Stěžery  - Červený Kostelec 3:1 (1:1)

sestava:
Novák - V.Špicar, Sehnoutek, Zvěřina, Špičan - Sajkršmíd, Sirotek, Š.Trojovský, Podlucký - Macák, T.Babák (W.Ficenec, D.Ficenec, Urminský, Hladík)
góly: Macák 2, T.Babák
 K prvnímu mistrovskému utkání podzimu k nám zavítalo mužstvo z Červeného Kostelce, s kterým jsme se minulou sezónu přetahovali o první příčku v soutěži. Do tohoto ročníku jsme po odchodu hráčů do mužských kategorii doplnili soupisku o nově příchozí hráče. Od začátku zápasu jsme diktovali tempo a začali si vytvářet šance. Ve 13. minutě po pasu za obranu utekl všem Dan Macák a otevřel skóre utkání. Poté jsme neproměnili penaltu a nastřelili břevno a tak přišel trest, kdy nám utekl soupeřův útočník a srovnal na 1:1. Do druhé půle jsme vstoupili dobře a dali jsme rychle vedoucí gól. Ve 47. minutě doklepl Dan Macák vyraženou střelu na 2:1 pro nás. V průběhu druhého poločasu nám začaly docházet síly a tak soupeř vyrovnal hru a místy byl lepší. Kluci se ale nevzdali, protočili jsme sestavu a odpočinuli si a ke konci zápasu opět převzali iniciativu, kterou jsme přetavili v pojišťující gól na 3:1, když se prosadil střelou k tyči Tomáš Babák. Tímto chci poděkovat všem klukům za bojovnost, nasazení a předvedenou hru hlavně v prvním poločase. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli podpořit ve velkém počtu naše kluky. Díky všem! –rz

Černíkovice/Solnice - Stěžery 1:4 (1:2)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina, Sehnoutek,  Hladík, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, Špičan,  T.Babák, Urminský (D.Broulík, J.Broulík, M.Špicar)
góly: T.Babák 2, Špičan, V.Špicar
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Černíkovic. Díky třem absencím zaviněným zraněním a dovolenými, bylo nutné doplnit kádr kluky z U17. Tímto bych jim chtěl poděkovat za pomoc a i předvedený výkon. Již před zápasem došlo k malému zádrhelu, jelikož my jsme přijeli v červených dresech a domácí měli pouze červeno bílé a naši kluci měli obavu, že se to bude plést. Rozhodčí nakonec povolil domácím v těchto dresech hrát a naše obavy se potvrdily, jelikož nám trvalo celých 15. minut než jsme si nato zvykli a přestali nahrávat soupeři. Zápas se pro nás nevyvíjel dobře, jelikož jsme už v 7. minutě prohrávali. Kluci ale zapnuli na vyšší výkon, což vedlo k vyrovnání, kdy v 22. minutě po pasu za obranu utekl Honza Špičan a vyrovnal. Stupňovali jsme tlak a domácím pomalu docházel dech, což vedlo k našemu gólu na 2:1, to když k vybojovanému balónu se dostal Tomáš Babák a uklidil míč do brány. Do druhého poločasu jsme nastoupili uklidněni a bylo to vidět i na hřišti, jelikož jsme začali kombinovat a soupeř jasně nestačil. V 61. minutě Vašek Špicar překvapil špatně stojícího brankaře a střelou z dálky zvýšil na 3:1 pro nás. Poslední gól si připsal v 65. minutě opět Tomáš Babák, jelikož se nejrychleji orientoval v pokutovém území a odraženou střelu od břevna chladnokrevně uklidil do brány a zvýšil na konečných 4:1 pro nás. Chtěl bych poděkovat všem klukům za předvedený výkon navzdory parnému počasí. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Černilov - Stěžery 0:3 (0:2)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina, Sehnoutek,  Hladík, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, J.Broulík, T.Babák, Špičan (Urminský, D.Broulík, Macák)
góly: Špičan, J.Broulík, Sirotek
