všechny odehrané zápasy

 

  9.12.
11:00 st.přípravka Olympia HK - Stěžery A 11:3
12:00 ml.přípravka Olympia HK - Černilov 1:9
13:00 st.přípravka Malšova Lhota - FC HK dívky 7:3
14:00 ml.přípravka Nový HK - FC HK dívky 8:4
15:00 ml.přípravka Kunčice - Třebeš 10 8:6
16:00 ml.přípravka Třebechovice - Chlumec 10 3:13
17:00 st.přípravka Dohalice - Třebeš 08 14:2

10.12.
11:00 ml.přípravka Újezd - Stěžery 17:1
12:00 ml.přípravka Malšova Lhota - Dohalice 10:7
13:00 ml.žáci Olympia HK - Černilov 8:6
14:00 ml.žáci Kratonohy - Dohalice 2:13
15:00 st.přípravka Třebechovice - Černilov 10:4
16:00 st.přípravka Chlumec - Stěžery B 14:3
16.12. 11:00 st.přípravka Stěžery B - Černilov 12:4
12:00 ml.přípravka Chlumec 09 - Kunčice 23:5
13:00 ml.přípravka Chlumec 10 - Malšova Lhota 2:4
14:00 st.přípravka Chlumec - Police n.M. 10:3
15:00 st.přípravka Rohovl.Bělá - Olympia HK 6:17
16:00 st.přípravka Police n.M. - Třebeš dívky 5:3
17:00 ml.žáci Třebechovice - FC HK dívky 11:6
17.12. 11:00 ml.přípravka Stěžery - Olympia HK 11:3
12:00 ml.přípravka Třebeš 09 - Újezd 6:13
13:00 ml.přípravka Třebeš 10 - Nový HK 9:7
14:00 ml.přípravka RMSK Cidlina - Třebechovice :
15:00 st.přípravka Třebeš 08 - Malšova Lhota 7:12
16:00         :
  6. 1. 10:00 ml.žáci Dohalice - Olympia HK 4:6
11:00 ml.přípravka Černilov - Stěžery 6:3
12:00 ml.přípravka Olympia HK - Třebeš 09 7:17
13:00 ml.přípravka FC HK dívky - Třebeš 10 3:6
14:00 st.přípravka FC HK dívky - Třebeš 08 5:2
15:00 ml.přípravka Nový HK - Chlumec 09 0:20
16:00 ml.přípravka Dohalice - Chlumec 10 5:5
17:00 ml.přípravka RMSK Cidlina - Dohalice 4:3
  7. 1. 11:00 ml.žáci Stěžery - Olympia HK 4:19
12:00 ml.žáci Černilov - Kratonohy 16:7
13:00 ml.žáci Dohalice - Třebechovice 8:7
14:00 st.přípravka Dohalice - Rohovl.Bělá 8:4
15:00 st.přípravka Třebeš dívky - Třebechovice 6:7
16:00 st.přípravka Malšova Lhota - Stěžery A 10:4
 13.1. 11:00 st.přípravka Police - Stěžery B 5:7
12:00 st.přípravka Černilov - Třebeš dívky 8:13
13:00 st.přípravka Police - Třebechovice 4:10
14:00 ml.přípravka Malšova Lhota - RMSK Cidlina 8:7
15:00 ml.přípravka Třebechovice - Malšova Lhota 7:10
16:00 ml.žáci Třebechovice - Černilov 13:7
17:00 ml.žáci Kratonohy - Stěžery 4:3
 14.1. 11:00 ml.přípravka Újezd - Olympia HK 14:3
12:00 ml.přípravka Třebeš 09 - Černilov 3:4
13:00 ml.žáci FC HK dívky - Dohalice 5:6
14:00 st.žáci Třebechovice - Černilov 11:5
15:00 st.žáci Stěžery - Třebechovice 3:14
16:00 st.žáci Černilov - Stěžery 12:6
