Super start a pak pohov

16.05.2022 10:01

14.5.2022

Stěžery A - Lípa nad Orlicí 6:2 (4:1)

Raketový začátek, podobně jako na podzim v Lípě. Po ose Halberštát - K.Vácha dvakrát jako přes kopírák a vedeme v 7.minutě 2:0. Povedený trestňák lípeckého  Mondíka upravuje na 2:1. Za dlaších 10 minut už vedeme 4:1. Trefili se Miček a pracovitý Halberštát. Od této doby jsme polevili, hra se vyrovnala. Po přestávce se opět trefil stejný frajer z trestňáku do Švehlíkovi branky a vedeme jen 4:2. Po vystřídání po hodině hry došlo k oživení a konečně i další góly, o které se postaral právě střídající Tuček.

Pavlík R. - trenér (domácí):
Krásný vstup do zápasu a výborných prvních 20 minut. Pohyb, kreativita, fotbalovost. Jen škoda, že si kluci poté začali myslet, že už není o co hrát a spíše jen zápas dohrávali. Škoda hlavně pro naše početné a věrné diváky.

Libor Beran- vedoucí mužstva (hosté):
Domácí tým potvrdil úlohu favorita a zaslouženě zvítězil. Naše branky obstaral David Mondík , který mistrně zahrál dva trestné kopy .