  K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Černilova. Utkání se opět hrálo na vedlejším hřišti, které má svoje specifika. Týmu domácích jsme chtěli oplatit porážku z minulé sezóny. Od začátku utkání jsme byli jasně lepší a postupně jsme se začali prosazovat i gólově. Ve 22. minutě dostal Honza Špičan pas za obranu a unik vyřešil gólem na 1:0 pro nás. Poté jsme se uklidnili a začali kombinovat s míčem, což vedlo k našemu dalšímu gólu, kdy ve 34. minutě, naběhl Kuba Broulík do vápna a přihrávku proměnil v gól na 2:0 pro nás. Tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že nedovolíme soupeři snížit a přidáme ještě další gól. V 64. minutě Maťej Sirotek dostal přihrávku do prostoru před vápno a vše co mu stálo v cestě, obešel a uklidil míč k tyči na 3:0 pro nás. Pak už jsme v podstatě soupeři nepůjčili balón a trpělivou kombinační hrou jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, ale bohužel již bez gólového efektu. Pokud si pamatuji dobře, v druhém poločase soupeř nevyslal ani jednu střelu na bránu a neměl ani jednu standardku, díky kvalitní práci celého týmu. Chtěl bych poděkovat všem klukům za předvedený výkon navzdory parnému počasí. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Stěžery - Železnice/Valdice 14:1 (5:0)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina, Sehnoutek,  Hladík, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, Špičan, T.Babák, Macák (J.Broulík, Urminský, W.Ficenec, Sajkršmíd)
góly: Macák 5, Sirotek 2, Urminský, Špičan, Hladík,  J.Broulík, Zvěřina, Podlucký, T.Babák
  K dalšímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo ze Železnice. Kdybych měl popisovat každý gól jako vždy, tak by z toho byla slohová práce, proto to vezmu tentokrát stručně. Před zápasem jsme si řekli, že budeme hrát kombinační fotbal, což kluci v první půli plnili a soupeř od začátku zápasu jasně nestačil, takže poločas skončil 5:0 pro nás. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že budeme pokračovat v kombinačním fotbale. To jsme plnili a skóre narůstalo. Nakonec se na konci zápasu zastavilo na 14:1 pro naše barvy. Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu za předvedenou kombinační hru, která se musela líbit všem divákům a pogratulovat všem střelcům branek.  Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše kluky a udělali hezkou atmosféru. Díky všem! –rz

České Meziříčí/Nové Město nad Metují - Stěžery 1:3 (1:1)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Hladík, Špičan, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, J.Broulík, T.Babák, Macák (D.Broulík, Sajkršmíd)
góly: T.Babák, Zvěřina, Macák
  K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu Českého Meziříčí, které se pro tuto sezónu spojilo s Novým Městem. Do prvního poločasu jsme vstoupili s tím, že budeme hrát kombinačně, což se i dařilo, ale do organizované obrany soupeře jsme se nemohli jen tak dostat. Poté jsme dvakrát přeskupili sestavu a konečně jsme začali mít šance. Ve 40. minutě se nejlépe zorientoval v závaru před brankou Tomáš Babák a otevřel skóre utkání na 1:0. Bohužel soupeř po rohovém kopu vyrovnal těsně před odchodem do šaten na pauzu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že přidáme branku a pokusíme se zápas strhnout na naši stranu. To se nám povedlo a 74. minutě po našem rohu Radek Zvěřina uklidil míč do sítě na 2:1. Soupeři začali docházet síly a my jsme se vrátili ke kombinační hře, která nás zdobila poslední zápasy. Z naší převahy potom v 82. minutě Honza Špičan vstřelil poslední gól na 3:1 pro nás. Soupeř se snažil potom nakopávanými balóny něco udělat s výsledkem, ale celý tým pozorně bránil a k ničemu je nepustil. Chtěl bych poděkovat všem klukům za předvedený výkon v tomto bojovném zápase, který se hrál za parného počasí. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli podpořit naše kluky a udělali hezkou atmosféru. Díky všem! –rz

