Jaroměř/Stěžery - Nový HK/Černilov 8:26
Jaroměř/Stěžery - Slavia HK 11:3

sestava: D.Sajkršmíd, V.Balcar, D.Broulík, S.Kraják, D.Lounek, F.Pácal, T.Pavlík, M.Procházka, A.Šmíd, M.Zadrobílek, Š.Zoubek
góly: D.Lounek 3, M.Procházka, A.Šmíd

První zápas první půle (proti NHK) jsme se rozkoukávali, a než jsme pořádně otevřeli oči, byl konec, celkově to nebylo úplně beznadějné, ovšem výsledek 1:5. První zápas druhé půle (proti Černilovu) nás soupeř jednoznačně přehrával, byl silnější v osobních soubojích i kombinaci, takže jsme se nezmohli k žádnému odporu, výsledek 0:8. Druhý zápas první půle (proti Slavia HK první sestavě) to byla radost, kluci měli chuť se prát o míč, najednou jim narostla křídla a soupeře pěknou kombinací a střelami s přehledem přehráli, výsledek 4:0. Druhý zápas druhé půle (proti Slavia HK druhé sestavě) se nám ona křídla proti zhruba stejně silné sestavě jako v první půli nějak polámala, brzy jsme dostaly gól na 0:1 nedůrazem před naší bránou a přestože jsme měli územní převahu, opět kvůli nedůrazu v osobních soubojích a neschopností si naběhnout do volného prostoru a nahrát míč jsme nedokázali zápas otočit, výsledek 0:1.  - Pavel Balcar

Stěžery - Třebeš dívky 5:3 a 2:0

sestava: J.Doležal, Š.Balcar, J.Broulík, D.Hlavatý, A.Louda, M.Špicar, K.Trojovská. J.Veldon, T.Pavlík,  Š.Zoubek, D.Lounek, A.Šmíd, V.Balcar
góly: ?

Oba zápasy byli celkem povedené. V koncovce nám chybělo občas trochu štěstí a důrazu, abychom dali více gólů a zápas měli více pod kontrolou. Nadruhé straně nás velmi podržel Kuba Doležal v brance, díky němuž jsme udrželi příznivé skóre. Dále se nám nedaří kvalitněji sehrát rohy, přímé kopy a auty.
- Jan Kotlář

Libčany - Stěžery 1:1 a 1:1

sestava: D.Sajkršmíd, Š.Balcar, J.Broulík, D.Hlavatý, S.Kraják, A.Louda, F.Pácal, M.Procházka, M.Rolín, M.Špicar, K.Trojovská.
góly: M.Procházka, K.Trojovská

Soupeř z Libčan hrál v šesti hráčích, ale naši kluci toho bohužel nedokázali využít. Na skvěle chytajícího gólmana domácích vyzrál pouze Míša s Kateřinou. To stačilo na dvě plichty, z kterých byli spokojenější domácí borci.
- Pavel Procházka
Celým dvojzápasem nás provázela nesoustředěnost a nerespektování rad. Znovu velké problémy s rozehrávkou rohů a autů. Rohy stále kopeme vzduchem a auty házíme doprostřed hřiště. Dále míč dlouho držíme na noze, a tak běháme pořád tam a zpátky místo toho, aby běhal míč. Tyto nedostatky nás provádějí už dost dlouho a kluci si bohužel pořád nedají poradit. A abych jenom nekritizoval. Dan Sajkršmíd odchytal velmi povedený zápas, a tak svůj tým podržel. Pár hezkých akcí se v zápasech také vyskytly. Bohužel málo a chybělo štěstí a důraz v koncovce.

Jaroměř/Stěžery - Slavia HK  10:4
Jaroměř/Stěžery - Rasošky 21:5

sestava: J.Doležal, Š.Balcar, D.Broulík, S.Kraják, A.Louda, D.Lounek, F.Pácal, T.Pavlík, M.Procházka, A.Šmíd, M.Zadrobílek
góly: D.Lounek 5, Š.Balcar 3, M.Zadrobílek, M.Procházka, S.Kraják, D.Broulík

V neděli kluci hráli velmi dobře a to soupeři podali také dobré výkony. Po dlouhé době hráli kluci kompaktně a měli z toho radost. Nechci moc jmenovat. Brána - Kuba dobrý výkon, Obrana - výborně jsme se vraceli dozadu a tím hlídali soupeře daleko od branky. Útok - kombinační hrou s naší obranou jsme si vytvořili moc pěkných šancí, některé šance skončili gólem. Naše střídačka povzbuzovala hrající hráče. To vše se projevilo ve výsledcích.
Stěžery - Slávia HK .............. 3:2, 2:2
Stěžery - Raso/Smiř .............. 3:1, a 4:3
..... ještě musíme rychleji a přesněji nahrávat. Nebát se osobních soubojů a trošku více přemýšlet na hřišti a bude to dobré.
- Tomáš Zadrobílek

