krajský přebor
k den dat kde č1 soupeř1 č2 soupeř2
11 ne 7.4. Stěžery 9 Týni/Boro 10 Týni/Boro
12 so 13.4. Týniště 9 Týni/Boro 10 Jaroměř
13 ne 21.4. Jaroměř 9 Jaroměř 10 Jaroměř
14 ne 5.5. Nový HK 9 NHK/Čern 10 Jaroměř
15 so 11.5. Stěžery 9 Slavia 11 Týni/Boro
16 so 18.5. Slavia 9 Slavia 10 Slavia
17 so 25.5. Olympia 9 Slavia 11 Jaroměř
18 so 1.6. Borohr. 10 NHK/Čern 11 Týni/Boro
19 so 8.6. Nový HK 9 NHK/Čern 10 NHK/Čern
20 so 15.6. Olympia 9 Slavia 11 NHK/Čern

 


okresní  přebor
12 ne 14.4. 14:30 Malš.Lh.B - Stěžery B
13 19.4. 17:00 Stěžery B - Hořiněves
14 3.5. 17:00 Stěžery B - Malš.Lh.A
15 10.5. 17:00 Stěžery B - Předměř.
16  po 13.5. 16:00 FC HK ž. - Stěžery B 
17 so 18.5. 13:00 Prasek - Stěžery B
18 24.5. 17:00 Stěžery B - Nepolisy
19 so 1.6. 12:30 Skři/Červ - Stěžery B
20 7.6. 17:00 Stěžery B - LpL/Roud
21 so 15.6. 10:00 Lovčice - Stěžery B

 

Tréninky

úterý:  17:00
pátek: 16:00

Info - jaro

Zápas 24. a 25.5.

Jan Kotlář | 22.05.2019

Pátek 24.5.
Sestava až na místě podle příchozích. Sraz v 16:00 ve Stěžerách.

Sobota 25.5.
Sestava:
Broulík Daniel, Broulík Jakub, Kraják Stanislav, Louda Adam, Lounek David, Pavlík Tomáš, Procházka Michal, Šanc Tomáš, Šmíd Adam, Zadrobílek Matěj
Sraz v 8:15 na Olympii.

Zápasy 18.5.

Jan Kotlář | 17.05.2019

Krajský zápas
Sestava:
Broulík Daniel, Broulík Jakub, Kraják Stanislav, Louda Adam, Lounek David, Pavlík Tomáš, Procházka Michal, Šanc Tomáš, Šmíd Adam, Zadrobílek Matěj
Sraz v 8:15 na Slávii.

Okresní zápas
Sestava:
Broulík Daniel, Broulík Jakub, Hlavatý Daniel, Kraják Stanislav, Pavliv Maxim, Šmíd Adam, Špicar Martin, Formánek Tomáš
Sraz ve 12:30 v Prasku.

Zápas 13.5.

Jan Kotlář | 12.05.2019

Sestava:
Doležal Jakub, Špicar Martin, Veldon John, Formánek Tomáš, Pavliv Maxim, Domiter Vojtěch, Urban Martin, Kraják Stanislav, Pavlík Tomáš, Novotný Jiří
Sraz v 15:30 na Novém Hradci.

Re: Zápas 13.5.

Jan Kotlář | 12.05.2019

Omlouvám se. Ještě Pácal František.

Zápasy 10. a 11.5.

Jan Kotlář | 08.05.2019

Pátek 10.5.
Sraz všichni v 16:00 ve Stěžerách. Sestava až na místě podle příchozích.

Sobota 11.5.
Sestava:
Balcar Vojtěch, Broulík Daniel, Broulík Jakub, Kraják Stanislav, Louda Adam, Lounek David, Pavlík Tomáš, Procházka Michal, Zadrobílek Matěj

Sraz v 8:15 ve Stěžerách.