Stěžery - 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka 1:0 (0:0)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Hladík, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, T.Babák,  D.Broulík, Špičan (Sajkršmíd, Urminský, F.Pácal)
góly: Hladík
  K dalšímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo z Nové Paky. Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas, a proto jsme nastoupili v jiném rozestavení, než jsme zvyklí. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas, kde si obě mužstva nedala ani metr místa. V prvním poločase se hrálo od vápna k vápnu bez větších šancí a soupeř měl trochu více ze hry. Poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že budeme pokračovat v nastavené taktice a zkusíme dát gól. V průběhu druhého poločasu jsme zase měli my více ze hry, což jsme přetavili v 85. minutě v gól, kdy po našem dalším rohovém kopu v řadě Vašek Hladík doslova dotlačil míč do branky. Jak se později ukázalo, tento gól byl i vítězný. Chtěl bych poděkovat všem klukům za výkon a vůlí si jít za vítězstvím.  Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše kluky a udělali hezkou atmosféru. Díky všem! –rz

Stěžery - Třebechovice 5:2 (2:1)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Hladík, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, Sajkršmíd, T.Babák, Macák( Urminský,, D.Ficenec, D.Broulík)
góly: Macák, Sehnoutek, D.Broulík, T.Babák, V,Špicar
  K dalšímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo z Třebechovic. Ačkoliv toto mužstvo je na posledním místě prezentovalo se bojovným výkonem. Tento zápas jsme se nemohli dostat do tempa a hromadili jsme plno chyb. Přesto se zápas výsledkově pro nás vyvíjel dobře. Ve 12. minutě Dan Macák doklepl balón do branky po pěkné křídelní kombinaci na 1:0. Ve 28. minutě po rohovém kopu zvýšil na 2:0 Štěpán Sehnoutek. Bohužel soupeř snížil na 2:1 těsně před odchodem do kabiny, po standardce a zaváhání našeho brankaře. V začátku druhého poločasu namotivovaný soupeř na nás vlítnul a po sérii rohových kopů nakonec vyrovnal. Chvíli jsme se hledali, a konečně uklidnili v 75. minutě, kdy Dan Broulík, zvýšil na 3:2. Poté jsme převzali otěže zápasu, což jsme potvrdili i gólově. Nejdříve v 82. minutě utekl všem Tomáš Babák a zvýšil na 4:2. Tečku za zápasem udělal v 84. minutě Vašek Špicar, když uklidil vykulený balón krásnou střelou na 5:2 pro nás. Chtěl bych poděkovat klukům, že i když se tentokrát herně moc nedařilo tak si svou vůlí došli pro vítězství. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše kluky a udělali hezkou atmosféru. Díky všem! –rz

Červený Kostelec - Stěžery 2:1 (2:1)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Trojovský, Hladík, Sajkršmíd, Sirotek, Podlucký, Špičan, D.Ficenec, Macák (Urminlský, D.Broulík, W.Ficenec, Valenta)
gól: Špičan
  K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu Červeného Kostelce. Bohužel jsme na tento zápas nejeli kompletní a někteří hráči byli po nemoci. Soupeř hrál od začátku utkání agresivně a nečistě a rozhodčí mu tuto hru bohužel umožnil. Soupeř se ujal vedení po střele z 20-ti metrů. Kluci na to zareagovali v 28. minutě, kdy se nejlépe před brankou zorientoval  Honza Špičan a srovnal na 1:1. Bohužel poslední slovo měl soupeř, kdy jak jinak než po standardce zvýšil na 2:1. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, obraz hry se zlepšil, soupeři došli síly a ještě zvýšil svoji agresivitu vůči našim klukům, ale bohužel vyrovnávající gól i přes šance nepřišel. I přes první prohru musím poděkovat klukům za bojovnost a trpělivost i přes nečistou hru soupeře. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Stěžery - Černíkovice/Solnice 3:1 (0:1)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Hladík, Podlucký, Š.Trojovský, T,Babák, Špičan, Sajkršmíd, Macák (Urminlský, D.Broulík, F.Pácal)
