Super start a pak pohov

16.05.2022 10:01

14.5.2022

Stěžery A - Lípa nad Orlicí 6:2 (4:1)

Raketový začátek, podobně jako na podzim v Lípě. Po ose Halberštát - K.Vácha dvakrát jako přes kopírák a vedeme v 7.minutě 2:0. Povedený trestňák lípeckého  Mondíka upravuje na 2:1. Za dlaších 10 minut už vedeme 4:1. Trefili se Miček a pracovitý Halberštát. Od této doby jsme polevili, hra se vyrovnala. Po přestávce se opět trefil stejný frajer z trestňáku do Švehlíkovi branky a vedeme jen 4:2. Po vystřídání po hodině hry došlo k oživení a konečně i další góly, o které se postaral právě střídající Tuček.

Pavlík R. - trenér (domácí):
Krásný vstup do zápasu a výborných prvních 20 minut. Pohyb, kreativita, fotbalovost. Jen škoda, že si kluci poté začali myslet, že už není o co hrát a spíše jen zápas dohrávali. Škoda hlavně pro naše početné a věrné diváky.

Libor Beran- vedoucí mužstva (hosté):
Domácí tým potvrdil úlohu favorita a zaslouženě zvítězil. Naše branky obstaral David Mondík , který mistrně zahrál dva trestné kopy .

Na Prvního máje za tři body

04.05.2022 12:22

1.5.2022

Stěžery - Kosičky 5:0 (1:0)

Úvodní minuty byli stěžerští hlavou ještě na Majálesu a hosté měli míč častěji na svých kopačkách. Nicméně do poločasu šli spokojenější Falcons, když se v 42. minutě zpoza vápna trefil výstavní střelou do vikýře Paulů. Po změně stran šly Stěžery jasně za svým a dokázaly to projevit i gólově. Pojišťovací branku na 2:0 přidal po Tučkově rohu hlavičkující Gabriel. Na rozdíl tří branek navyšoval taktéž hlavičkou Paulů. V dohrávaném závěru ještě přidal čtvrtou branku střídající Faltus, jenž proměnil pokutový kop po faulu na Tučka. Jáchym odjel po utkání s abnormálně velkým lýtkem do nemocnice, doufejme, že nepůjde o nic dlouhodobého. Na definitivních 5:0 přidal v poslední minutě Havlíček, který využil přečíslení obrany.
Radim Pavlík, trenér Stěžer
„Soupeř nás ze začátku utkání zaskočil aktivní a fyzicky náročnou hrou a až do poloviny prvního poločasu byl jednoznačně lepší. Postupně se nám podařilo se srovnat a do poločasu vyrovnat hru a jednou i skórovat. Ve druhém už jsme nepřipustili žádné další problémy a došli si pro tři zasloužené body. Pochvalu zaslouží nejen naši hráči, ale i rozhodčí, kteří nepřipustili žádné vyhrocení důrazně hraného utkání z obou stran.“
Milan Pražák, vedoucí Kosiček
„Špatně se tento zápas hodnotí , první poločas jsme hráli dobře a ten druhý špatně. Soupeři gratuluji k vítězství.“
Nadcházející utkání nás čeká na hřišti lídra soutěže. Zápas s rezervou Sokol Třebeš má výkop v neděli 8. května v 17:00. Přijeďte nás podpořit

Čisté konto Švehlíka, čtyři vstřelené branky, návštěva kola i poklona od domácích

25.04.2022 09:18

23.4.2022

České Meziříčí - Stěžery 0:4 (0:1)

V devatenáctém kole vyhrály Stěžery v Českém Meziříčí 4:0. Skóre se poprvé měnilo po půl hodině hry, kdy se Tuček prezentoval krásnou technickou střelou do šibenice. Hosté hrozili především v první půli díky rychlým nohám útočníka Bašeho, nicméně ten se prosadit nedokázal. Po hodině hry tak navýšili Falcons vedení na dvě branky. Halberštát poslal do vápna přízemní míč, který mezi nohama pustil Gabriela stoper Samšeňák na svém ofenzivním výletu přidal úctyhodný sedmý gól v sezoně! Na 3:0 navyšoval svým pátým jarním gólem Halberštát, čemuž předcházela pěkná kombinace ve středu pole. Na konečných 4:0 pak využil pobídnutí Faltuse Tuček, jenž se prosadil střelou na zadní tyč.
 Nadcházející víkend hostíme Kosičky. Výkop je v neděli 1. května v 17:00.
Horký David, vedoucí Meziříčí:
„Zasloužené vítězství Stěžer. Postupem času hosté potvrdili svoji převahu i gólově. Moc lepších mužstev jsem v 1.B třídě za 20 let neviděl, jestli vůbec.“
Radim Pavlík, trenér Stěžer:
„Děkuji kolegovi Horkému za poklonu, pravdou zůstává, že se všechno sešlo dobře (počasí, sestava, bojovnost, atd.) a to se pak hraje dobře. Domácí velice zdárně vzdorovali až do výstavního vinglu Jáši Tučka, střela která skutečně nešla trefit lépe. Pak už jsme se uklidnili i v zakončení a náskok navýšili. Za odvedený výkon klukům patří moje poklona. Soupeři přeji hodně úspěchů.“ -zdroj FCB Stěžery-fotbal

Záznamy: 103 - 105 ze 315