Z Hejtmánkovic vezeme 3 body za hubený výsledek 0:1

23.05.2022 12:53

21.5.2022

Hetmánkovice - Stěžery A 0:1 (0:1)

Bez poloviny základní sestavy jsme cestovali parádním busem až k Broumovu. Nejprve jsme zabloudili na hřiště I.A třídního Broumova, nadruhé jsme už trefili. Přivítal nás pěkný, příjemný areálek, s hřištěm do kopce asi jako v Boharyni. Od zahajujícího hvizdu rozhodčího domácí hráči a hlavně diváci vytvořili nepřátelské prostředí, jaké jsme zatím v I.B tídě nezažili. Hulvátské pokřikování diváků, nesportovní chování domácích hráčů, které  vyvrcholilo udeřením míče do hlavy našeho Kajdy Váchy soupeřem. Rozhodčí to vyřešil šalamounsky, žlutka pro domácího i Kajdu za údajné odkopnutí míče.... Naštěstí se nám povedlo dát už 1.poločase gól po ose Hušek, Pešl Halberštát. Domácí přitvrdili a každý zákrok bolel. Zkušený rozhodčí to však zvládl a utkání se dohrálo. Ve druhém poločase se hrálo většinou na domácí polovině. Ti mohli hrozit pouze z přímých kopů zahrávaných do naši šestnáctky. Ani po zápase nemohli domácí skousnout prohru a vyvolávali konflikty až do odjezdu našeho autobusu. Dotčeni byli, že jsme si přivezli z "Hradce" delegáta utkání a oddílového asistentta rozhodčího, když oni mají svého. Na dotaz z KFS nám bylo sděleno, že oni neberou telefony...

Mladší žáci ve finále Poháru Ladislava Škorpila

19.05.2022 08:16

Mladší žáci pod trenérským vedením Aničky Karabinošové a Pepi Formánka porazili v semifinále Poháru Ladislava Škorpila domácí Lovčice 3:2 a ve finále se utkají s letošními leadry této kategorie, dívkami FC Hradec Králové. Finalové zápasy obou pohárů (i Pohár Josefa Míchala starších žáků) se hrají ve středu 8.června ve Třebechovicích. Výkop našeho zápasu je už v 16:00.

Super start a pak pohov

16.05.2022 10:01

14.5.2022

Stěžery A - Lípa nad Orlicí 6:2 (4:1)

Raketový začátek, podobně jako na podzim v Lípě. Po ose Halberštát - K.Vácha dvakrát jako přes kopírák a vedeme v 7.minutě 2:0. Povedený trestňák lípeckého  Mondíka upravuje na 2:1. Za dlaších 10 minut už vedeme 4:1. Trefili se Miček a pracovitý Halberštát. Od této doby jsme polevili, hra se vyrovnala. Po přestávce se opět trefil stejný frajer z trestňáku do Švehlíkovi branky a vedeme jen 4:2. Po vystřídání po hodině hry došlo k oživení a konečně i další góly, o které se postaral právě střídající Tuček.

Pavlík R. - trenér (domácí):
Krásný vstup do zápasu a výborných prvních 20 minut. Pohyb, kreativita, fotbalovost. Jen škoda, že si kluci poté začali myslet, že už není o co hrát a spíše jen zápas dohrávali. Škoda hlavně pro naše početné a věrné diváky.

Libor Beran- vedoucí mužstva (hosté):
Domácí tým potvrdil úlohu favorita a zaslouženě zvítězil. Naše branky obstaral David Mondík , který mistrně zahrál dva trestné kopy .

Záznamy: 100 - 102 ze 314