gól: Hladík, F.Pácal, T.Babák
  K dalšímu mistrovskému utkání k nám zavítalo rozjeté mužstvo z Černíkovic. Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas díky absencím, zraněním a nachlazením. Před zápasem jsme si řekli, co chceme hrát, ale vůbec jsme to neplnili asi i díky brzkému gólu, který jsme dostali z přímého kopu. Kluci byli nervózní a zbytečně spěchali a kupili chyby. V poločase jsme si řekli, že budeme hrát trpělivě, což jsme začali plnit a souhra se zlepšila, soupeř odpadal a začali přicházet šance. V 65. minutě Vašek Hladík po standardce doklepl míč do branky a bylo srovnáno na 1:1. Z kluků spadlo napětí a soupeře jsme více zatlačili. V 83. minutě po křídelní akci dostal Franta Pácal přihrávku před branku a zkušeně zvýšil na 2:1 pro nás. V 86. minutě se potom Tomáš Babák nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou a zvýšil na 3:1 pro nás a tím skončil i zápas. Chtěl bych poděkovat klukům za výkon hlavně v druhém poločase. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Stěžery - Černilov 4:1 (2:1)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Hladík, Podlucký, Š.Trojovský, Sirotek, Špičan, Macák, Sajkršmíd (Urminlský, D.Broulík)
gól: Sirotek, Zvěřina, Macák, Sehnoutek
  K dalšímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo z Černilova, které nám chtělo z minula vrátit porážku. Zápas začal opatrně a ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. V 10. minutě se na to nemohl koukat Matěj Sirotek, vzal balon a z obránců si udělal kuželky a vstřelil gól na 1:0. Soupeř se vzpamatoval a střelou z dálky překvapil gólmana a srovnal na 1:1. V 27. minutě přišla rozhodující situace, kdy byl vyloučen hráč hostí a naši kluci pomalu začali přebírat iniciativu i když to občas skřípalo. Ve 40. minutě byl nařízen pokutový kop, který proměnil Radek Zvěřina, a vedli jsme 2:1. V poločase jsem uklidnil kluky, ať neblázní a hrají v klidu. V 60. minutě po chybě hostujícího stopera šel Dan Macák sám na brankaře a zvýšil na 3:1. Poslední slovo měl v 88. minutě Štěpán Sehnoutek, kdy po trestném kopu dorazil míč do sítě na konečných 4:1. Chtěl bych poděkovat všem klukům za předvedenou hru. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Železnice/Valdice - Stěžery 0:7 (0:4)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Hladík, Podlucký, Š.Trojovský, Sirotek, Špičan, Macák, Sajkršmíd (Urminlský, D.Broulíkm D.Ficenec, F.Pácal)
gól: Macák 3, Špičan 2, Podlucký, Sehnoutek
  K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu Železnice. Utkání pro nás začalo dobře, jelikož Honza Špičan hned v 1. minutě potrestal nedůraz obrany. V 8. minutě Honza Podlucký ukázkově zavřel zadní tyč a byl odměněn gólem na 2:0. V 11. minutě Dan Macák zvýšil na 3:0 pro nás. Kluci se uklidnili, začali kombinovat. V 45. minutě Honza Špičan po křídelním úniku, zvýšil na 4:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili, s tím že budeme kombinovat. To jsme částečně plnili a v podstatě jsme hráli na polovině soupeře, který se sporadicky dostal až k našemu vápnu. V 61. a v 65. minutě se prosadil Dan Macák a zkompletovat hattrick a my jsme vedli 6:0. Poslední slovo měl Štěpán Sehnoutek, který po standartní situaci doklepl míč do branky na konečných 7:0. Tímto bych chtěl poděkovat všem klukům za předvedený výkon. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Stěžery - České Meziříčí/Nové Město n.Met. 2:0 (2:0)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Hladík, Podlucký, Š.Trojovský, D.Broulík, Sajkršmíd, Macák, Špičan  (Sirotek, Urminlský, F.Pácal, M.Špicar)
