Novinky

Domácí v druhé půli otočili vývoj utkání, Stěžery tak odjíždí bez bodu...

23.09.2019 08:36

7.kolo okresního přeboru mužů

Lovčice - Stěžery A 3:2 (1:2)

Domácí v druhé půli otočili vývoj utkání, Stěžery tak odjíždí bez bodu... - zzdroj FCB Stěžery-fotbal.
Radim Pavlík: Buhužel nemohu souhlasit s popiskem. Domácí neotocili, to Stěžery svým přístupem, ve druhé půlce, darovali domácím tři body. To nebyli domácí kdo vyhrál tři body. Vyhráli je pro Lovčice stěžeráci - zdroj FCB Stěžery-fotbal.

  V uplynulém víkendu se Falcons vrátili z nejdelšího výjezdu bez bodů, když domácím Lovčicím ostudně podlehli 2:3. Domácí šli sice do vedení již v druhé minutě, když se k dvojnásobné dorážce dostal Koubek. Stěžery ale dokázaly na nepříznivý průběh zareagovat, vytvářely si šance a ještě do poločasové přestávky dvěma góly Halberštáta otočily stav utkání. Při vší úctě k soupeři, Falcons se měli v první půli prosadit ještě alespoň dvakrát a bylo by po zápase. Bohužel, druhé dějství nabídlo nepředvídatelné představení, za které by stěžerští byli na divadelních prknech vypískáni. Zbytečná zbrklost, podcenění soupeře, špatné nasazení a především přístup... to vše se podepsalo na tragickém druhém poločase,  během kterého domácí dvěma góly utkání otočili a nakonec zvítězili 3:2.

 "Po dlouhých a dlouhých chvílích, kdy jsem musel rozdýchávat druhý poločas v Lovčicích, jsem začal znovu uvažovat jako člověk a ne jako býk s červeným praporem před očima. Závěr je pouze a jen jeden: Každý ať si nasype popel na hlavu a to nejen za svůj výkon, ale hlavně za své chování v druhé půli. Markantní způsobem se musí změnit nejen přístup hráčů a ochota se odevzdat za kolektiv, ale hlavně ta komunikace mezi sebou i  směrem k rozhodčím. Prostě musíme začít JINAK a hlavně LÉPE," shrnul své dojmy trenér Radim Pavlík. - zdroj FCB Stěžery-fotbal.

Sedm gólů v první půli přineslo další Stěžerskou výhru! Falcons se osamostatnili na druhé příčce.

16.09.2019 07:39

6.kolo OP mužů

Stěžery  A - Prasek 4:3 (4:3)

  Vše důležité se odehrálo v 1.poločase. Do utkání lépe vstoupil soupeř, podporovaný značnou diváckou návštěvou. Z přímého kopu k bližší tyči otevřel skóre Martin Štayr. Zápas tím nabral obrátky, hrálo se svižně od branky k brance. Ruku ve vápně hostů v 11.minutě potrestali naši hráči až dorážkou penalty. Střílel Jirka Gabriel, dorážel Roman Štěpánek. Vzápětí se trefil ze střední vzdálenosti přesně k tyči po zemi Jakub Jedlička, 2:1. V 18.minutě se pálí  "krásně" technicky obloukem přes gólmana útočník hostů Václav Brett, 2:2.. Ten pak narazil do Martina Bílka a po přestávce musí střídat, Ve 26.minutě skóruje Jirka Gabriel nezvykle hlavou a vedeme 3:2. Ve 36.minutě ze stejného místa jako u prvního gólu hosté z přímého kopu vyrovnávají. Tentokrát pálí do vzdálenější šibenice Dominik Nový. Naštěstí těsně před přestávkou Jirka Gabriel bere zpět naše vedení. Po přestávce už toho k vidění moc není. Pár závarů před brankou Praseku, které nedokážou naši útočníci využít. Výhra 4:3 nás osamostatňuje na 2.místě tabulky okresního přeboru za dosud suverenní Malšovou Lhotou. - mt

fotky ZDE

Předání cen OFS za individuální výkony

12.09.2019 08:17

  V úterý 10.9.2019 se předávaly ceny Okresního fotbalového svazu Hradec Králové za minulý soutěžní ročník v individuálních výkonech. Oceňovali se nejlepší střelci v jednotlivých kategoriích, nejlepší brankář, jedenáctka roku a taky tipér roku. Mezi střelci jsme měli letos zastoupení v benjamínkovi rodu Váchových. Honzík vyhrál s přehledem soutěž mladších žáků. Tipérem se stal rovněž náš Jirka Gabriel mladší. A to za správné uhodnutí největšího počtu zápasů z nabídky v následujícím kole poté, když byl určen Mužem kola okresního přeboru. Cenu za něj převzal při jeho neúčasti Karel Vácha starší, který dělal doprovod Honzíkovi. Ceny předávali předseda a místopředseda OFS HK Martin Zbořil a Vladan Haleš spolu s partnery OFS HK v Hostinci u Jelena. Fotili jako obvykle Lubomír Douděra a Miloš Kittler. Ostatní fotky možno shlédnout ZDE.    

 

Záznamy: 4 - 6 ze 115
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>