Vítězná cesta busem do Lípy nad Orlicí, 5 gólů Jirky Gabriela

27.09.2021 10:13

Do Lípy cestoval tým spolu s početným zastoupením fanoušků autobusem. Letos poprvé. A málem se nestihl začátek. Nejdřív se čekalo ve Stěžerách na opozdilce (mezi nimi mimochodem mladý Jirka Gabriel...). Na cestě nás zastavily dvoje semafory řídící jednosměrnou dopravu. Na rozcvičení tentokrát nezbylo mnoho času. Další diváci dorazili autama případně na kole. Fanoušci si stačili dát sotva jedno pivko a začalo se. Úvod hry nenaznačoval k čemu se schylovalo. Opatrný  začátek, pozorná obrana. Oba týmy se oťukávaly. Ve 14.minutě to začlo. Koncert Jirky Gabriela a jeho deseti kumpánů. Gabíček stihl 5 gólů za 26 minut. Každý gól jiný. Rychlé zakončení ve vápně, hlavička, dotuknutí do prázdné branky, obstřelení obránce...  Prostě Gabogól. Těsně před přestávkou zyvšoval na 6:1 Jáchym Tuček. Po přestávce naši hráči polevili v úsilí dávat další góly, domácí pozorně bránili a navíc se snažili o rychlé protiútoky. Nakonec to skončilo naší poklidnou výhrou 6:2. Na cestě nazpátek už nevadilo, že musíme stát na silnici a hráči si spolu s fanoušky užívali vítěznou eoufórii. Na hřišti se pokračovalo akcí  Výkopná 2021, diskžokej Filippo Optimo pouštěl až do půlnoci oblíbené písničky , tentokráte hlavně české a slovenské.