góly: Špičan 2
  K dalšímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo z Českého Meziříčí. Zápas se hrál na těžkém rozmáčeném terénu, který dělal oběma mužstvům problémy. My jsme nastoupili v obměněné sestavě díky zraněním a absencím. Zápas rozhodly dvě chyby soupeře v zadních řadách a to v 12. a 34. minutě. Tyto chyby využil Honza Špičan a určil tím i výsledek prvního poločasu a vlastně i celého zápasu. Druhý poločas se hrál od vápna k vápnu bez větších příležitostí, hráči měli více práce se stabilitou na tomto těžkém terénu. Posledních deset minut zápasu, jsme přeci jenom převzali iniciativu a vytvořili si několik šancí, které jsme ale neproměnili. Tímto chci klukům poděkovat, jak si poradili se všemi okolnostmi. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Nová Paka/Stará Paka - Stěžery 3:2 (1:1)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Hladík, Podlucký, Š.Trojovský, Sirotek, Sajkršmíd, Macák, Špičan  (Urminlský, D.Broulík, F.Pácal, D.Ficenec)
góly: Zvěřina, Macák
  K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu Nové Paky. Tento zápas se hrál na umělce a bylo vidět hned od začátku, že nám tento terén dělal problémy. Když už jsme si na umělku pomalu začali zvykat a přicházeli šance, inkasovali jsme gól. Kluci zareagovali rychle a v 29. minutě Radek Zvěřina uklidil míč do sítě na 1:1. Poté se hrál vyrovnaný zápas až do poločasu. Hned na začátku druhé půle v 49. minutě po akci na jeden až dva doteky Dan Macák zvýšil na 2:1 pro nás. Pak ale přišla osudová pětiminutovka, kdy jsme inkasovali dva góly a prohrávali jsme 3:2. Naše snaha alespoň vyrovnat nepřinesla kýžený efekt, i když jsme domácí posledních deset minut nepustili za půlku a vytvořili si pět jasných gólových šancí vyplývajících z našeho drtivého tlaku. Domácí i s notnou dávkou štěstí už výsledek ubránili a tak jsme tentokrát odjeli s prázdnou. Tímto bych chtěl poděkovat klukům za bojovnost a obrovskou snahu alespoň vydřít bod, ale dnes nestálo štěstí na naší straně. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Třebechovice  - Stěžery 1:3 (0:2)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Hladík, Podlucký, Š.Trojovský, Sirotek, Špičan, Macák, Sajkršmíd  (Urminlský, D.Broulík, F.Pácal, D.Ficenec)
góly: Š.Trojovský 2, Macák
 K poslednímu podzimnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Třebechovic. Domácí na nás byli připraveni a prvních deset minut nás trochu zatlačili, poté jsme převzali otěže zápasu a začali si tvořit šance, které jsme neproměňovali. V 28. minutě po pasu za obranu všem utekl Dan Macák a otevřel skóre. Uklidnili jsme se a začali více kombinovat a soupeř nestačil. V 37. minutě Šimon Trojovský obešel ve vápně vše, co mu stálo v cestě, a přidal druhý gól. Poté jsme do konce poločasu nepustili soupeře za půlku a předváděli festival zahozených šancí. V druhém poločase jsme opět zatlačili soupeře na jeho půlku a pokračovali jsme v zahazování šancí. V 66. minutě Šimon Trojovský přidal třetí gól střelou z vápna. V 69. minutě soupeř snížil a poté trochu vyrovnal hru a hrozil hlavně ze standartních situací. Poté už žádný gól nepadl i přes spoustu šancí a tak zápas skončil výhrou 3:1 pro nás. Tímto bych chtěl poděkovat všem klukům za podzimní část sezóny, kdy si šli za svým cílem, a i když se někdy herně nedařilo, tak se semkli a dokázali táhnout za jeden provaz a zápas urvat pro sebe. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli podpořit naše kluky do Třebechovic ve velkém počtu a udělali hezkou atmosféru.
