Bůra Boharyni, těsná prohra béčka v Libřicích

23.10.2017 09:03

Hattrick Jakuba Váchy, trefa dělostřelce Romana Štěpánka a poklidné zakončení Mejra = další tři body!

Stěžery A - Boharyně 5:2 (3:1), 11.kolo OP mužů
Zasloužená výhra. Už od úvodních minut jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu, což jsme, bohu dík, dokázali projevit také ve statistice vstřelených branek. Z prvního gólu se stěžerští radovali po proměněné penaltě J.Váchy, načež o další čtyři minuty později navýšil vedení po geniálním centru Kuby Firminha Pešla - Míra Borovský! Hosté dokázali šťastnou střelou utkání na pár chvil zdramatizovat, ovšem jakékoliv naděje Boharyně utla tvrdá střela Štěpánka z odraženého míče ve stylu Roberta Carlose, a to všechno jen několik málo okamžiků před odchodem do šaten. Po změně stran se obraz hry výrazně neměnil, za domácí zkompletoval agilní Vácha hattrick, což vedlo k tříbodové výhře v poměru 5:2!

Dorostenec Formánek dal v Libřicích 3 góly.

Libřice - Stěžery B 4:3 (0:2), 11.kolo IV.třídy mužů, sk.A