tabulky základních skupin

O celkovém pořadí v tabulce při stejném počtu bodů rozhoduje vzájemný zápas, případně minitabulka vzájemných zápasů, dále větší rozdíl skóre a nakonec větší počet vstřelených branek.
 
Mladší přípravka, sk.A - konečná

 1.Chlumec 09     4  4  0  0   72: 14  12
 2.Třebeš 10      4  2  0  2   23: 37   6
 3.Nový HK        4  2  0  2   24: 36   6
 4.FC HK dívky    4  1  0  3   24: 21   3
 5.Kunčice        4  1  0  3   24: 48   3

 

Mladší přípravka, sk.B - konečná

 1.Malšova Lhota  4  4  0  0   22: 23  12
 2.RMSK Cidlina   4  3  0  1   59: 16   9
 3.Chlumec 10     4  1  1  2   25: 28   4
 4.Dohalice       4  1  1  2   21: 24   4
 5.Třebechovice   4  0  0  4   15: 61   0

 

Mladší přípravka, sk.C - konečná

 1.Újezd          4  4  0  0   54: 15  12
 2.Černilov       4  3  0  1   24: 17   9
 3.Třebeš 09      4  2  0  2   41: 26   6
 4.Stěžery        4  1  0  3   17: 41   3
 5.Olympia HK     4  0  0  4   14: 51   0

 

Starší přípravka, sk.A

 1.Dohalice       6  5  1  0   57: 28  16
 2.Olympia HK     6  4  1  1   57: 30  13
 3.Malšova Lhota  6  4  1  1   55: 34  13
 4.FC HK dívky    6  3  0  3   46: 31   9
 5.Stěžery A      6  1  1  4   45: 58   4
 6.Rohovl. Bělá   6  0  2  4   36: 72   2
 7.Třebeš 08      6  0  2  4   30: 72   2

 

Starší přípravka, sk.B - konečná

 1.Chlumec        5  4  0  1   51: 26  12
 2.Stěžery B      5  4  0  1   36: 27  12
 3.Třebechovice   5  3  0  2   29: 39   9
 4.Černilov       5  2  0  3   41: 41   6
 5.Police n.M.    5  1  0  4   19: 37   3
 6.Třebeš dívky   5  1  0  4   26: 32   3

 

Mladší žáci

 1.Olympia HK     6  5  0  1   62: 39  15
 2.Černilov       6  4  0  2   60: 42  12
 3.Dohalice       6  4  0  2   40: 29  12
 4.Kratonohy      6  3  0  3   35: 43   9
 5.Stěžery        6  2  0  4   27: 47   6
 6.Třebechovice   6  2  0  4   52: 49   6
 7.FC HK dívky    6  1  0  5   29: 46   3

 

Starší žáci

 1.Třebechovice   4  3  0  1   39: 15   9
 2.Černilov       4  2  0  2   32: 35   6
 3.Stěžery        4  1  0  3   22: 43   3