Nyní bych chtěl všem klukům a všem fanouškům poděkovat a popřát hezké nadcházející svátky a vše dobrého do Nového roku. Těším se, až se opět všichni sejdeme na jaře na fotbale. Díky všem! –rz

Černilov - Stěžery 0:3 (0:2)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, D.Broulík, , Podlucký, Sirotek, Špičan, Sajkršmíd, Macák, Jan Vácha  (Urminský, J.Jirout, Valenta, Kuryljak)
góly: Špičan 2, Jan Vácha
 K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu Černilova. Opět se hrálo na druhém  hřišti, které má své specifika. V den zápasu foukal docela ostrý vítr, který nám v prvním poločase komplikoval rozehru, jelikož jsme hráli proti tomuto větru. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. V 11. minutě jsme zahrávali standartní situaci a na jejím konci byl Honza Špičan, který vstřelil úvodní branku. Poté se hrál fotbal převážně mezi vápny se spoustou standardních situací na obou stranách. Ve 43. minutě jsme zahrávali rohový kop, který soupeř odvrátil za vápno Honzovi Špičanovi, který přidal svůj druhý gól v zápasu. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a obraz hry se zlepšil i díky tomu, že jsme hráli po větru zase my. V 54. minutě dostal Honza Vácha pas za obranu a upravil skóre na konečných 3:0 pro nás. Poté se už jen dohrával zápas. Do zápasu jsme zapracovávali nové posily a mladé kluky ze starších žáků. Dále jsme díky zraněním, hledali nové nastavení záložní řady. I přes tyto potíže se s tím kluci poprali a zvítězili a za to bych chtěl všem poděkovat, i když jsou místa na zlepšení, na kterých budeme pracovat. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli ve velkém počtu podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Stěžery - Železnice/Valdice 3:1 (1:0)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, Pácal, Sajkršmíd, Podlucký, Sirotek, Špičan, Macák, Kyryljak (Urminský, J.Jirout)
góly: Macák, Sehnoutek, Kuryljak
 K druhému jarnímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo z Železnice. Zápas se hrál za nedělního poledne a v jeho průběhu panovalo snad všechno počasí, které existuje a stěžovalo oběma mužstvům průběh hry. Před tímto zápasem jsme řešili vypadnutí některých hráčů díky zraněním z předchozího dne a několik marodů. Nakonec jsme to dali do hromady, i když jeden ze stoperů hrál nemocen a já mu za to děkuji. Začali jsme dobře a již ve 4. minutě Dan Macák vstřelil první gól zápasu. Poté jsme dobře kombinovali a vytvářeli si šance, ale bohužel jsme netrefovali bránu, nebo to chytal soupeřův brankař. Asi v od 25. minuty začalo prudce pršet v kombinaci se silným větrem a naše kombinace se vytratila. Před koncem poločasu jsme neproměnili, další loženky a poločas skončil našim vedením 1:0. Do druhé poločasu jsme chtěli zlepšit kombinaci, ale bohužel soupeř vyrovnal po uklouznutí našeho beka na hranici našeho vápna. Chvíli jsme byli opařeni a soupeři to vlilo energii a my jsme se hledali až do 68. minuty, kdy Štěpán Sehnoutek hlavou dal gól na 2:1 pro nás. Poslední gól dal v 76. minutě Vasil Kuryljak a stanovil konečné skóre na 3:1 pro nás. I přes personální potíže si s tím zbývající kluci poradili a já jim za to děkuji, že se semkli a dotáhli zápas do vítězného konce. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli ve velkém počtu podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

České Meziříčí/Nové Město n.M. - Stěžery  2:4 (1:4)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, D.Broulík, Podlucký, Sirotek, Špičan, Sajkršmíd, D.Ficenec, Jan Vácha( (Kuryljak, Urminský, J.Jirout)
góly: Kuryljak, D.Ficenec, Sehnoutek, Jan Vácha
