Bezbranková remíza na úvod

13.08.2018 14:02

1.kolo OP mužů 12.8.2018

Stěžery A - Třebeš B 0:0

V úvodním kole Okresního přeboru remizovaly Stěžery s ambiciózním týmem Třebše 0:0.  Zápas, ve kterém dominovaly pevné obrany, byl na gólové šance poměrně chudý. Do ojedinělé příležitosti se dostal v páté minutě Gabriel, když jeho pokus na zadní tyč vyrazil brankář Vocl na roh. Chvíli na to se přes obranu hostů prodral Mokrejš, jeho pokus ale mezi tři tyče nemířil. V druhém poločase se obraz hry nijak nezměnil, ovšem pár minut před koncem mohl rozhodnout Jedlička. Gabriel vystihl špatnou rozehrávku hostující defenzivy, předložil míč mladému forvardovi, jenž ve vyložené šanci bohužel přestřelil. Třebeš výrazně zahrozila pouze jednou po rohovém kopu, ale hlavička jednoho z útočníků mířila bezpečně nad. V brance Stěžer se po téměř třech letech představil Filipo Optimo, který přesvědčivým výkonem udržel čisté konto.  Man of the Match: Martin Bílek  Video z pozápasové tiskové konference přineseme v nejbližších hodinách. Zdroj FCB Stěžery Fotbal