přihrávce Jakuba Váchy za obranu, pak uklidil Vašek Špicar míč do prázdné branky po akci Petra Halberštáta. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, více šancí skórovat jsme měli my. Nakonec jsme prohráli, když po naší vyrovnávací brance v poslední minutě z přímého kopu stačil ještě soupeř dát vítěznou branku. To ale byl náš gólman Babák otřesen po srážce pár minut  před tím. -mt

Stavíme halu, přijďte pomoct.

08.01.2024 14:36

Hala postavena děkujeme všem co pomohli !!!

BRIGÁDA, stavění nafukovačky

v sobotu 13.ledna od 8:00

KAŽDÁ RUKA DOBRÁ !!!

Halové okresní přebory, 9.-10.12.

12.12.2023 08:04

O minulém víkendu hrály další kategorie Halových okresních přeborů v Předměřicích,

V sobotu 9.12. náš tým starších přípravek vyhrál celý turnaj a odvezl si pohár za 1.místo a zleté medaile. Sestava týmu: Matyáš Popelka, Standa Vig, Michal Jirout, Jirka Zasadil,  Matěj Trojovský, Vítek Dvořáček, Matouš Pácal, Roman Hejl, Štěpán Balcar,  Petr Žďárský a Láďa Pavlíček. Další fotky ZDE.

V neděli 10.12 hráli starší žáci. Naše oba týmy postoupily do tříčleného finále spolu s týmem Kunčic. Po smolném závěru zápasu červeného  týmu s Kunčicemi, kdy kluci neudrželi vedení, skončily oba naše týmy za vítěznými Kunčicemi. Modrý tým ve složení Pavel Naiman, Jirka Hach, Lukáš Balcar, Radek Chlíbek, Jakub Verner, Vojta Hlavatý, Michal Popelka, Matěj Částka skončil třetí. Červený tým  Vojta Seidl,  Honza Valenta, Michal Potáč, Tomáš Formánek, Jakub Jirout, Jakub Krejčík, Jakub Tesařík druhý. Další fotky ZDE.

Odpoledne 10.12.  se hrálo finále kategorie mladších přípravek. Náš tým, který postoupil ze základních skupin, které se hrály před dvěma týdny bojoval srdnatě se čtyřmi soupeři. Pouze jedna výhra stačila pouze na čtvrté místo. Sestava: Šimon Vlček, Radek Špicar, Toník Hampl, Páťa Švasta, Tommy Dinh, Láďa Pavlíček, Kryštof Simon, Yunis Barka, Aadiv Ranawat, Alex Morávek, Alex Sajkršmíd,  Další fotky ZDE

Záznamy: 13 - 15 ze 314