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Nového Města, kde se hrálo na umělce.  Celý týden jsme se potýkali se zraněními a nachlazeními, ale kluci se jakžtakž dali dohromady, aby mohli odehrát zápas. Začali jsme dobře, drželi jsme míč a kombinovali. Tím jsme si začali vytvářet šance, které jsme oproti minulému zápasu proměňovali. V 7. minutě po kombinaci ve středu hřiště otevřel skóre Vasil Kuryljak. Druhý gól přidal ve 13. minutě David Ficenec, když ukázkově zavíral zadní tyč. Poté soupeř snížil jak jinak než po rohovém kopu, i když musím uznat nádhernou hlavičkou. Dále jsme kombinovali, vytvářeli si šance. V 35. minutě Štěpán Sehnoutek zvýšil po našem rohu na 3:1. V 36. minutě dal náš poslední gól Honza Vácha po naší standartní situaci. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že budeme pokračovat v naší hře. To se nám nedařilo tak jako v prvním poločase i díky zvýšené aktivitě soupeře. Naše šance jsme neproměnili a soupeř snížil na konečných 4:2 pro nás po slabé chvilce gólmana. Chtěl, byl poděkovat všem klukům za výborný výkon hlavně v prvním poločase, v druhém poločase jsme občas řešili situace jinak, než jsme si říkali a to nás stálo více gólů v soupeřově brance. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli ve velkém počtu podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Stěžery - 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka  2:0 (2:0)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, D.Broulík, Podlucký, Sirotek, Špičan, Sajkršmíd, Macák,  Jan Vácha (Kuryljak, Urminský, D.Ficenec, W.Ficenec)
góly: Sirotek, Jan Vácha
K dalšímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo z Nové Paky, které ještě na jaře neprohrálo, a tak nás čekal těžký zápas. Hrálo se za slunečného a horkého nedělního odpoledne. Od začátku utkání jsme více kontrolovali balón a měli více ze hry. V 18. minutě jsme rozebrali soupeřovu obranu a Matěj Sirotek vstřelil náš úvodní gól na 1:0. Nadále jsme kombinovali a snažili se držet míč, co nejdéle na našich kopačkách. V 28. minutě jsme provedli další průnik do obrany soupeře a Honza Vácha přidal náš druhý gól. Poté se probudil i soupeř a zvýšil svoji aktivitu a vyrovnal hru i díky tomu že jsme prostřídali. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že budeme pokračovat ve své hře. Což se nám i dařilo. Soupeř chtěl něco udělat s výsledkem a ke konci trochu otevřel obranu a my jsme podnikali nebezpečné protiútoky avšak bez gólového efektu. Zápas se hrál ve vysokém nasazení a kvalitě od obou mužstev a tak si myslím, že se musel přítomným divákům líbit. Musím kluky pochválit za přístup a nasazení a snahu držet míč co nejdéle na našich kopačkách. V defenzivní činnosti jsme neudělali žádnou velkou chybu a soupeř, i když se snažil tak si nevytvořil žádnou gólovou šanci. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli ve velkém počtu podpořit naše kluky, a doufám, že jsme je potěšili s předvedenou hrou. Díky všem! –rz

Stěžery - Třebechovice 5:1 (3:1)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, D.Broulík, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, Špičan, Macák,  Jan Vácha (Kuryljak, Urminský, D.Ficenec, F.Pácal, J.Jirout)
góly: Kuryljak 2, Sehnoutek, Jan Vácha, Macák
