Vítejme v I.A třídě

11.07.2022 08:43

Čtyři Váchovi na place

13.06.2022 08:02

V posledním mistrovském utkání sezony 2021-2022 si splnil sen stěžerský Karel Vácha. Ve svých padesáti letech nastoupil se svými třemi syny v mistrovském utkání. Proti Javornici hráli spolu s ním Jakub (1996), Karel mladší (1998) a Jan (2006). Všichni spolu odehráli prvních deset minut zápasu, pak za velkého aplausu početného publika odstoupil Karel starší a benjamínek rodu Honza. Zápas se stěžerským vyvedl, vyhráli 4:1, když 3 branky vstřelil pokračovatel stejného jména Karel Vácha mladší.

Mladší žáci druzí v Poháru Ladislava Škorpila

09.06.2022 13:08

8.6.2022

mladší žáci Stěžery - FC HK dívky 2:4 (2:2)

Finalový duel Poháru Ladislava Škorpila se hrál jako obvykle v Třebechovicích. Soupřem byl celek dívek FC Hradec Králové, jasně dominující i v okresním přeboru mladších žáků. Hned ze začátku se holky do nás pustlly, byly fotbalovější i důraznější. Vytvářely si šance, které ale končili většinou na  Lukáši Balcarovi,  jediném obránci, který se jim vyrovnal a také na výborně chytajícím Vojtovi Seidlovi. Přesto šli dívky do vedení. Naši  hrozili z protiútoků a kolmých přihrávek za obranu. Jednu takovou využil David Švasta k vyrovnání. Za chvilku dokonce David hlavičkou překonal brankářku soupeře a chvíli jsme vedli 2:1. Těsne před přestávkou potrestaly dívky nepřesný a nedůrazný odkop naší obrany. Po přestávce našim klukům docházely síly. Přesto drželi naději až  téměř do závěru zápasu. Deset minut před konce dvěmi slepenými góly rozhodly dívky o zasloužené výhře a zisku poháru. Fotogalerie ZDE -mt

Záznamy: 97 - 99 ze 316