Ztráta bodů doma s Novým Hradcem

29.08.2022 08:12

27.8.2022

Stěžery  A - Nový Hradec Králové  A 3:4 (2:1)

Utkání, které by se nezaujatým fanouškům muselo líbit.Plno branek, skore se přelévalo z jedné strany na druhou, 2 penalty... Bohuže se špatným koncem pro Stěžery. Hned v úvodu vystihl konstruktivní rozehrávku Filipa Švehlíka v brance zkušený Jiří Vydarený ve fialovém dresu Nového Hradce a potrestal. To nás zaskočilo, soupeř byl nebezpečný , naštěstí jejich střely ze vzdálenosti kolem 12 metrů končili u Švehlíka. Ve 33.minutě chybovali hosté v rozehrávce. Brankř hostů Voltr jen vyrazil střelu Petra Halberštára přímo k nohám Karla Váchy, který vyrovnal. Ve 40.minutě si oba naši útočníci vyměnili role. Vácha nezištně přihrál Halberštátovi a ten s přehledem upravil na 2:1. Po přestávce jsme ukolíbaní vedením polevili a zkušení hosté toho využili. V 67.minutě vstřelil útočník Martin Šmíd svou stou branku v dresu Nového Hradce, když mu naše obrana nechala chvilku času na zakončení ve vápně. V 78.minutě proměnil Jirka Gabriel přísný pokutový kop za strčení v rohu velkého vápna a vše vypadalo výborně. Vzápětí však rozhodčí  kompenzoval penaltou i na druhé straně, když Švehlík kontroloval míč do autu a hráč Nového Hradce se o něho otřel. Martin Šmíd z penalty vyrovnal a načal tak svou druhou stovku. Další pohroma přišla v 86.minutě. Obrana nestíhala v levé části velkého vápna a Mihulka prostřelil Švehlíka počtvrté.