systém soutěží

Všechny týmy odehrají za celé zimní období 7-8 zápasů, dle přihlášených týmů v každé karegorii. Začíná se na přelomu listopadu a prosince, končí se v březnu 2018. Každý zápas trvá 2x25 minut. V hale je 13-15 °C. Povrch je umělá tráva sypaná pískem. Rozfodčí delegováno OFS HK. Startovné je počet zápasů x 300 Kč (2100 nebo 2400 Kč). Možno hotově při prvních zápasech, či fakturou.

 

Zde je loňský model (ZSHL 21016-2017):.

Mladší přípravka a mladší žáci mají stejný systém soutěže. Dvě skupiny po šesti týmech, každý s každým ve skupinách (5 zápasů). Následuje nadstavba (3 zápasy). První tři týmy s obou skupin se utkají mezi sebou, vzájemné zápasy ze základních skupin se započítávají i do finálové skupiny. Týmy na 4-6 místech obou základních skupin hrají to samé mezi sebou.

 Starší přípravka hraje ve dvou sedmičlenných skupinách (6 zápasů). Nadstavba (2 zápasy): první dva týmy ze skupiny A hrají proti prvním dvěma týmům skupiny B. Vzájemné zápasy se započitrávají do finálových minitabulek. To samé platí pro týmy na 3- 4. a 5-6.místech základních skupin. Týmy na 7.místech v základních skupinách se utkají dvakrát mezi sebou.