Jaroměř/Stěžery - Rasošky 30:4
Jaroměř/Stěžery - Olympia HK 9:11

sestava: Sajkršmíd, Š.Balcar, Trojovská, J.Broulík, S.Kraják, D.Lounek, T.Pavlík, M.Procházka, A.Šmíd, M.Špicar, M.Zadrobílek

Stěžery - FC HK dívky 2:3 a 5:7

sestava: D.Sajkršmíd – J.Doležal, M.Procházka, D.Hlavatý, T.Pavlík, M.Rolín, A.Šmíd, J.Veldon, Š.Zoubek, T.Šanc, K.Trojovská, M.Špicar
góly: A.Šmíd 3, J.Doležal, Š.Zoubek,T.Šanc, T.Pavlík

?
- ?

Rasošky - Jaroměř/Stěžery 5:20
Třebeš - Jaroměř/Stěžery 17:1

sestava: J.Doležal - Pavlík, Procházka,Kraják,Zoubek,Špicar,Veldon,Louda,Lounek,D.Broulík,Zadrobílek

Vysoká - Stěžery 14:1 a 13:1

sestava: J.Doležal - V.Balcar, D.Broulík, J.Broulík, S.Kraják, F.Pácal, M.Procházka, M.Rolín, M.Špicar, A.Vích
góly: F.Pácal, D.Broulík

Jaroměř/Stěžery - Rasošky 25:4
Jaroměř/Stěžery - Nový HK/Černilov 8:12

sestava: D.Sajkršmíd – V.Balcar,Š.Balcar,T.Pavlík,S.Kraják,D.Lounek,M.Procházka,F.Pácal,A.Šmíd,J.Veldon,M.Zadrobílek
góly: V.Balcar 4, J.Veldon 2, D.Lounek, M.Zadrobílek, S.Kraják, M.Procházka, A.Šmíd

Stěžery - Rasošky 2:3 a 5:0

Stěžery - Nový HK  2:4

Stěžery - Černilov 2:1

Stěžery - Třebeš C 7:4 a 4:8

sestava: D.Sajkršmíd - D.Broulík, J.Broulík, D.Hlavatý, D.Lounek, T.Šanc, M.Špicar, K.Trojovská, J.Veldon, A.Vích, Š.Zoubek
góly: ?

Třebeš - Jaroměř/Stěžery - Rasošky 15:7
Olympia HK - Jaroměř/Stěžery 6:21

sestava: J.Doležal – Š.Balcar, T.Pavlík, S.Kraják,A.Louda, M.Procházka, F.Pácal, A.Šmíd, J.Veldon, M.Zadrobílek, Š.Zoubek

Malšova Lhota - Stěžery 8:6 a 5:2

sestava: M.Procházka - J.Broulík, D.Hlavatý, D.Kotek, A.Louda, T.Pavlík, M.Rolín, M.Špicar, K.Trojovská,  A.Vích
góly: A.Louda 3, J.Broulík 2, Hlavatý, Trojovská, Procházka

Jaroměř/Stěžery - Olympia HK 8:16
Jaroměř/Stěžery - Nový HK/Černilov 12:21

sestava: J.Doležal – V.Balcar, D.Broulík, S.Kraják, D.Lounek, F.Pácal, A.Šmíd, J.Veldon, Š.Zoubek
góly: Lounek 3, Zoubek, Veldon

Třebeš - Jaroměř/Stěžery 18:6
Nový HK/Černilov - Jaroměř/Stěžery 20:5

sestava: D.Sajkršmíd – V.Balcar, Š.Balcar, S.Kraják, A.Louda, D.Lounek, T.Pavlík,  A.Šmíd, J.Veldon, M.Zadrobílek, Š.Zoubek
góly:?

Slavia HK - Jaroměř/Stěžery 10:13
Nový HK/Černilov - Jaroměř/Stěžery 33:4

sestava: J.Doležal – Š.Balcar, A.Louda, F.Pácal, T.Pavlík,  M.Procházka, A.Šmíd, M.Špicar, A.Vích, J.Veldon, M.Zadrobílek, Š.Zoubek
góly:?

?
- ?

- ?

Rasošky - Jaroměř/Stěžery 1:21
Slavia HK - Jaroměř/Stěžery 4:7

sestava: J.Doležal – T.Pavlík,M.Procházka,S.Kraják,D.Kotek,D.Lounek,M.Špicar,F.Pácal,D.Sajkršmíd,A.Louda
góly: D.Lounek 3, F.Pácal 2, A.Louda, T.Pavlík

Rasošky:Stěžery 0:2

Rasošky:Stěžery 1:3

Kluci byli v obou poločasech aktivnější a zaslouženě vyhráli. Škoda nevyužitých gólových šancí.

