Ztráta bodů doma s Novým Hradcem

29.08.2022 08:12

27.8.2022

Stěžery  A - Nový Hradec Králové  A 3:4 (2:1)

Utkání, které by se nezaujatým fanouškům muselo líbit.Plno branek, skore se přelévalo z jedné strany na druhou, 2 penalty... Bohuže se špatným koncem pro Stěžery. Hned v úvodu vystihl konstruktivní rozehrávku Filipa Švehlíka v brance zkušený Jiří Vydarený ve fialovém dresu Nového Hradce a potrestal. To nás zaskočilo, soupeř byl nebezpečný , naštěstí jejich střely ze vzdálenosti kolem 12 metrů končili u Švehlíka. Ve 33.minutě chybovali hosté v rozehrávce. Brankř hostů Voltr jen vyrazil střelu Petra Halberštára přímo k nohám Karla Váchy, který vyrovnal. Ve 40.minutě si oba naši útočníci vyměnili role. Vácha nezištně přihrál Halberštátovi a ten s přehledem upravil na 2:1. Po přestávce jsme ukolíbaní vedením polevili a zkušení hosté toho využili. V 67.minutě vstřelil útočník Martin Šmíd svou stou branku v dresu Nového Hradce, když mu naše obrana nechala chvilku času na zakončení ve vápně. V 78.minutě proměnil Jirka Gabriel přísný pokutový kop za strčení v rohu velkého vápna a vše vypadalo výborně. Vzápětí však rozhodčí  kompenzoval penaltou i na druhé straně, když Švehlík kontroloval míč do autu a hráč Nového Hradce se o něho otřel. Martin Šmíd z penalty vyrovnal a načal tak svou druhou stovku. Další pohroma přišla v 86.minutě. Obrana nestíhala v levé části velkého vápna a Mihulka prostřelil Švehlíka počtvrté.

Není každý týden posvícení.

22.08.2022 08:19

21.8.2022

Česká Skalice - Stěžery A 4:0 (3:0)

I když v České Skalici posvícení zrovna bylo! Domácí celek nás poučil z efektivnosti. I my jsme si vytvářeli jakési pološance, ale bez využití. Naše obrana tentokrát nestíhala  důrazné útočníky Skalice a po záskuze jsme poprvé bez bodu.   V prvním poločase jsme byly všude druzí po 30.minutách jsme prohrávali 3:0. Pak se hra vyrovnala, po přestávce jsme byli dokonce více na míči. I přesto jsme dostali po hodině hry čtvtou branku a o zápase bylo rozhodnuto. Co lze pochválit, že kluci hráli až do konce. I za nepříznivého stavu se snažili aspoň trochu potěšit početnou skupinu stěžerských fanoušků.

První výhra v I.A třídě

15.08.2022 08:28

14.8.2022

Stěžery A - Lázně Bělohrad 3:0 (3:0)

I první domácí zápas v I.A třídě se povedl. Hned v první minutě nedal loženku Jáchym Tuček. V 5.minutě napálil Honza Samšeňák odražený míč z 35 metrů a ten skončil k údivu všech za zády bělohradského gólmana. Po té se režie utkání chopili hosté. Vytvářeli si střelecké šance, které likvidoval náš gólman Filip Švehlík. Ve 35.minutě využil dlouhého odkopu od branky Petr Halberštát a vedli jsme 2:0. Třetí branku dal opět Petr Halberštát, když prostřelil z pravé strany velkého vápna vše, co před ním stálo. Po přestávce se hosté snažili, opět si vytvářeli šance. Tentokráte poněkud propustnou obranu zachraňoval svými zákroky Filip Švehlík. V tomto zápase byl jednoznačně nejlepším hráčem zápasu.

Záznamy: 85 - 87 ze 315