Poslední zájezd sezóny, 3 body z Vamberka

06.06.2022 09:42

4.6.2022

Baník Vamberk - TJ Sokol Stěžery A 1:5 (0:4)

Poslední zájezd sezóny se vydařil. Krásný areál v přírodě blízko kopaliště, výborná nabídky z udírny i dobře vychlazená jedenáctka Kozla. Na hřišti vše na výbornou, takže asi padesátka diváků ze Stěžer spokojena. Hned ve 2.minutě našel přesný pas za obranu Tučka, který si konečně vzpomíná na svoje střelecká žákovská léta. V 8.minutě naopak jeho přesnou přihávku  doklepl do sítě Halberštát. 34.minuta-po závaru před brankou vrátil Tuček míč hlavou obloučkem do sítě. 43.- Paulů byl na správném místě po zahráveném rohu. Poločas 0:4. Po přestávce, jak bývá za tohoto stavu obyklé, se hra vyrovnala a domácí dokonce snížili na 1:4.  Na závěr se konečnš po delší dobš trefil i kapitán Tušic, po vniknutí do velkého vápna umísti míč přesně k tyči domácího gólmana.- mt