Slávia HK:Stěžery 3:0

Slávia HK:Stěžery 0:2

První poločas nám vázlo zakončení, věkově starší soupeř nás trestal z rychlých protiútoků. Druhý poločas už kluci odjezdili a soupeře přehráli. Byl to asi nejlepší poločas z celého turnaje. Chválím kluky za velkou bojovnost a předvedenou hru. V brance nás mnohokrát podržel skvěle chytající Kuba Doležal.
Získali jsme celkově šest bodů a v tabulce nám bude patřit třetí místo !

Pavel P. a Standa K.

?
- ?

- ?

Slavia HK - Jaroměř/Stěžery 2:10
RMSK/Chlumec - Jaroměř/Stěžery 10:13

sestava: J.Doležal – Š.Balcar, V.Balcar, D.Kotek, S.Kraják, D.Lounek, F.Pácal, T.Pavlík,  A.Šmíd
góly: ?

Stěžery - Slavia (první družstvo) 0:1 (výkon ospalý bez pohybu)

Stěžery - Slavia (druhé družstvo) 3:0 (výkon solidní s chutí hrát)

Stěžery - Chlumec/RMSK Cidlina (první družsto) 2:2 (výkon solidní, ale kluci měli na to vyhrát)

Stěžery - Chlumec/RMSK Cidlina (druhé družsto) 1:4 (jako kdyby došly síly, soupeř nebyl k neporažení)

Celkově v součtu s Jaroměří:

Hrálo se nakonec na umělé trávě v Chudonicích,rovný terén ideální na přesné přihrávky po zemi, což se nám ovšem příliš nedařilo, až na určité pasáže zápasů.

Na čem je potřeba zapracovat:

Zpracování míče - ohromný problém, přiliš dlouho trvá, než dostaneme míč pod kontrolu chybějící pohyb bez míče, z čehož pramení přihrávky na obsazené hráče důraz při osobních soubojích. Klukům rovněž schází přehled na hřišti (což je částečně spíše věcí talentu a věku a z mého pohledu bez rychlejšího zpracování míče jim bude k ničemu).

Pavel B.

?
- ?

- ?

Třebeš C - Stěžery 8:3 a 8:6

sestava: D.Sajkršmíd - M.Procházka, D.Lounek, J.Veldon, J.Doležal,  D.Hlavatý, Špicar, K.Trojovská, D.Broulík
góly: M.Procházka 3, J.Veldon 2, D.Lounek, D.Broulík , M.Špicar, D.Hlavatý

Celý první zápas trvalo, než začali hrát kluci a dívka fotbal. Ani silná obrana David Lounek a Michal Procházka nezabránila vysoké prohře. A to ještě v brance čaroval Dan Sajkršmíd. Ostatní jen kopali do míče. Druhý zápas byl o poznání lepší. David hrál na celém hřišti a ostatní z toho těžili. Dali jsme ale o dva góly méně než domácí. Aspoň remíza byla blízko,  dvě naše nejvyloženější šance nedali David  a Dan Broulík.

Jaroměř/Stěžery  - Hořice 7:10

sestava: J.Doležal – D.Lounek,M.Procházka,T.Pavlík,D.Kotek,S.Kraják,M.Zadrobílek,F.Pácal,A.Šmíd
góly: S.Kraják 2, M.Zadrobílek 2,M.Procházka 2, T.Pavlík

Stěžery:Slávia HK  2:2 a 2:4

Stěžery:Hořice  2:2 a 1:2

Jaroměř/Stěžery  - Olympia HK 21:6
Kostelec/Častolovice - Jaroměř/Stěžery 18:6

sestava: J.Doležal – V.Balcar, D.Kotek, S.Kraják, T.Pavlík, D.Sajkršmíd, J.Veldon, M.Zadrobílek
góly: J.Doležal, D.Kotek, M.Zadrobnílek,

Stěžery-Olympia  ?:?  ?:?

Stěžery-Kostelec/Častolovice ?:?  ?:?

-  ?

Myštěves -  Stěžery 3:6 a 8:6

sestava: D.Sajkršmíd - D.Broulík, J.Broulík, J.Doležal, S.Kraják, M.Procházka, T.Šanc, A.Šmíd, M.Špicar, K.Trojovská, A.Vích

Stěžery - Dobřenice 3:3 a 3:8

sestava: A.Louda, T.Pavlík, A.Vích, D.Hlavatý, M.Špicar, M.Zadrobílek, J.Broulík, F.Pácal, J.Veldon, D.Broulík, M.Rolín
góly: ?