 K dalšímu mistrovskému utkání, které bylo odloženo, k nám zavítalo mužstvo z Třebechovic. Od začátku zápasu jsme lépe kombinovali, drželi míč a začali si vytvářet šance. V 5. minutě Štěpán Sehnoutek naběhl na rohový kop a hlavou otevřel skóre. V 30. minutě po křídelní kombinaci zvýšil Vasil Kuryljak na 2:0. Poté soupeř po chybě na polovině hřiště snížil na 2:1. My jsme pokračovali ve festivalu zahazování šancí až do 43. minutě, kdy Vasil Kuryljak po hezké akci zvýšil na 3:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že budeme kombinovat a držet míč. To se nám dařilo a začali jsme si vytvářet spoustu šancí, které jsme neproměňovali. V 58. minutě zvýšil na 4:1 Honza Vácha a skóre uzavřel Dan Macák dalekonosnou ránou k tyči. Musím kluky pochválit za předvedenou hru a trochu jim vyčinit za neproměňování šancí. Připadalo mi jako by se v šatně vsadili, kdo zahodí větší tutovku.   Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli ve velkém počtu podpořit naše kluky, a doufám, že jsme je potěšili s předvedenou hrou. Díky všem! –rz

Červený Kostelec - Stěžery 1:1 (1:0)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, D.Broulík, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, Špičan, Macák,  D.Ficenec (Kuryljak, Sajkršmíd, F.Pácal)
góly: V.Špicar
 K dalšímu mistrovskému utkání, jsme zajížděli na půdu Červeného Kostelce, který je na druhé příčce naší skupiny. Věděli jsme, že to nebude lehký zápas, což se i potvrdilo, i když jsme tomu přispěli našim nasazením v první půli. Nemohli jsme se dostat do tempa, všude jsme byli pozdě a vázla nám kombinace, která patří k našim silným stránkám. Poté jsme dostali gól po slabší chvilce našeho gólmana. Kluci byli opaření, ale ke konci poločasu vyrovnali hru a začali přicházet první šance. Po poločasové bouři v kabině se obraz hry trochu zlepšil, ale stále nám vázla kombinace, kluci prostě dneska neměli svůj den. Začali jsme soupeře napadat a to mu dělalo problémy a postupem času mu docházely síly. To jsme využívali k rychlým výpadům do soupeřovy obrany a dočkali jsme se vyrovnání, ale gól nebyl uznán kvůli ofsajdu, což se nám nezdálo. Nakonec jsme se dočkali v 86. minutě, to Vašek Špicar zahrával přímý kop kousek za půlkou a jeho krásný centr zapadl až do brány, i díky důrazu nabíhajících kluků, kteří vyděsili brankaře, a ten minul míč. Utkání skončilo 1:1 a nakonec jsme spokojeni s bodem. Chtěl bych poděkovat klukům, že i když se nedařilo, tak do toho dali srdíčko a dotáhli zápas do remízy. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přijeli podpořit naše kluky. Díky všem! –rz

Stěžery - Černíkovice/Solnice 2:0 (1:0)

sestava:
Novák, V.Špicar, Zvěřina,  Sehnoutek, D.Broulík, Podlucký, Sirotek, Š.Trojovský, Špičan, Macák,  Jan Vácha (Kuryljak, Pomezný,  Urminský, Sajkršmíd, D.Ficenec, J.Jirout
góly: Špičan, Sirotek
  K dalšímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo z Černíkovic. Do utkání jsme tentokrát vstoupili oproti minulému zápasu aktivně a začali jsme si vytvářet šance. V 10. minutě po souhře na křídle Honza Špičan zakončoval do odkryté branky a otevřel skóre utkání. Poté jsme byli lepším týmem a vytvářeli jsme si šance, které jsme bohužel neproměňovali. Druhá půle se odvíjela ve stejném duchu, kdy jsme drželi více míč, kombinovali a vytvářeli si šance. V 69. minutě jsme po aktivním presinku získali míč a Matěj Sirotek přidal náš druhý gól. Poté jsme prostřídali sestavu, aby si zahráli i kluci na střídačce, jelikož dnes se nás sešlo hodně, ale i přesto jsme dále tlačili soupeře, kterému docházeli síly, a moc už nevzdoroval. Soupeř byl nebezpečný pouze ze standardek, jelikož měl výškovou převahu. Chtěl bych všem klukům poděkovat za předvedenou hru, i když je tam prostor na zlepšení, na kterém budeme pracovat. Dále bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří přišli ve velkém počtu podpořit naše kluky, a doufám, že jsme je potěšili s předvedenou hrou. Díky všem! –rz