zápasy

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Hořice 16:6

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Chlumec/RMSK 7:15

sestava Stěžer: J.Doležal, V.Balcar, D.Broulík, J.Broulík, Domiter, Formánek, Kraják, Lounek, Pácal, M.Procházka, Šanc, A.Šmíd

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Nová/Stará Paka 10:8

sestava Stěžer: J.Doležal – M.Procházka, V.Balcar,S.Kraják,D.Lounek,F.Pácal,A.Šmíd,D.Broulík,J.Broulík,M.Zadrobílek

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Trutnov 5:18

sestava Lounek,  Broulík D., Krájak, Procházka, Formánek, Šmíd,  Broulík K, Zadrobílek, Louda
góly: 4 Broulík K., Procházka, 5 Šmíd, 5 Zadrobílek, Formánek, 2 Louda

1. zápas (Stěžery vs Hořice) 11:0 - ovládli jsme zápas, soupeři skoro nic nedovolili. Pěkná kombinační hra, prostě pěkný fotbal ze strany Stěžer.

2. zápas (Stěžery vs Hořice) 3:1 - nastoupila trochu silnější sestava Hořic, která odehrála vyrovnanější partii. Nicméně tým Stěžer kontroloval hru a soupeři dovolil jen jednou skórovat.

Celkem Stěžery/Olympia vs Hořice - přesné výsledky Olympia vs Hořice neznám, ale společně jsme Hořice porazili a body jsou naše.

3. zápas (Stěžery vs Trutnov) 2:3 - už před zápasem byli kluci nervózní ze soupeře, který v předchozím zápase deklasoval Hořice a zatím jasně vede celou tabulku. Tým Trutnova hrál pěkný fotbal, ale myslím, že byl docela zaskočen výkonem Stěžer. Žádná dominance Trutnova na hřišti nebyla. Bojovalo se o každý míč. Těsně před koncem jsme snížili na 2:3, ale čas byl neúprosný a tímto výsledkem i zápas skončil.

4. zápas (Stěžery vs Trutnov) 2:1 - nastoupila proti nám stejně silná sestava. Opět se bojovalo o každý míč. Asi v 5. minutě jsme nešťastně zahráli rukou ve vápně, rozhodčí nařídil pokutový kop. Skvělý gólman Lounek, pod taktovkou Honzy Šmída, tuto tvrdou střelu chytil a dodal našim klukům další sebevědomí. Po dalších asi 5 minutách jsme bohužel inkasovali. Tým Stěžer jsem burcoval nejen já, ale ozýval se potlesk i od rodičů z tribuny a nakonec to přineslo tížené ovoce. Vyrovnání jsme se dočkali díky K. Broulíkovi. Asi dvě minuty před koncem pověsil balón do levého horního růžku Zadrobílek a následné dvě minuty jsme už udrželi. Sk věl&yac ute;m výkonem jsme přehráli soupeře, který asi nechápal že prohráli.

Celkem Stěžery/Olympia vs Trutnov - Stěžery odehráli vyrovnanou partii 4:4, výsledek Olympie byl trochu horší a oba zápasy prohrála. Celkem bere výhru Trutnov.

Závěr: Dnes jsme odehráli skvělá fotbalová utkání. Každý hráč do hry vnesl bojovnost. Občas se něco nepovedlo, ale celkový dojem byl velmi pozitivní. Kluci makali, potili krev, dávali si balóny a HRÁLI FOTBAL ........... kluci, DÍKY [Úžasný]

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Nova Paka/Stara Paka 22:16

sestava: J.Doležal – M.Procházka,S.Kraják,D.Lounek,V.Balcar,T.Šanc,A.Šmíd,F.Pácal,J.Broulík,D.Broulík
fotogalerie: ZDE

Jičín : Stěžery 1:4, góly: A.Šmíd 2,D.Lounek, D.Broulík,

Jičín : Stěžery 3:1, gól: V.Balcar

FK Nová Paka : Stěžery  3:7, góly: D.Lounek 3, A.Šmíd,J.Broulík,F.Pácal,S.Kraják

TJ Stará Paka :  Stěžery 1:8, góly: D.Lounek 3, V.Balcar 2, F.Pácal,D.Broulík,M.Procházka,

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Jičín 14:8

sestava: J.Doležal – D.Broulík, A.Šmíd, J.Broulík, V.Balcar, M.Procházka, A.Louda, D.Lounek, T.Formánek, M.Zadrobílek

Stěžery  - Chlumec 3:4, góly: M.Zadrobílek,J.Broulík,T.Formánek

Stěžery - RMSK Cidlina 3:6, góly: M.Zadrobílek,D.Lounek,A,Šmíd

Stěžery - Jičín  4:2 a 4:2, góly: D.Lounek 2, A.Šmíd 2, A.Louda 2, M.Zadrobílek, D.Broulík

- pp

6.kolo KP, 6.10.2018 ve Stěžerách

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery -Chlumec/RMSK 7:13

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Trutnov 5:19

sestava: J..Doležal -  M.Procházka,S.Kraják,D.Lounek,V.Balcar,A.Šmíd,D.Broulík,J.Broulí,F.Pácal,M.Zadrobílek