Jaroměř/Stěžery - Hořice 9:11
Jaroměř/Stěžery - Chlumec/RMSK 8:19

sestava: Sajkršmíd – Š.Balcar, V.Balcar, D.Kotek, D.Lounek, M.Procházka, T.Šanc, A.Šmíd
góly:?

Stěžery  -  Hořice ?

Stěžery - Chlumec n/C:?  Stěžery - RMSK ?

?

Cerekvice - Stěžery 0:15 a 0:9

sestava: D.Sajkršmíd, Š.Balcar, D.Broulík, J.Broulík, F.Pácal, J.Veldon, A.Vích
góly:

Hořice - Jaroměř/Stěžery 6:11
Jaroměř/Stěžery - Kostelec/Častolovice 16:10

sestava: D.Sajkršmíd – Š.Balcar, V.Balcar, D.Kotek, D.Lounek, F.Pácal, A.Šmíd, M.Zadrobílek
góly:?

Stěžery - Kostelec:?  Stěžery - Častolovice ?

?

Stěžery - Nepolisy 3:2 a 2:3

sestava: D.Sajkršmíd,  J.Broulík, J.Veldon, A.Vích, V.Domiter, M.Špicar, J.Doležal, T.Šanc, D.Broulík, D.Hlavatý, M.Urban, K.Trojovská
góly: ?

Stěžery - Lhota pos Libčany/Roudnice B 1:5 a 9:1

sestava: Š.Balcar, J.Veldon, M.Pavliv, D.Salkršmíd, A.Šmíd,  D.Kotek, J.Broulík, T.Šanc, M.Špicar, Louda, Lounek
góly: ?

Jaroměř/Stěžery - Olympia HK 15:8
Slávia HK - Jaroměř/Stěžery 11:10

sestava: Sajkršmíd – Š.Balcar, M.Procházka, D.Kotek, J.Broulík, T.Šanc, A.Šmíd, M.Zadrobílek
góly: A.Šmíd 6,,M.Zadrobílek 2, M.Procházka, J.Broulík

Stěžery:Olympia  3:3
Stěžery:Olympia  5:3
Slávia HK:Stěžery 2:1
Slávia HK:Stěžery 3:1

Dohalice - Stěžery 5:1 a 6:2

sestava: D.Lounek, Š.Balcar, D.Broulík, J.Broulík, D.Hlavatý, D.Kotek, A.Louda, F.Pácal, M.Rolín, T.Šanc, K.Trojovská
góly: ?

Jaroměř/Stěžery - Slávia HK 21:3
Jaroměř/Stěžery - Chlumec/RMSK 13:14

sestava: Sajkršmíd – V.Balcar, D.Kotek, D.Lounek, F.Pácal, , T.Šanc, A.Šmíd, M.Zadrobílek, J.Veldon
góly: D.Lounek 3, AŠmíd 2, Zadrobílek 3, V.Balcar, J.Veldon 2

Stěžery:Slavia HK ?
Slávia HK:RMASK ?
Slávia HK:Chlumec ?

Stěžery - Smiřice 11:7 a 3:9

sestava: D.Sajkršmíd, V.Balcar, D.Broulík, J.Broulík, D.Lounek, F.Pácal, M.Pavliv,  T.Šanc, M.Špicar, K..Trojovská, J.Veldon, A.Vích, M.Zadrobílek
góly: ?

Jaroměř/Stěžery - Chlumec/RMSK 14:20
Jaroměř/Stěžery - Kostelec/Častolovice 7:14

sestava: Sajkršmíd – V.Balcar, T.Šanc, A.Šmíd, M.Zadrobílek, D.Lounek, F.Pácal, J.Broulík, J.Veldon
góly: D.Lounek 2, AŠmíd 2, Zadrobílek 3, T.Šanc 1, V.Balcar 1

Stěžery:Chlumec ?
Stěžery:RMSK ?
Slávia HK:Kostelec?
Slávia HK:Častolovice ?

Libčany - Stěžery 7:0 a 3:3

sestava: D.Sajkršmíd, Š.Balcar, D.Broulík, J.Broulík, J.Doležal, D.Hlavatý, D.Kotek, D.Lounek, F.Pácal, M.Rolín, M.Špicar, K.Trojovská,J.Veldon, M.Zadrobílek
góly: ?

Stěžery - Třebeš dívky 2:0 a 7:1

sestava: D.Sajkršmíd (D.Lounek), Š.Balcar, V.Balcar,  J.Doležal,  D.Kotek, D.Lounek (D.Sajlršmíd), F.Pácal,  M.Špicar, K.Trojovská,J.Veldon, T.Šanc, A.Šmíd
góly: K.Trojovská 2, A.Šmíd 2, D,Sajkršmíd 2, Šanc, V.Balcar, J.Veldon