20.1. 10:00 ml.žáci Stěžery - Třebechovice 6:5
11:00 ml.přípravka Chlumec 09 - FC HK dívky 10:7
12:00 st.přípravka Stěžery A - FC HK dívky 2:13
13:00 ml.přípravka RMSK Cidlina - Třebechovice 32:0
14:00 ml.přípravka Chlumec 10 - RMSK Cidlina 5:16
15:00 st.přípravka Olympia HK - Dohalice 6:8
16:00 ml.žáci Olympia HK - Kratonohy 5:12
21.1. 10:00 ml.žáci Černilov - FC HK dívky 14:3
11:00 st.přípravka Rohovl.Bělá - Malšova Lhota 5:18
12:00 ml.přípravka Dohalice - Třebechovice 6:5
13:00 ml.přípravka Černilov - Újezd 5:10
14:00 ml.přípravka Kunčice - Nový HK 3:9
15:00 st.přípravka Třebechovice - Chlumec 1:18
16:00 ml.přípravka Stěžery - Třebeš 09 2:15
27.1. 10:00 ml.žáci Třebechovice - Olympia HK 9:14
11:00 st.přípravka Stěžery B - Třebeš dívky 7:3
12:00          
13:00 st.přípravka FC HK dívky - Rohovl.Bělá 12:4
14:00 ml.žáci FC HK dívky - Stěžery 2:3
15:00 ml.přípravka Třebeš 10 - Chlumec 09 2:19
16:00 st.přípravka Chlumec  - Černilov 4:18
28.1. 11:00          
12:00          
13:00 st.žáci Třebechovice - Černilov 10:2
14:00 ml.žáci Dohalice - Černilov 4:5
15:00 st.přípravka Malšova Lhota - Olympia HK 2:9
16:00 st.přípravka Třebeš 08 - Stěžery A 3:25
 3.2. 10:00 ml.přípravka FC HK dívky - Kunčice 10:8
11:00 st.přípravka Třebechovice - Stěžery B 1:7
12:00 st.přípravka Černilov - Police n.N. 7:2
13:00 st.přípravka Rohovl. Bělá - Třebeš 08 11:11
14:00 ml.přípravka Chlumec 10 - Třebeš 09 8:7
15:00 ml.přípravka Třebeš 10 - Třebeš 09 12:9
16:00 ml.přípravka Malšova Lhota - Černilov 3:13
 4.2. 10:00 ml.přípravka RMSK Cidlina - Újezd 19:6
11:00 st.přípravka Dohalice - Malšova Lhota 6:6
12:00 st.přípravka Třebeš dívky - Chlumec 1:5
13:00 ml.přípravka Třebechovice - Olympia HK 6:4
14:00 st.přípravka Olympia HK - FC HK dívky 9:6
15:00 ml.žáci Stěžery - Dohalice 4:5
16:00 ml.žáci FC HK dívky - Kratonohy 9:2

6.2. 17:00 st.přípravka Stěžery A - Dohalice 5:15
 10.2. 10:00 st.žáci Stěžery - Třebechovice 5:4
11:00 ml.přípravka Chlumec 09 - Malšova Lhota 26:0
12:00 st.přípravka Stěžery A - Rohovl. Bělá 7:7
13:00 st.přípravka Třebeš 08 - Olympia HK 5:5
14:00 ml.žáci Kratonohy - Třebechovice 8:7
15:00 ml.žáci Černilov - Stěžery 12:7
 11.2. 10:00 ml.přípravka Třebeš 10 - Nový HK 4:4
11:00 ml.přípravka Třebeš 09 - Nový HK 7:4
12:00 ml.přípravka Dohalice - Chlumec 10 1:15
13:00 ml.přípravka Olympia HK - Kunčice 12:6
14:00 ml.žáci Olympia HK - FC HK dívky 10:4
15:00 st.přípravka FC HK dívky - Dohalice 5:6
16:00 ml.přípravka FC HK dívky - Stěžery 12:2