Stěžery:RMSK 1:3, gól: M.Zadrobílek

Stěžery:Chlumec 2:2, góly: M.Zadrobílek,D.Lounek

Stěžery:Trutnov 1:5, gól: D.Lounek

Stěžery:Trutnov 3:3, góly: M.Zadrobílek,A.Šmíd,F.Pácal

-pp

Nový HK B - Stěžery 6:7 a 6:4

sestava: J.Doležal - D.Broulík, V.Domiter, T.Formánek, D.Hlavatý, S.Kraják, A.Louda, J.Novotný, F.Pácal, M.Špicar, M.Urban, J.Veldon
góly: M.Špivar 2, J.Veldon 2, T.Formánek, D,Hlavatý, M.Urban, A.Louda, V.Domiter, J,Novotný, F.Pácal

Domácí Nový Hradec B nastoupil v redukované sestavě a nemohl po oba zápasy střídat, přesto to nebylo ne hře domácích vůbec znát. Hned ze začátku novohradečtí vedli brzy  2:0 a poločas vyhráli. Zvýšeným úsilím  a pěknými brankami nakonec naši hráči zvítězili rozdílem 7:6, brankou, která padla těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího.
  Druhý zápas měl podobný průběh, poločas opět vyhráli domácí, naši dotáhli a dokonce o 2 branky v jednu chvíli vedli, nakonec ale odešli poraženi 6:4, když nedokázali odpovědět na důraznou hru domácích, kteří se vydali ze všech sil a zaslouženě zvítězili.

Na hru našich kluků se dá už koukat :-), pokud by ještě zlepšili hru ve středu pole (záloze) a více běhali, bylo by to prima. Je vidět, že když má soupeř 1 či 2 technicky vyspělé hráče, kteří se nebojí běžet, je to na celkové hře, bohužel v neprospěch našich kluků, velmi znát. -jh

7.kolo KP, 14.10.2018 ve Staré Pace

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery -Trutnov 5:25

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Nová Paka/Stará Paka 6:18

sestava: J.Doležal – M.Procházka, V.Balcar,A.Louda, S.Kraják,D.Broulík,J.Broulík,A.Šmíd,M.Zadrobílek,F.Pácal,J.Veldon

Stěžery:Trutnov 0:6 a 2:2, góly: J.Broulík, J.Veldon

Nová Paka:Stěžery 5:2, góly: M.Zadrobílek, J.Veldon

Stará Paka:Stěžery 2:1, gól: S.Kraják

-pp

Stěžery - Smiřice 5:3 a 10:4

sestava: D.Lounek, V.Balcar, D.Broulík, J,Broulík, V.Domiter, D.Hlavatý, S.Kraják, A.Louda, F.Pácal, T.Šanc, A.Šmíd, M.Špicar, M.Urban, J.Veldon,M-Zadrobílek, J.Novotný, M.Pavliv, J.Doležal
góly: M.Zadrobílek 3, V.Domiter 3, A.Šmíd 3, A.Louda 2, M.Urban, J.Broulík, S.Kraják, M.Špicar

8.kolo KP, 21.10.2018 v Hořicích

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery -Jičín 19:9

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Hořice 16:0

sestava: J.Doležal–M.Procházka,T.Šanc,D.Lounek,A.Šmíd,J.Broulík,D.Broulík,M.Zadrobílek,F.Pácal

Stěžery : Jičín 8:0, góly: A.Šmíd 3, D.Lounek 2, J.Broulík,D.Broulík,M.Zadrobílek

Stěžery : Jičín 5:5, góly: A.Šmíd 3, D.Lounek 2

Hořice : Stěžery 0:8, góly: D.Lounek 3,A.Šmíd 3,F.Pácal,M.Zadrobílek

Hořice : Stěžery 0:3, dóly: M.Procházka,J.Broulík,A,Šmíd

-pp

Hořiněves - Stěžery 4:5 a 6:2

sestava: J.Doležal, D.Broulík, J,Broulík, S.Kraják, A.Louda, F.Pácal, A.Šmíd, M.Špicar, J.Novotný, T.Formánek
góly: ?

9.kolo KP, 27.10.2018 na Olympii

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery -Hořice 15:6

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Chlumec/RMSK Cidlina 6:19

sestava: J.Doležal – M.Procházka, S.Kraják, V.Balcar,D.Lounek,A.Louda,D.Broulík,M.Zadrobílek,F.Pácal

Olympia HK-Kratonohy/Stěžery - Nová/Stará Paka 9:14

sestava: J.Doležal - M.Procházka, V.Balcar, D.Lounek, S.Kraják,T.Šanc,T.Formánek,D.Broulík,J.Broulík,A.Šmíd,M.Zadrobílek

Stěžery:RMSK 1:6, gól: D. Lounek

Stěžery:Chlumec 1:7, gól: M.Zadrobílek

Stěžery:Stará Paka 4:1, góly: M.Zadrobílek 2, S.Kraják,V.Balcar

Stěžery:Nová Paka 1:1, gól: M.Procházka