Z kapacitních důvodů prosíme o co nejdřívější zaslání objednávek (do konce listopadu).

Děkujeme za podporu, fanoušci!
#AllFalcons

Hradecké fotbalové osobnosti 2020 a 2021 oceněny ve Stěžerách v Beránkovi

11.11.2021 10:34

Stěžery – V příjemném prostředí Restaurace Pivovar Beránek ve Stěžerách se v úterý 9. listopadu 2021 uskutečnilo společné v pořadí již 14. a 15. slavnostní vyhlášení Hradecké fotbalové osobnosti 2020 a 2021.

Oceněno bylo celkem čtrnáct osobností:

14. ročník Hradecké fotbalové osobnosti 2020:

Děrgel Zdeněk (TJ Lokomotiva Hradec Králové), Havel Miloš (SK Jeníkovice), Horáček Josef (FC Nový Hradec), Hradský Bohumír (SK Smiřice), Hýbner Vladislav (FK Nechanice 2011), Jedinák Josef (SK Slavia Libřice), Krucký Bohumil (TJ Sokol Malšovice), Pilař Pavel (SK Převýšov).

15. ročník Hradecké fotbalové osobnosti 2021:

Krempa Milan (FC Slavia Hradec Králové), Sedláček Lubomír (OFS Hradec Králové), Schejbal  Jan (SK Libčany), Slonek Ladislav (TJ Slavoj Syrovátka), Tér Petr (TJ Spartak Kosičky), Tomášek Jiří (TJ Slavoj Skřivany).

Hradecké fotbalové osobnosti 2020 a 2021 speciál zpravodaj zde: Hradecké-fotbalové-osobnosti-2020-2021-speciál-zpravodaj

Na závěr podzimu výhra ve Smiřicích

01.11.2021 07:46

Smiřice - Stěžery 1:5 (0:4)

V posledním utkání roku 2021 zvítězili Falcons ve Smiřicích 5:1, přičemž rozhodnuto bylo již do poločasu. Hned v páté minutě poslal Stěžery do vedení Faltus, kterého o šest minut později napodobil výstavní standardkou alá Santi Cazorla Roman Štěpánek. Po dvacáté minutě se za přispění silného větru ze severu prosadil Havlíček, na jehož branku navázal kličkou gólmanovi Pešl - 4:0.

Po změně stran se domácí dostali ke snížení na rozdíl tří branek, ovšem závěr utkání patřil nečekanému ofenzivnímu esu. Stěžerská jednička Filip Švehlík nastoupil do útoku a po uvolnění Faltusem nekompromisní střelou rozvlnil smiřickou síť popáté!

O nadcházejícím víkendu sehraje poslední utkání ještě béčko. Výkop je v sobotu 6.11. v 14:00, soupeřem bude Olympie HK. Následně nás čeká zhodnocení první poloviny sezony u jontového nápoje.

„ O zaslouženém vítězství rozhodli hosté již v prvním poločase.” - Václav Tarantík, vedoucí Smiřic

„Myslím si, že zasloužené vítězství našich řad, kterého si o to víc vážím, že přišlo na závěr náročného podzimu a nebyli jsme úplně v top sestavě. Teď se dáme do kupy a na jaře pokračujeme.“ - Radim Pavlík, trenér hostů.